Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 13   [ 61 pranešimai(ų) ]

Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: juoduko pokerio ispudziai
StandartinėParašytas: Tre Rgs 30, 2009 12:06 pm 
komandos narys
komandos narys

Pasidalinsiu savo zaidimu is turnyru. Rasysiu tik lemiamas rankas, kurios gali smarkiai itakooti mano padeti turnyro gale.

Blindai 10/20, turnyro pradzia 5+50, 9 zmoniu stalas. Gaunu AA, darau raise 80, du call. Flopas J52 (spalvu nerasau, nes niekas jos nerinko). As darau bet 180, turnas Q. Darau bet 480, River K. Varzovas daro bet 200, as call. Jis parodo 109 unsuited. Chipsai sumazejo daugiau nei perpus, zaidziu toliau, ziuresim, kas gausis. Vienintele paguoda, kad tiketina jog nikas MOly gali buti moteriskas...

Blindai pradejo grauzt 50/100, gavau 44. As all in apie 700 chipsu. Chipleader call su AQ, flope A ir ramus baigiu 8 vietoj. Pradedu antra ir paskutini turnyra sios dienos pusej. Turbut reikes eit i knyga paveizet ;]

FC Liverpool amzinai mano sirdyje! You'll never walk alone

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 30, 2009 12:32 pm 
komandos narys
komandos narys

Antram turnyre mano QQ uzsirauna ant AA ir viso gero. Baigiau 7. Prasta diena, vakar pavyko du tokius turnyrus laimes, siandien viskas atvirksciai. Reiks bandyt ryt.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 30, 2009 4:10 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Antram turnyre mano QQ uzsirauna ant AA ir viso gero. Baigiau 7. Prasta diena, vakar pavyko du tokius turnyrus laimes, siandien viskas atvirksciai. Reiks bandyt ryt.

Cituoti:
In a short term - Luck is the King.

In a long run - Skill is the King.

Daryk tai, ką gali ir moki šiandien daryti geriausiai! ;) Daryk tai, kuo tiki. Tikėk tuo, ką darai. 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 30, 2009 6:32 pm 
administratorius
administratorius

KAČKIS rašė:
In a short term - Luck is the King.

In a long run - Skill is the King.

So I prefer Ace...

www.azartas.net - Jūsų gidas azartinių lošimų pasaulyje. Laimėkime kartu!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 03, 2009 1:28 pm 
komandos narys
komandos narys

Microgaming 18 zmoniu turynas 2.5+0.25 dolerio. Laukiu kortos, islaukiu (Su A10 laimiu pries blind vogianti shortstacka, kuris rodo Q8), patenku ant finalinio stalo. Blindai dideli. Ant vieno zaidejo pasizymiu notice, kad zaidzia belekaip, gauna A raisina, gauna geresne eina all in. Gaunu AQ, jis raise. As chate parasau angliskai (garantuotai gausiu nuo prastesnes kortos) ir all in. Jis rodo A8. Flopas man tinka, Turn 8, river jau nebesvarbu, krintu. As dar suprantu tokius call kai esi visiskas chipleader ir mazai ant reraiso padet tereik, o dabar rizikavo nebe daugiau negu trecdaliu cipsu. Na nieko, fortuna vel nusisuko, lauksiu geresniu laiku.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 03, 2009 1:53 pm 
komandos narys
komandos narys

Nieko nepadarysi, dar ne tokiu pabeatins kai daugiau pazaisi ;)

www.azartas.net - Jūsų gidas azartinių lošimų pasaulyje. Laimėkime kartu!

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 03, 2009 2:11 pm 
komandos narys
komandos narys

Zaidziu nuo tada kai triobete pokeris atsirado ir gana daznai. Situaciju daug tokiu pasitaike ir ypac skaudziu pralaimejimu su runner runner :) Kad ir wild west turnyre, cia siulo 10bet, pinnacle. Buvau chipleader su 140K, kitas turejo 110K, kiti visi daugiau negu perpus maziau. Zmoniu like nedaug. Pirma vieta nei daug nei mazai apie 500 euru. turiu AK vynu. Darau raise, tas simtatukstantinis daro all-in. Maciau, kad jis blefuoja daznai, fuksus laimi tai neatsispyriau callindamas, realiai pataikiau daryt call, nes jis turejo A10 unsuited. Flopas optimistiskas K ir dvi mazos, turnas Q, River nuzude su J. Sirdis vos neiskrito is krutines. Tai, gal padariau durnyste esant chipleader daryt call su Kurnikova, taciau kita vertus as ji pagavau. Visgi sekmes vel spyre man i sikna. Buna tu situaciju isvis ziauriu, stengsiuos jas aprasyt, nes zaidziu pokeri tikrai daznai. Aisku mazas buy-in turbut ir lemia zaideju prasta lygi ir Luck in short term ;]

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 03, 2009 2:50 pm 
komandos narys
komandos narys

tai cia dar nieko tokio. as vienam turnyre kazkada dar geresni bad beat gavau. pas mane QQ ant flopo Q, jokiu spalvu jokiu eiliu nenusimato, kazkas all in as call, tas rodo 55, ant flopo 5 nera, bet... turn 5 river 5, vieninteliai du outai :D va cia tai smagu buvo :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 03, 2009 5:38 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Zaidziu nuo tada kai triobete pokeris atsirado ir gana daznai. Situaciju daug tokiu pasitaike ir ypac skaudziu pralaimejimu su runner runner :) Kad ir wild west turnyre, cia siulo 10bet, pinnacle. Buvau chipleader su 140K, kitas turejo 110K, kiti visi daugiau negu perpus maziau. Zmoniu like nedaug. Pirma vieta nei daug nei mazai apie 500 euru. turiu AK vynu. Darau raise, tas simtatukstantinis daro all-in. Maciau, kad jis blefuoja daznai, fuksus laimi tai neatsispyriau callindamas, realiai pataikiau daryt call, nes jis turejo A10 unsuited. Flopas optimistiskas K ir dvi mazos, turnas Q, River nuzude su J. Sirdis vos neiskrito is krutines. Tai, gal padariau durnyste esant chipleader daryt call su Kurnikova, taciau kita vertus as ji pagavau. Visgi sekmes vel spyre man i sikna. Buna tu situaciju isvis ziauriu, stengsiuos jas aprasyt, nes zaidziu pokeri tikrai daznai. Aisku mazas buy-in turbut ir lemia zaideju prasta lygi ir Luck in short term ;]

Taip, padarei klaidą veldamasis į loteriją. OK, nuskaitei gerai, tačiau vis tiek žinojai, kad tai tau gali kainuot turnyrą. Taip ir nutiko. Aš pref-lop raise ir re-raise žaidžiu tik su AA ir KK prieš kitą chipleader. Kuomet pamatai prastesnę ranką pas varžovą atsidūsti lengviau, tačiau niekas nebaigta, kol neatverstos penkios bendros kortos. Apmaudus pralaimėjimas. Linkiu neprarast ūpo ir toliau lošt pokerį, mokintis, analizuoti ir su mumis savo patyrimu pasidalint :wink:

Daryk tai, ką gali ir moki šiandien daryti geriausiai! ;) Daryk tai, kuo tiki. Tikėk tuo, ką darai. 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 03, 2009 6:03 pm 
komandos narys
komandos narys

Zinau, as suprantu klaida, bet tuo paciu ir pikta, kad tokie issisokeliai taip laimi, o poto nuo kito gauna ir iskrenta. Nieko, su kiekviena diena galima kazko ismokt. Beja ar verta skaityt pokerio knygas? Jos realios naudos duoda ar ne?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 03, 2009 6:20 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Zinau, as suprantu klaida, bet tuo paciu ir pikta, kad tokie issisokeliai taip laimi, o poto nuo kito gauna ir iskrenta. Nieko, su kiekviena diena galima kazko ismokt. Beja ar verta skaityt pokerio knygas? Jos realios naudos duoda ar ne?

Skaičiau vienintelę - The Poker Mindset.

Psichologiją sutvarkė taip. Atrodo, viskas žinoma, viskas elementaru, aišku. Tačiau skaitymas ir nuolatinis susivokimas esamuoju metu, leidžia dabar žengti pirmyn.

Pokeris tuo ir įdomus, kad ne visada būdamas favoritu preflop laimėsi. Jei nebūtų tų bad-beat, jei nebūtų asilų ir žuvų, tai nebūtų ir žavesio pusės, kai viską apverčia vienintelė korta.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 03, 2009 6:26 pm 
komandos narys
komandos narys

KAČKIS rašė:
juodukas rašė:

Skaičiau vienintelę - The Poker Mindset.

Psichologiją sutvarkė taip. Atrodo, viskas žinoma, viskas elementaru, aišku. Tačiau skaitymas ir nuolatinis susivokimas esamuoju metu, leidžia dabar žengti pirmyn.

Pokeris tuo ir įdomus, kad ne visada būdamas favoritu preflop laimėsi. Jei nebūtų tų bad-beat, jei nebūtų asilų ir žuvų, tai nebūtų ir žavesio pusės, kai viską apverčia vienintelė korta.

Gal turi kompiuterini varianta tos knygos?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Spa 04, 2009 11:12 am 
komandos narys
komandos narys

Vel 2.5+25 turnyras. Pats pirmas dalinimias. Iskart gaunu KK, Blind 10/20. As raise 80, du call. Ant stalo 10 7 2 (du cirvai) As bet 120, abu call. Turn vel cirvas. As bet 300 isitikinimui, kad niekas ju negaude. Vienas iskart fold, antras call. RIver vel cirvas, as check, jis check, rodo A5 cirvu. Siek tiek pralosiau.

Atsistaciau cipsus jau trecioj rankoj, kai gaunu J10 bugnu. Kolega raise 120, as call. As flopo 2 bugnai be poru. Jis bet 120, as call. Turn vynu Q, jis bet 240, as call (Beja riverio kortos laukiu labai retai, taciau katik buvau nuskausmintas tai laikiau pykti). River Krenta 10 kryziu, jis check, as check. Rodo 99 ir pasiimu banka.

Po keliu ranku pavyko viena ismest. Gaunu QQ, darau small raise 120, Blind 20/40. Ant stalo Q ir dvi mazos. Lengvai betinu ir po flopo ir turno, kol jam baigiasi chipsai ir ramiai laimiu.

Atejo ir kritimui eile. Su dviem porom uzsokau ant dvieju aukstesniu poru. Q6 pries K5. Dar viena klaida is kurios reikia mokytis, ir viskuo nerizikuot turint 2 poras. na bandau dar viena zaist.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Spa 04, 2009 12:44 pm 
komandos narys
komandos narys

Po kolkas kitas turnyras klostosi sekmingiau. Gaunu KJ, esu BB. Stalo chipleader raisina. As call. Ant flop J 7 3, Jis bet 300, as raise 700, jis call. Turnas puikus K. Jis eina all in. As call, rodo 88. Turnas 7 ir laimingas losiu toliau.

Smulkiai po truputuka pasiekiu final table ir esu trecias is 4. Chipleader 17K, antras 8k, as 7k, maziausias 2.6k. Ziuresim kaip bus, 3 vietos gauna prizus, tikiuosi bent trecia jamt :)

Deja chipleader nepakito, mes visi turim po 6k. Negi vel liksiu trecias. Reikia sulaukt ko nors gero...

Likom tryse, iskrito antroj vietoj ilga laika buves zaidejas. Nepamenu tiksliai kortu, bet laimejau su eile, kai ant stalo buvo man 4 tinkancios kortos, o jis turejo viena pora :) Ejo all in pats, as tedariau call. Poto dar pagavau dar smulkia eile bei esu chipleader. Vaziuojam toliau.

Head2Head liekam. Rankoj AJ, darau raise, jis call. Flopas A62. Jis all in iskart, as call. Rodo rankoj 69 spalvoj. Turn nieko, River nieko. Jam telieka apie 1000 chipsu, pas mane apie 35k. Iskart gaunu QQ, sumetam all in, jis laimi su QJ pagaudamas eile. Sekanti ranka K2, abu all in, Jis rodo K5 ir as pagaunu eile su dvejetuku. Pirma vieta.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Spa 04, 2009 3:31 pm 
garbės svečias
garbės svečias

Sveikinimai :wink:

Koks čia turnyras? Dviejų stalų? Trijų?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Spa 04, 2009 4:12 pm 
komandos narys
komandos narys

Triju, 6 prie stalo :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 05, 2009 12:56 pm 
komandos narys
komandos narys

Siandien laimejau viena turnyra, bet baigesi taip, kaip ir turejo but. Laimejau pagrindines partijas su AA ir KK pries silpnesnes kortas.

Antras turnyras pradzia. Blind 15/30. Gaunu A2 bugnuose. Vienas raise 120, as call. Flopas pasakiskas 435. As check, kolega bet 120, as raise dedu 780 (zinau, per daug, bet bijojau nusvilt pradzioj) Kolega daro all in, as call. Rodo 1010. Turnas 10, River 9. Realiai jau galvojau eilini karta bus pravalas su turnu ir riveriu, bet sekme mano puseje. Po kolkas pirmauju su 5k cipsu. Pastebejau, kad nesinervuojant sekasi geriau zaist, reik stengtis laikytis taip toliau. Pvz is 300 likusiu chipsu, kai gavau su geresne korta, sugebejau i pinigus patekt.

Patekau ant finalinio stalo. 1 vieta 12k, antra 8k, as 5.5k. Pora turi apie 3.5k, vienas 1.7k. Blindai 150/300. Laukiu padorios kortos ;]

Antroje rankoje gavau AA, pasikeliau tukstanteliu, vis sis tas.

Na ka kritau, spaude blindai. Is pradziu mano KQ nugalejo 44. Poto mano KQ spalvoj pribaige KJ :) vsio siandienai uzteks... einiu ziuret Safinos

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 15, 2009 9:28 pm 
komandos narys
komandos narys

Nesuprantu kaip as uzsoku ant debilu pokeryje. Darau 6x raise su AK, kitas call. Stalas AKQ du bugnai. As bet, tas all in. Mastau ka cia gali turet. Pries tai gaudaves A pildavo all in. Darau call, rodo du nupiepusius bugnus. Turn aisku iskart bugnas, river sh ir krentu. Kaip nervina ir pastoviai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Spa 16, 2009 11:13 am 
komandos narys
komandos narys

Dar vienas saunus turnyras. Gaunu AA, raise 280, blind 35/70. Vienas call. Flopas 346. As bet 700, jis raise iki mano all in, as call. Rodo rankoj 22. Turnas 5, river 9. Is kur tokiu idiotu galima rast? Tegul eina su barbem pazaist, o ne pokeri. Jei taip pastoviai bus galiu ir nesulaukt to long term ://

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Spa 16, 2009 1:36 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Dar vienas saunus turnyras. Gaunu AA, raise 280, blind 35/70. Vienas call. Flopas 346. As bet 700, jis raise iki mano all in, as call. Rodo rankoj 22. Turnas 5, river 9. Is kur tokiu idiotu galima rast? Tegul eina su barbem pazaist, o ne pokeri. Jei taip pastoviai bus galiu ir nesulaukt to long term ://

ismok nesinervuoti, nes prie mazu ipirku visada pilna tokiu zaideju. Jei viskas butu kaip is knygutes - jau butum milionierius 8)

Yra gyvenime ir daugiau spalvu, ne vien juoda ir raudona...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Spa 16, 2009 4:15 pm 
komandos narys
komandos narys

juodukas rašė:

aisku priklauso nuo situacijos, blindu ir table image, bet 346 yra geras flopas dvejetams atsizvelgiant i tai kad raisina dazniau zmones su dviem aukstom kortom rankose nei su pora rankose.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Spa 16, 2009 5:34 pm 
komandos narys
komandos narys

Ka as zn, su 22 all in eit, ir tiketis vienintele galima korta istraukt vedancia i pergale tai ziauru. Dar suprantu laukt stebuklo po small bet, bet dejau normalu, turejo fantazija apie eile arba seta atsokt ir foldint. Buvo kaip buvo :) Pikciausia tokie dalykai normaliuose turnyruose finaliniuose etapuose, bet pasitaiko gana daznai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Spa 16, 2009 8:29 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Ka as zn, su 22 all in eit, ir tiketis vienintele galima korta istraukt vedancia i pergale tai ziauru. Dar suprantu laukt stebuklo po small bet, bet dejau normalu, turejo fantazija apie eile arba seta atsokt ir foldint. Buvo kaip buvo :) Pikciausia tokie dalykai normaliuose turnyruose finaliniuose etapuose, bet pasitaiko gana daznai.

Nusiramink, bus ir blogiau :lol:

Paskaitinėk mano rašliavas, suprasi, kad ne tau vienam taip būna... :roll:

Gal palengvės, kai pamatysi, kad ir kitiems nesiseka :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Spa 16, 2009 11:45 pm 
komandos narys
komandos narys

juodukas rašė:

nesakau kad jis gerai suzaide, bet finalinej stadijoj tu galejai lengvai turet AK ar kazka panasaus, tada zemas flopas jam labai gerai. dejai dideli beta, buvo galima pagalvot kad bandai nuo poto nubaidyt. as sakyciau jis galvojo kad favoritas yra. nebuvo cia dar taip prastai suzaista. aisku cia tik mano nuomone :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 19, 2009 2:09 am 
komandos narys
komandos narys

Blemba koks as piktas... Zaidziau ~5 valandas. Aplosiau ~800 zaideju ir kritau su A10 pries A4 :( O jei butu buvus pergale, tiketina ir final table grestu... Kritau 13tas. Mokestis 5.50 euro... Ech..................

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 13   [ 61 pranešimai(ų) ]

Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume

Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume

Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume

Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume