Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 59   [ 203 pranešimai(ų) ]

Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 12:59 pm 
garbės svečias
garbės svečias

Galima pliusuot. Sutinku. Nueini padarai kelis statymus, išsiloši kažkiek. Ir išeini. Bet darant daug statymų, tikrai nepliusuosi.

Jei nori įrodyt, kad yra kitaip. Galim eit kartu į kazino. 20 kartų, pavyzdžiui. Jei atlikinėsi daug statymų, ir visus kartus pliusuosi, patikėsiu, jog "moki lošti" :wink:

Nors aš netikiu jokiomis strategijomis prie ruletės stalo. Ten viskas yra atsitiktinumu paremta. Ir sėkme. Daugiau nieko ten nėra... Iš to pelnosi tik kazino savininkas 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 1:01 pm 
garbės svečias
garbės svečias

LinaS rašė:
< ... > Ruletej nepliuosuojama! Zinau ne viena verslininka, auksto issilavinimo zmogu kuris prasilose ruletej, tau iki tu zmoniu dar toli. Daugiau tavo nesamoningu postu matyti nenoriu jie bus trinami :!: Jei nori irodyti kad imanoma pliusuoti pateik visu savo pirktu atsiimtu zetonu cekius, tada paziuresim. Viskas

Savivaliaut neleisiu. Jei įrašuose nėra taisyklių pažeidimo, o pateikiama tik kitokia nuomonė - žinutės trinti negalima :!:

Asmeninė nuomonė ne visada sutampa su azartas.net narių nuomone, bet ji gali būti viešinama. Ir visi forumo lankytojai gali pareikšti savąją...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 1:03 pm 
garbės svečias
garbės svečias

modis rašė:
nepykit ka izeisiu,bet man graudu klausytis jusu kalbu.Ziauru,ziauru ir dar karta nesveikai.Nepriimat kitu nuomones,nenorit sutikt su ja,jeigu kazkas liecia jus,tai isvis ragai i prieki.Nzn,man toks jausmas,kad arba durni jus arba nesuprantat ka darot.srr visiems ir sekmes ,kuri neegsiztuoja

O kas egzistuoja kazino? :roll:

Nori pasakyt, kad lošiant ruletę arba lošimo automatais neveikia sėkmės faktorius?.. :roll:

P.S. Jausmą gali turėt, kad mes durni :lol: bet to viešai nebūtina reikšti, nes galima ir į teismą paduot už garbės ir orumo įžeidimą :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 1:25 pm 
perspektyvus lošėjas
perspektyvus lošėjas

KAČKIS rašė:
modis rašė:
nepykit ka izeisiu,bet man graudu klausytis jusu kalbu.Ziauru,ziauru ir dar karta nesveikai.Nepriimat kitu nuomones,nenorit sutikt su ja,jeigu kazkas liecia jus,tai isvis ragai i prieki.Nzn,man toks jausmas,kad arba durni jus arba nesuprantat ka darot.srr visiems ir sekmes ,kuri neegsiztuoja

Nori pasakyt, kad lošiant ruletę arba lošimo automatais neveikia sėkmės faktorius?.. :roll:

P.S. Jausmą gali turėt, kad mes durni :lol: bet to viešai nebūtina reikšti, nes galima ir į teismą paduot už garbės ir orumo įžeidimą :P

Kvantine fizika ir aukstoji matematika, kas nemoka skaiciuoti tas pralaimi :roll:

RONALDO....

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 2:58 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

modi, nuo pat pradžių supratau, ką turi galvoje (išskyrus gal tik tavo lošimo niuansus, apie kuriuos ir nerašei). :idea:

Iš esmės sutinku su modžiu, bet į diskusijas čia nesileisiu. 8) Tegul kiekvienas lieka su savo nuomone, nes manoji, kaip ir modžio, nebūtų čia populiari. :roll:

P.S. Į "reikiamą" spalvą krupje panorėjęs kamuoliuko, žinoma, neįridens :lol: , tačiau kad egzistuoja įvairūs klientų "nurenginėjimo" metodai - tai faktas. :idea:

Pirmoji taisyklė, kurią turi žinoti lošėjas:

Jeigu esi azartiškas, žodį "Kazino" privalai pamiršti - kitaip anksčiau ar vėliau praloši VISKĄ.
:!:

Na, o neazartiški lošėjai internetiniame puslapyje www.azartas.net ir nesilanko. :roll::lol::lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 3:45 pm 
garbės svečias
garbės svečias

Apie kokius "nurenginėjimo metodus" kalbi, 1:0? :roll:

Supraskit, kad krupjė gali trokšt išrident, ką nori, bet nesugeba to... kadangi ruletė toks jau dalykas... (nekalbu apie susidevėjusias ruletes, kur dažniau krenta tam tikri skaičiai)

O šiaip... juk matematika (statistika) kazino pusėje, ir nereikia lošimo namų valdytojams pergyvent dėl vieno-kito pliusuojančio lošėjo, patikėkit manim... :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 3:55 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

Ir tavimi tikiu, Kački, ir Linu, ir modžiu... 8)

Ir dar tuo, ką esu matęs pats tuose rūsiuose be langų ir laikrodžių. :idea:

Jūs kaip norit, o aš tikiu, kad modis nėra minuse, nors ilgai lošė rulete. Tiesiog jis mąsto kitaip, nei dauguma - tai jam ir padeda.

P.S. Ar tikrai jūs per mažai tikite savo teisumu, jog imate čia įrodinėti savo tiesas kitaip manantiems? :roll::roll: (Atsakymo nelaukiu, bet pamėginkite atsakyti tai patys sau.)

Sėkmės. :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 4:12 pm 
garbės svečias
garbės svečias

Neteigiu, jog neįmanoma turėt teigiamo balanso.

Ar matei mane tai neigiantį?.. ar vadinau kažkurį iš dalyvių ne pilno proto žmogum?.. ar dar kaip? :roll:

Ne! Tiesiog sakau, jog būtų įdomu pamatyt, kaip lošia modis. Kadangi pats irgi parašei, jog naudoji analogišką mąstymą, tai norėčiau jį pamatyt :twisted:

Ar čia kažkas blogo tame? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 4:13 pm 
garbės svečias
garbės svečias

O šiaip, sakau... kaskart eidamas į kazino, nusistatyt protingą sumą, kurią išlošęs, paliksi lošimo namus, ir būsi pliuse... :wink:

Sakykim, sumąstai, kad keisies 200 litų. Turėdamas 220 žetonais, palieki kazino. Ir taip gali pliusuot pastoviai :P bet tikrai bus dienu, kai nepakilsi iki 220, o sukiši viską :x

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 5:53 pm 
perspektyvus lošėjas
perspektyvus lošėjas

As irgi galiu sakyti kad pliusuoju ruletej bet jus man nors vienas irodykite kad pliusuojate, kad ten nepliusuojama manau nereikia idodineti, taigi pirmyn :!:

RONALDO....

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 6:39 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

Tai kad jau pats viską ir pasakei... :roll:

:lol:

Mano akimis, jūs visi savaip teisūs: ir Linas, ir Kačkis, ir modis (kaip bebūtų keista). :!: Tik kad kalbatės apie skirtingus dalykus, todėl vienas kito nesuprantate... :idea:

Tai dėl ko tada ginčytis :?::roll:

Nebent, gal aš pats ko nors nesuprantu... :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 7:33 pm 
perspektyvus lošėjas
perspektyvus lošėjas

1:0 rašė:
Tai kad jau pats viską ir pasakei... :roll:

:lol:

Mano akimis, jūs visi savaip teisūs: ir Linas, ir Kačkis, ir modis (kaip bebūtų keista). :!: Tik kad kalbatės apie skirtingus dalykus, todėl vienas kito nesuprantate... :idea:

Tai dėl ko tada ginčytis :?::roll:

Nebent, gal aš pats ko nors nesuprantu... :oops:

Tai vat todel ir neaisku tiesa slypi kazkur anapus :D

RONALDO....

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 7:38 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

KAČKIS rašė:
modis rašė:

sekme ilgalaikiam laikotarpy neegzistuoja - tokia mano nuomone

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 7:46 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

kam man reiktu irodineti,kaip as losiu?Garbes,pripazinimo?Nu nemanau... Man tos jusu mintys,ypac Lino, panasios kai kazkada senais laikais hai pasake,kad jam limitai pinnaclej uzdeti,tai turbut supuole puse loseju "tipo sneki nesamones,prasiloses tu,nezinai apie ka kalbi..." :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 8:46 pm 
perspektyvus lošėjas
perspektyvus lošėjas

modis rašė:
kam man reiktu irodineti,kaip as losiu?Garbes,pripazinimo?Nu nemanau... Man tos jusu mintys,ypac Lino, panasios kai kazkada senais laikais hai pasake,kad jam limitai pinnaclej uzdeti,tai turbut supuole puse loseju "tipo sneki nesamones,prasiloses tu,nezinai apie ka kalbi..." :)

Ne prie ko cia garbe. Nes be irodymu tu paprastas nikas minusuojantis ruleteje :D

RONALDO....

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Bal 05, 2008 9:16 pm 
garbės svečias
garbės svečias

modis rašė:

Ne, tiesiog smalsumas neišoperuotas, todėl ir būtų įdomu tai pamatyt savo akimis. Tik tiek :wink:

Faktas, kad neprivalai nieko niekam įrodinėt. Bet tikrai būtų įdomu kartu į lošimo namus nueit. Gal kada alaus? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Bal 06, 2008 3:53 am 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

dar viena mintis prie to aties apie statyma pries tuos kas stato daugiausia. Jei losi tik taip ir minusuoji tai gaunasi, kad kazino stipriai minusuoja nuo tu statanciu didziausias sumas. O kazino niekada neminusuoja. Pamastymui..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Bal 06, 2008 3:55 am 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

LinaS rašė:
modis rašė:

Ne prie ko cia garbe. Nes be irodymu tu paprastas nikas minusuojantis ruleteje :D

nesuprantu koks tikslas jam meluot? Kad gauti respekto tasku internetines erdves nikui modis? :lol: Pvz jei as ka nors daryciau blogai ar nesekmingai nesakyciau, kad is tikro esu sekmingas, nes tam nera jokios priezasties :idea:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Bal 06, 2008 8:20 am 
garbės svečias
garbės svečias

wigga rašė:
LinaS rašė:
modis rašė:

nesuprantu koks tikslas jam meluot? Kad gauti respekto tasku internetines erdves nikui modis? :lol: Pvz jei as ka nors daryciau blogai ar nesekmingai nesakyciau, kad is tikro esu sekmingas, nes tam nera jokios priezasties :idea:

Jei pastebėjai, tai aš ir nesakiau, kad meluoja. Tiesiog noriu pamatyt savo akimis tą sistemą (statymus "prieš logiką / prieš daugumą") :roll:

Ar tai blogai? :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Bal 06, 2008 11:04 am 
naujokas
naujokas

KAČKIS rašė:
wigga rašė:
LinaS rašė:
modis rašė:

Jei pastebėjai, tai aš ir nesakiau, kad meluoja. Tiesiog noriu pamatyt savo akimis tą sistemą (statymus "prieš logiką / prieš daugumą") :roll:

gal zmogus nenori isduoti tos "sistemos" :roll:

1. cool_V visada teisus.

2. Jei cool_V neteisus, ziureti punkta nr. 1.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Bal 06, 2008 12:37 pm 
garbės svečias
garbės svečias

cool_V rašė:

Na, nebent gaila, kad ir kiti galėtų laimėt :oops:

Tai taip lietuviška... :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Bal 06, 2008 5:29 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

KAČKIS rašė:
wigga rašė:
LinaS rašė:
modis rašė:

nesakei, as kita zmogu citavau :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Bal 06, 2008 9:51 pm 
komandos narys
komandos narys

Kazkada skaiciau jog ispanu fizikos ar matematikos profesorius su 7-10 studentu grupe oficialiai Monte Carlo losimu namuose stebuklus krete.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 07, 2008 10:17 am 
garbės svečias
garbės svečias

kofas rašė:
Kazkada skaiciau jog ispanu fizikos ar matematikos profesorius su 7-10 studentu grupe oficialiai Monte Carlo losimu namuose stebuklus krete.

Vien todėl, kad ruletės senos buvo, ir nusitrynusios, todėl dažniau krenta tam tikri skaičiai. O tuomet visus surašinėjant, pastebėjus tendencijas, galima pasipelnyt :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 07, 2008 12:18 pm 
komandos narys
komandos narys

KAČKIS rašė:
cool_V rašė:

Na, nebent gaila, kad ir kiti galėtų laimėt :oops:

Tai taip lietuviška... :wink:

sistema ir yra tik todel galbut, kad kazkas pralosia tada ta sistema veikia ir tu laimi. jei visi laimesime tai bankrutuos kazino arba sistema prades veikti pries save :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 59   [ 203 pranešimai(ų) ]

Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume

Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume

Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume

Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Jūs negalite prikabinti failų šiame forume