Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 12   [ 50 pranešimai(ų) ]

Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Žaidžiam pokerį
StandartinėParašytas: Sek Geg 04, 2008 2:55 pm 
garbės svečias
garbės svečias

prisipazinsiu pokerio nezaidziu, ir is viso nemoku zaisti (taisykles zinau), nes labai akys pavargsta..., bet kadangi parimatche buvo dar like 14 baksu ir nebegalima statyti pamaciau Kackio eksperimenta ir nutariau staigiai pralosti tuos likusius 14 baksu...taigi dabar eina trecia diena, turiu 353 dolerius. viso zaidizua apie 12 valandu per tris dienas...

Niekaip negaliu suprasti kaip vis dar nepavyksta pralosti...arba ten losia klounai arba man per daug sekasi...

Iš prigimties esu didelis tinginys. Šis pomėgis dingsta, kai pakvimpa pinigais...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 04, 2008 3:23 pm 
garbės svečias
garbės svečias

hai rašė:
prisipazinsiu pokerio nezaidziu, ir is viso nemoku zaisti (taisykles zinau), nes labai akys pavargsta..., bet kadangi parimatche buvo dar like 14 baksu ir nebegalima statyti pamaciau Kackio eksperimenta ir nutariau staigiai pralosti tuos likusius 14 baksu...taigi dabar eina trecia diena, turiu 353 dolerius. viso zaidizua apie 12 valandu per tris dienas...

Niekaip negaliu suprasti kaip vis dar nepavyksta pralosti...arba ten losia klounai arba man per daug sekasi...

Temos pavadinimas sako 150, tekste 353 :roll:

Čia kažką dar darysi?.. ar skaičius sumaišei? :D

Ką žaidi? :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 04, 2008 3:50 pm 
garbės svečias
garbės svečias

ne as uzvedziau sita tema, o kazkas kitas, kurio zinute kazkas istryne.

Pokeri zaidziu, kur sugalvoju ten ir ilendu, ir turnyriukus mini ir is grynu., zodziu bet ka.

Iš prigimties esu didelis tinginys. Šis pomėgis dingsta, kai pakvimpa pinigais...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 04, 2008 8:49 pm 
naujokas
naujokas

tai kol dar turi tuos pinigus, issimk juos ir dziaukis pelnu :)

1. cool_V visada teisus.

2. Jei cool_V neteisus, ziureti punkta nr. 1.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Lie 04, 2008 11:57 pm 
naujokas
naujokas

cool_V rašė:

Kazkaip as abejoju ar ten kas nors liko :twisted: . Kai pradejau zaisti irgi atrode, kad tai labai paprasta, nuo 50-100 baksu pakeli iki 500, o po to downswingas,tiltas stavkes padideja ir ziuri kad jau reikia vel depozitint :lol:

Aces are larger than life and greater than mountains

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 12:36 am 
garbės svečias
garbės svečias

Mindazaz rašė:
cool_V rašė:

Kazkaip as abejoju ar ten kas nors liko :twisted: . Kai pradejau zaisti irgi atrode, kad tai labai paprasta, nuo 50-100 baksu pakeli iki 500, o po to downswingas,tiltas stavkes padideja ir ziuri kad jau reikia vel depozitint :lol:

Kaip vienas dėdė kazino mėgsta sakyt "nemoki pist, nereikia lįst" :twisted:

Čia apie Cash kalbat?.. ar ir SnG didesnius statymus kas nors išbandė?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 9:25 am 
naujokas
naujokas

KAČKIS rašė:

Nea, casha nebent pramogai pazaidziu, nes tiesa sakant nelabai moku as ji zaisti. O ka turi omeny didesnius? As tai siuo metu zaidziu po 60 $ single ar keliu stalu turnyrus. Esu pabandes ir didesnio buino turnyrus, bet ten jau tokia publika susirinkus, kad laimeti su dabartiniais skilais galima nebent jeigu sypsosi sekme :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 9:45 am 
garbės svečias
garbės svečias

Mindazaz rašė:
KAČKIS rašė:

Nea, casha nebent pramogai pazaidziu, nes tiesa sakant nelabai moku as ji zaisti. O ka turi omeny didesnius? As tai siuo metu zaidziu po 60 $ single ar keliu stalu turnyrus. Esu pabandes ir didesnio buino turnyrus, bet ten jau tokia publika susirinkus, kad laimeti su dabartiniais skilais galima nebent jeigu sypsosi sekme :twisted:

Na, manau, kad $60 buy-in yra gana solidus jau. Kadangi pagal taisykles lošiant... reiktų turėt mažiausiai $2400 bankroll. O pramogai / laisvalaikiui Lietuvoj tikrai ne daug kas tiek skiria, mano manymu :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 9:46 am 
garbės svečias
garbės svečias

Ir kaip sekas tie 60 dolerių SnG? :roll:

Kokius stalus žaidi? FR ar SH?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 10:09 am 
naujokas
naujokas

KAČKIS rašė:

FR, SH kiek kitokia strategija, kurios nesu normaliai isisavines. Kadangi esu jau suzaides daugiau kaip 200 tokiu SNG ir ROI teigiamas, tai manau kad sekasi neblogai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 10:11 am 
naujokas
naujokas

KAČKIS rašė:
Na, manau, kad $60 buy-in yra gana solidus jau. Kadangi pagal taisykles lošiant... reiktų turėt mažiausiai $2400 bankroll. O pramogai / laisvalaikiui Lietuvoj tikrai ne daug kas tiek skiria, mano manymu :P

Tai zinoma, mano nuomone zaidziant bet kokiu limitu, net jei ROI solidus, reikia > 50 bui-inn.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 10:51 am 
garbės svečias
garbės svečias

Mindazaz rašė:
KAČKIS rašė:

FR, SH kiek kitokia strategija, kurios nesu normaliai isisavines. Kadangi esu jau suzaides daugiau kaip 200 tokiu SNG ir ROI teigiamas, tai manau kad sekasi neblogai.

Na, 200 SnG nėra daug... pats per šio mėnesio 5 dienas sužaidžiau ~100 :roll: o ROI be tracker, ko gero, neišeis pasitikrint? :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 11:23 am 
naujokas
naujokas

KAČKIS rašė:
Na, 200 SnG nėra daug... pats per šio mėnesio 5 dienas sužaidžiau ~100 :roll: o ROI be tracker, ko gero, neišeis pasitikrint? :oops:

Ne, tam pokertrackerio nereikia, galima pasiziureti online per sharkscope arba startracker. Pastaroji programa sugrupuoja SnG pagal bui-inn ir zaideju skaiciu, galima pasiziuret ir ITM procenta, vienzo labai neblogas dalykas savo statistikai pasitikrinti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 12:04 pm 
garbės svečias
garbės svečias

Mindazaz rašė:
KAČKIS rašė:

Ne, tam pokertrackerio nereikia, galima pasiziureti online per sharkscope arba startracker. Pastaroji programa sugrupuoja SnG pagal bui-inn ir zaideju skaiciu, galima pasiziuret ir ITM procenta, vienzo labai neblogas dalykas savo statistikai pasitikrinti.

Kadangi lošiu ne PS, tai nelabai gelbėja pastarosios :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 12:40 pm 
komandos narys
komandos narys

KAČKIS rašė:
Mindazaz rašė:
KAČKIS rašė:

Tai, kad SharkScope duoda ir gausybę kitų bendrovių status - iPoker, Ongame, Pacific, Merge, Cryptologic ir kitų tinklų. Apie didžiuosius - FullTilt ir pan, net nekalbu :wink:

Kai gilze trenkiesi - tu tuščias..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 4:55 pm 
garbės svečias
garbės svečias

Cheetah rašė:
KAČKIS rašė:
Mindazaz rašė:
KAČKIS rašė:

Tai, kad SharkScope duoda ir gausybę kitų bendrovių status - iPoker, Ongame, Pacific, Merge, Cryptologic ir kitų tinklų. Apie didžiuosius - FullTilt ir pan, net nekalbu :wink:

Mane domina Microgaming / PRIMA POKER tinklas

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 11:09 pm 
naujokas
naujokas

KAČKIS rašė:
Cheetah rašė:
KAČKIS rašė:
Mindazaz rašė:
KAČKIS rašė:

Mane domina Microgaming / PRIMA POKER tinklas

tai galetum pakeisti rooma del didesnio pelno :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 11:25 pm 
garbės svečias
garbės svečias

tourist rašė:

Nesiūlyk RiverStars tik, gerai? :lol:

Nemoku aš ten lošti. Ne kartą ir ne du dariau deposit, bet veltui. Pasipila bad-beat ant River, neturiu noro darkart bandyt. Niekur kitur neminusavau taip, kaip PS :oops:

Nespėjau gal prisiderint prie daugumos stiliaus ten. O noro dar kišt pinigus, ir gilintis - nėra tikrai. Kadangi puikiai sekas kitur :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 11:40 pm 
naujokas
naujokas

KAČKIS rašė:
tourist rašė:

Nesiūlyk RiverStars tik, gerai? :lol:

Nemoku aš ten lošti. Ne kartą ir ne du dariau deposit, bet veltui. Pasipila bad-beat ant River, neturiu noro darkart bandyt. Niekur kitur neminusavau taip, kaip PS :oops:

Nespėjau gal prisiderint prie daugumos stiliaus ten. O noro dar kišt pinigus, ir gilintis - nėra tikrai. Kadangi puikiai sekas kitur :twisted:

Nesiulau ps, nes ten atrodo neleidzia sharkscope naudot.

Tai ka tu ineshi pora buynu ir nori nugalet pasauly, ne karta esi man pritares, kad rigger (riverstars pagal tave) sako tik nesubrende zaidejai, tai ka tu cia svaigsti? Sakai "niekur taip neminusavau kaip starsuose" tai gal ten reikia kitokio mastymo (patirties)? Gal reikia daugiau pastangu? O tu pastebejai, kad niekur taip nepliusinau kaip starsuose? Visi pastebi blogus dalykus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 11:51 pm 
garbės svečias
garbės svečias

tourist rašė:

Tai ka tu ineshi pora buynu ir nori nugalet pasauly, ne karta esi man pritares, kad rigger (riverstars pagal tave) sako tik nesubrende zaidejai, tai ka tu cia svaigsti? Sakai "niekur taip neminusavau kaip starsuose" tai gal ten reikia kitokio mastymo (patirties)? Gal reikia daugiau pastangu? O tu pastebejai, kad niekur taip nepliusinau kaip starsuose? Visi pastebi blogus dalykus.

Nežinai, kiek įsinešu, tai gal ir nekalbėk :) nesilaikiau 40xBI taisyklės tuomet, bet įnešęs 50 baksų lošdavau max 5+0.5 :roll:

Tai ir sakau, kad nepripratau. O šokinėt per kambarius, arba iš principo pratintis neturiu noro. Man vis tik ta nėra pagrindinis pajamų šaltinis. Tik pramoga :wink: kartais atnešanti kapeiką kitą... ir tiek 8)

Peržiūrėjau paskui savo žaistų turnyrų history. Jei 3-4 kartų pralošiu būdamas daugiau nei 20 proc. favoritu, kai sušauna pre-flop, tai kalbėt apie patirtį nereikia. Fortūna nebuvo mano pusėj ir tiek. O kuomet pripranti viename kambaryje prie vienokio nupirkimų (Flush, Straight) dažnumo, tai kitame greitai persiorientuoti neišeina.

Ir suma sumarum... man tai pramoga, laisvo laiko leidimas. Kodėl turėčiau sau sukt galvą dėl ne taip sukrintančių kortų? Einu ten, kur jos man krenta geriau :lol: Nesu toks principingas, kad galva sieną bandyčiau pramušt :wink:

Džiaugiuos, kad pliusini ir nebemanai, jog rigged internetinis pokeris yra :twisted: Gal susitiksim kokiam turnyre netolimoj ateity :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 05, 2008 11:58 pm 
naujokas
naujokas

KAČKIS rašė:
tourist rašė:

Nežinai, kiek įsinešu, tai gal ir nekalbėk :) nesilaikiau 40xBI taisyklės tuomet, bet įnešęs 50 baksų lošdavau max 5+0.5 :roll:

Tai ir sakau, kad nepripratau. O šokinėt per kambarius, arba iš principo pratintis neturiu noro. Man vis tik ta nėra pagrindinis pajamų šaltinis. Tik pramoga :wink: kartais atnešanti kapeiką kitą... ir tiek 8)

Peržiūrėjau paskui savo žaistų turnyrų history. Jei 3-4 kartų pralošiu būdamas daugiau nei 20 proc. favoritu, kai sušauna pre-flop, tai kalbėt apie patirtį nereikia. Fortūna nebuvo mano pusėj ir tiek. O kuomet pripranti viename kambaryje prie vienokio nupirkimų (Flush, Straight) dažnumo, tai kitame greitai persiorientuoti neišeina.

Ir suma sumarum... man tai pramoga, laisvo laiko leidimas. Kodėl turėčiau sau sukt galvą dėl ne taip sukrintančių kortų? Einu ten, kur jos man krenta geriau :lol: Nesu toks principingas, kad galva sieną bandyčiau pramušt :wink:

Džiaugiuos, kad pliusini ir nebemanai, jog rigged internetinis pokeris yra :twisted: Gal susitiksim kokiam turnyre netolimoj ateity :P

KACKi viena dalis tau viskas dzin, kitoj tu irodinesi, kad perziuri statistikas, procentus suvedi, bankrola turi, bet matyty dar truksta ziniu. O zinios paprastos per mazas kiekis sng arba blogai zaidi ir pats to neznai, o kas tai ? ZINIOS, PATIRTIS

Sakai kam tureciau sukti galva del krentanciu kortu, bet dabar tai suki galva, vietoj to pasakydamas man pokeris pramoga ir diskusija baigta.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Lie 06, 2008 12:08 am 
garbės svečias
garbės svečias

HmMmz... matyt tokiu metu nelabai aiškiai surašiau viską :roll:

Kadangi matau, jog nesupratai, ką norėjau pasakyt :oops:

Pokeris man pramoga, kuri kartais atneša kapeiką-kitą. Čia viskas aišku, taip? :lol: Toliau keliaujam... įmečiau 50 baksų, lošiau 5+0.5 tada. Čia jau klaida. Per mažai įsimesta, jei tokiais buy-in norėjau žaist. Žinau. Bet nelabai normalu man, kad negaliu būt ITM 6 kartus iš eilės, pavyzdžiui. Automatiškai iš to išplaukia, kad sulošiau per mažai turnyrų. Sutinku. Negalima daryt išvadų iš 15-20 SnG turnyriukų. Tačiau kitur tokių suckout nepatirdavau, todėl PS nebuvo malonu žaisti. Štai ką norėjau pasakyt. Kodėl turiu sukt galvą, kodėl mane ten taip nučiulpė kelis sykius, jei kitur šitiek bad-beat gaunu per kelis kartus ilgesnį laikotarpį.

Man nepatinka valgyt ten, einu kitur. O nepatikt gali maistas, jo pateikimas, ar pastoviai sėdintys nemalonūs tipai. Sutinki? Tas pats ir su pokeriu... :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Lie 06, 2008 12:12 am 
naujokas
naujokas

gal biski svaigstu nes dabar starsuose (nesiulau nieko) padidintas dvigubas rakeback visiems nariams, kai kurie gauna net 100%, ninja tai 60% :D tai varau kaip isprotejas po 10 valandu, ir dabar lb sunku atlaikyti demesi, o kauptis ir eikvoti jegas tam, kad paiskintum graziai tingisi :D

nu vnz kackiui vsio jasna, tai kitiems liks paskaityti :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Lie 06, 2008 12:14 am 
garbės svečias
garbės svečias

10 valandų per parą pokerio?

Man 2 būna gana. Nebent turnyre dalyvauju... :roll: ir gerai sekas, tada galiu ir 6-7 išsėdėt :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Lie 06, 2008 12:16 am 
naujokas
naujokas

KAČKIS rašė:
10 valandų per parą pokerio?

Man 2 būna gana. Nebent turnyre dalyvauju... :roll: ir gerai sekas, tada galiu ir 6-7 išsėdėt :lol:

jei sekasi tai 13 val. rytoj paskutine diena desiu 15 valandu maratono ir eisiu ilsetis. Tiesiog tu per shitas 6 dienas padariau, daugiau negu per visa menesi :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 12   [ 50 pranešimai(ų) ]

Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume

Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume

Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume

Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Jūs negalite prikabinti failų šiame forume