Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 33   [ 66 pranešimai(ų) ]

Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 06, 2009 2:37 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

tai cia pas jus nera, forume tokios skilties kaip nariu susipazinimas ar kas nors panasaus :D ?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 06, 2009 3:44 pm 
garbės svečias
garbės svečias

Egida rašė:
tai cia pas jus nera, forume tokios skilties kaip nariu susipazinimas ar kas nors panasaus :D ?

Pakurk tam tikroj vietoj, ir bus :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 07, 2009 5:17 am 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

KAČKIS rašė:
Egida rašė:
esu bandes internetini kazino ir aisku pralosiau :) na o kas liecia tikrus kazino, tai kaip anksciau cia kazkas ir minejo pirmiausia reikia pasiruosti suma kuri tavo gyvenime nevaidintu jokio vaidmes, arba jis butu visai minimalus. O jeigu esi azartiskas zmogus i kazino geriausiai is viso nosies nekisti, nes ne vienas zmogus yra masinas, namus praloses, nors ir pradejo losti nuo 10lt ir visada sakydavo, kad man taip nenutiks. Kazino bendrai paemus yra VISADA pliuse, beveik nera tokio zmogus kuris kazino daznai lankytusi ir butu pliuse. Tokiu zmoniu kazino tiesiog neisileidzia :) Yra paprasta kazino matematika, kuo daugiau zmogus kazino uzsilaiko tuo didesne tikimybe kad jis pralos :)

Žmonių pliusuojančių iš kazino yra.

Tai ant kokio zaidimo jie pliusuoja? :shock: Juk kiekvienas zaidimas padarytas, kad kazino turi keliu procentu pranasuma :shock:

OMNIBET - vengti, vagia pinigus!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 07, 2009 10:12 am 
garbės svečias
garbės svečias

wigga rašė:
Tai ant kokio zaidimo jie pliusuoja? :shock: Juk kiekvienas zaidimas padarytas, kad kazino turi keliu procentu pranasuma :shock:

Turiu konkretų žmogų galvoje. Jis žaidžia rusišką pokerį.

Esmė yra bonusai, statymų didinimas, kai eina korta. Ir, svarbiausia, išėjimas laiku.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 07, 2009 2:51 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

na juk dirbai kazino ir tokia taktika, kad kai eina didini statymus gali pasiteisinti viena du tris na keturis kartus bet veliau tu nepataikysi ant statymu padidinimo :) ir kas tada ... kas liecia bonus tai taip gali tau per diena atsipirkti su kaupu :) bet esu mates kai zmogus na kas antra diena lankydavosi kokias dvi savaites ir pastoviai ant bonuso state ir nei karto neatejo bonusas :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 07, 2009 9:48 pm 
garbės svečias
garbės svečias

Egida rašė:
na juk dirbai kazino ir tokia taktika, kad kai eina didini statymus gali pasiteisinti viena du tris na keturis kartus bet veliau tu nepataikysi ant statymu padidinimo :) ir kas tada ... kas liecia bonus tai taip gali tau per diena atsipirkti su kaupu :) bet esu mates kai zmogus na kas antra diena lankydavosi kokias dvi savaites ir pastoviai ant bonuso state ir nei karto neatejo bonusas :D

Na, kalbu apie žmogų, kurį pažįstu.

Bet tokį (pliusuojantį) vieną tik Kaune ir žinau :oops:

P.S. Nesakau, kad pliusuoja kasdien. Tiesiog in general yra pliuse :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 08, 2009 12:16 am 
komandos narys
komandos narys

Kacki, o as kazino jau 2,5 metu nebuvau ;). Nei i Ryga, nei LT. Aisku zinau, kad mane gali "uzkabinti", bet kazino nelabai traukia. Vienintelis dalykas nebent klubinis pokeris. Turnyras, losi kol losi, pralosei eini namo ;) bet zinai kad daugiau cia bent jau nepralosi.

O del internetiniu kazino, tai mano nuomone tokia: NIEKADA nelosti ten, patikimumo jokio. Kiek esu isbandes laimejes/praloses, bet niekada nesi tikras del patikimumo programu...Jeigu jau isivelei ir pastatei koki zetona, laimejai, bek is ten. pralaimejai pralaimejai nelysk giliau irgi bek is ten.

Tu jausies 100 kartu geriau netycia laimejes siek tiek ir pabeges ;) nei ten pasilikes... Cia panasiai kaip, kad kackis yra minejes, kad limitus turint darai taip ir taip. Nes kitaip be kontroles kelias tik vienas... :(.

Jei tau robotas dave laimet ;) ir esi pliuse butinai tuo pasinaudok.

www.azartas.net - Jūsų gidas azartinių lošimų pasaulyje. Laimėkime kartu!

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 08, 2009 12:38 am 
garbės svečias
garbės svečias

Edve rašė:
Kacki, o as kazino jau 2,5 metu nebuvau ;). Nei i Ryga, nei LT. Aisku zinau, kad mane gali "uzkabinti", bet kazino nelabai traukia. Vienintelis dalykas nebent klubinis pokeris. Turnyras, losi kol losi, pralosei eini namo ;) bet zinai kad daugiau cia bent jau nepralosi.

O del internetiniu kazino, tai mano nuomone tokia: NIEKADA nelosti ten, patikimumo jokio. Kiek esu isbandes laimejes/praloses, bet niekada nesi tikras del patikimumo programu...Jeigu jau isivelei ir pastatei koki zetona, laimejai, bek is ten. pralaimejai pralaimejai nelysk giliau irgi bek is ten.

Tu jausies 100 kartu geriau netycia laimejes siek tiek ir pabeges ;) nei ten pasilikes... Cia panasiai kaip, kad kackis yra minejes, kad limitus turint darai taip ir taip. Nes kitaip be kontroles kelias tik vienas... :(.

Jei tau robotas dave laimet ;) ir esi pliuse butinai tuo pasinaudok.

Yep, internetinio kazino patikimumo niekas nepatikrins.

Nors prižiūri juos ten kažkas, bet kas žino, kokie skaičiai pateikiami ir kiek rimta ta kontrolė?.. :roll: Man ten totalus žaidimas į vienus vartus :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 08, 2009 1:29 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

Cituoti:
Yep, internetinio kazino patikimumo niekas nepatikrins.

Nors prižiūri juos ten kažkas, bet kas žino, kokie skaičiai pateikiami ir kiek rimta ta kontrolė?.. :roll: Man ten totalus žaidimas į vienus vartus :oops:

na tiesa pasakius man taip pat internetiniai jokio pasitikejimo nekelia :) na bet kai as mazom sumom losiu :) tai tiek to tas ir pasitikejimas :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 19, 2011 2:17 am 
naujokas
naujokas

O aš lošiu internetini kazino. Ir sėdžiu pliuse. Tarpkitko pliusas padarytas tik iš slotų. Kiek čia skaičiau tai labai teisingai rašoma, jei žaidi su galva t.y. laikaisi savo disciplinos ir pan. tada tau lieka dideli šansai išeiti su pliusiu arba minimaliu minusu, kuris tau jokios įtakos nedaro. Pakursiu jei galima tema, galėsiu paaiškinti ant ko ir kaip lošiu, jei kas susidomės galiu ir bonusa atsiųsti, tada lošti būtu galima pradėti su normaliu banku.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 19, 2011 5:23 pm 
garbės svečias
garbės svečias

666 rašė:
O aš lošiu internetini kazino. Ir sėdžiu pliuse. Tarpkitko pliusas padarytas tik iš slotų. Kiek čia skaičiau tai labai teisingai rašoma, jei žaidi su galva t.y. laikaisi savo disciplinos ir pan. tada tau lieka dideli šansai išeiti su pliusiu arba minimaliu minusu, kuris tau jokios įtakos nedaro. Pakursiu jei galima tema, galėsiu paaiškinti ant ko ir kaip lošiu, jei kas susidomės galiu ir bonusa atsiųsti, tada lošti būtu galima pradėti su normaliu banku.

Papasakok plačiau. Labai įdomu :roll:

Daryk tai, ką gali ir moki šiandien daryti geriausiai! ;) Daryk tai, kuo tiki. Tikėk tuo, ką darai. 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Internetiniai kazino, pokerio freeroll vs lošimas realyb
StandartinėParašytas: Pir Bir 13, 2011 5:57 pm 
naujokas
naujokas

man tai kuo toliau tuo labiau patinka triobet pokeris dabar dalyvausiu ir pokerio turnyre:)tikiuosi, laime nusisypsos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Ant Bir 14, 2011 9:10 am 
administratorius
administratorius

arnas29 rašė:
man tai kuo toliau tuo labiau patinka triobet pokeris dabar dalyvausiu ir pokerio turnyre:)tikiuosi, laime nusisypsos

O kuom patinka, jei lygint su Unibet ar Bwin ar kitais kambariais? Man atrodo, kad tu čia reklamuoji :)

www.azartas.net - Jūsų gidas azartinių lošimų pasaulyje. Laimėkime kartu!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Bir 15, 2011 6:38 pm 
naujokas
naujokas

na jei man butu kokia nauda is reklamos, tai gal taip ir reklamuociau, bet kadangi kalbama apie tai kas kur kaip losia, tai ir sakau tik apie save. Nieko nesakau, apie kitus losimo kambarius, nes nesilankau as ten

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sek Bir 19, 2011 4:17 pm 
komandos narys
komandos narys

arnas29 rašė:
na jei man butu kokia nauda is reklamos, tai gal taip ir reklamuociau, bet kadangi kalbama apie tai kas kur kaip losia, tai ir sakau tik apie save. Nieko nesakau, apie kitus losimo kambarius, nes nesilankau as ten

tai tu ir apie triobet nieko konkretaus nesakai.. isvardink pliusus minusus gal tada kam ir bus nauda kokia is tavo reklaminio spamo. :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Tre Bir 22, 2011 10:02 am 
administratorius
administratorius
Vartotojo avataras

arnas29 rašė:

Ką ir kodėl loši būtent ten?

Kokios lygos ten siūlomos geriausiomis sąlygomis?

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 33   [ 66 pranešimai(ų) ]

Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume

Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume

Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume

Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume