Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 33   [ 61 pranešimai(ų) ]

Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lap 04, 2009 1:19 pm 
komandos narys
komandos narys

Gera ranka katik atejo. Mazai cipsu beliko. Gaunu 77. Pries mane smulku raise daro, as all in. Rodo 1010. Flopas A 10 2, Turn 7, River 7. Tokio reikalo man dar neteko patirt :lol:

FC Liverpool amzinai mano sirdyje! You'll never walk alone

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lap 04, 2009 3:57 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Gera ranka katik atejo. Mazai cipsu beliko. Gaunu 77. Pries mane smulku raise daro, as all in. Rodo 1010. Flopas A 10 2, Turn 7, River 7. Tokio reikalo man dar neteko patirt :lol:

Ką laimėjai? :twisted:

Daryk tai, ką gali ir moki šiandien daryti geriausiai! ;) Daryk tai, kuo tiki. Tikėk tuo, ką darai. 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lap 04, 2009 5:05 pm 
komandos narys
komandos narys

Ne siaip ranka gera. Nieko nelaimejau :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 05, 2009 2:18 pm 
komandos narys
komandos narys

Ble negaliu nesikeikt. Labai svarbus etapas, 22 $ buy in. Gaunu and BB A8. Small blind daro raise. As ginu blinda, darau call. Flopas atvercia A. Smulkus bet iki turno. Turnas atnesa man 8. Is viso ant stalo A 5 9 8. Nesitiki, kad surinko straight, taciau jis daro labai dideli bet, as atsakau all in. Jis rodo A6. As jau dziaugiuos, kai river atnesa 7. Bet tai kaip zaidejas, palyginus normaliam turnyre galinej stadijoj daro call su 4 outais straightui. Negi galvoja, kad blefuosiu visa savo pinigu suma neturedamas bent A su didesniu kickeriu. Ziauru... man tokie fantastiski pasisekimai atsitinka tik pacioj zaidimo pradzioj, kai nieko nelemia. O dabar sviestusi final table po laimejimo. Ir vel lieku siknoj. Atrodytu jokiu klaidu, varzovas pagautas, bet se tau lucky river :(

P.S. Gal neverta kist visu cipsu, taciau nebuvo iseities, as nenorejau jam duot freecard callindamas 1/3 savo cipsu, del to seke reraise all-in. Pasidalinkit mintim, ka daryt tokiose situacijose. Kad pagauna seta, sansu mazai, nes aiskus blindu vogimas buvo. Dvi poros man buvo nebaisios, nebent A9. Straight galimybe labai menkute... Eina sikt, ziauriai susinervinau ir jau antra diena is eiles tokie dalykai dedasi. Pries tai su AJ pasidalinau pota pries A10 :/

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 05, 2009 2:38 pm 
naujokas
naujokas
Vartotojo avataras

nesu as geras zaidejas, zaidziu jau apie metus bet stengiusi nestumt all-in'o, ypac velyvose stadijose neturedamas bent three of kind. tarkim jis gavo iskart 88, zmones kai gauna pora daznai betina, po flopo nieko gero bet vistiek betina, tikisi ismest tave, o veliau atsivetus turnui stai pas ji trys vienodos. todel pamacius labai dideli bet po turno reiskia kad pas ji gana geros kortos ir su dviem porom veltis neverta. Cia mano nuomone apie tokias situacijas :P

P.S. cia parasiau kaip galejo buti kodel jis dideli bet dare...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 05, 2009 2:53 pm 
komandos narys
komandos narys

Ne esme jo bet. Tegul betina kiek nori, bet jeigu ant turno gauna reraise, jau reikia susimastyt, kad as kazka gero turiu. Be to turejo pastebjet, kad as konservatyviai zaidziau. O jeigu tu lemiamais momentais lauki bent 3 vienodu, tai dazniausiai ju ir nesulauksi. Dvi poros, kuriu viena auksciausia ant stalo yra labai gera korta ir tokia nusimest daznai buna nuodeme, ypac kai vogiamas blindas, o ne kita stadija. Bent jau as manau, kad tiesiog buvau ziauriai apgautas likimo :) Aisku pasakys, that's poker, bet cia ta situacija, kai rimtas zaidejas turetu foldint. Na nezinau... buna visko, reik susitaikyt ir judet toliau.

P.S. Kacki, kaip ten del tos Poker mind? Paieskok jeigu nesunku. Man reikia neprarast salto proto...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 05, 2009 3:55 pm 
komandos narys
komandos narys

Nežinau,bet stengiuosi nei konservatyviai,nei agresyviai lošti,taip sakant,kad nesuprastu kas per taktika :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 05, 2009 5:11 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Ble negaliu nesikeikt. Labai svarbus etapas, 22 $ buy in. Gaunu and BB A8. Small blind daro raise. As ginu blinda, darau call. Flopas atvercia A. Smulkus bet iki turno. Turnas atnesa man 8. Is viso ant stalo A 5 9 8. Nesitiki, kad surinko straight, taciau jis daro labai dideli bet, as atsakau all in. Jis rodo A6. As jau dziaugiuos, kai river atnesa 7. Bet tai kaip zaidejas, palyginus normaliam turnyre galinej stadijoj daro call su 4 outais straightui. Negi galvoja, kad blefuosiu visa savo pinigu suma neturedamas bent A su didesniu kickeriu. Ziauru... man tokie fantastiski pasisekimai atsitinka tik pacioj zaidimo pradzioj, kai nieko nelemia. O dabar sviestusi final table po laimejimo. Ir vel lieku siknoj. Atrodytu jokiu klaidu, varzovas pagautas, bet se tau lucky river :(

P.S. Gal neverta kist visu cipsu, taciau nebuvo iseities, as nenorejau jam duot freecard callindamas 1/3 savo cipsu, del to seke reraise all-in. Pasidalinkit mintim, ka daryt tokiose situacijose. Kad pagauna seta, sansu mazai, nes aiskus blindu vogimas buvo. Dvi poros man buvo nebaisios, nebent A9. Straight galimybe labai menkute... Eina sikt, ziauriai susinervinau ir jau antra diena is eiles tokie dalykai dedasi. Pries tai su AJ pasidalinau pota pries A10 :/

As buciau kitaip zaides, ...visu pirma nebuciau lindes i sita banka po reizo preflope, nes man asmeniskai Ax - pati slyksciausia korta, o jei buciau lindes - po turno greiciausiai buciau dares fold, nes itarimas ant setuko krenta....Jei tai butu ankstyva turnyro stadija - buciau lygiai ta pati padares kaip ir tu......

sekmes kituose turnyruose! 8)

Yra gyvenime ir daugiau spalvu, ne vien juoda ir raudona...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 05, 2009 11:24 pm 
komandos narys
komandos narys

Tai tu visada foldini, kai vogia tavo blindus? :) Idomi taktika. Man rodos Ax labai gera korta, kai stengiamasi vogt tavo blinda :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Lap 06, 2009 8:43 am 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Tai tu visada foldini, kai vogia tavo blindus? :) Idomi taktika. Man rodos Ax labai gera korta, kai stengiamasi vogt tavo blinda :)

o is kur tu visada zinai kada vagia blindus?

Jei itariu vogima, visada darau all-in one on one

Yra gyvenime ir daugiau spalvu, ne vien juoda ir raudona...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 22, 2010 3:11 pm 
naujokas
naujokas

Cituoti:
Blemba koks as piktas... Zaidziau ~5 valandas. Aplosiau ~800 zaideju ir kritau su A10 pries A4 Sad O jei butu buvus pergale, tiketina ir final table grestu... Kritau 13tas. Mokestis 5.50 euro... Ech..................

:DD Yra tik viena eilute "Shit Happens" :D

http://roulette.lt - pokeris

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 33   [ 61 pranešimai(ų) ]

Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume

Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume

Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume