Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui

Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 23   [ 61 pranešimai(ų) ]

Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 19, 2009 1:52 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Blemba koks as piktas... Zaidziau ~5 valandas. Aplosiau ~800 zaideju ir kritau su A10 pries A4 :( O jei butu buvus pergale, tiketina ir final table grestu... Kritau 13tas. Mokestis 5.50 euro... Ech..................

Kokie blinds? Kokie stack? Kaip sustūmėt? :)

Daryk tai, ką gali ir moki šiandien daryti geriausiai! ;) Daryk tai, kuo tiki. Tikėk tuo, ką darai. 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 19, 2009 2:17 pm 
garbės svečias
garbės svečias

jau matau, kad nesamone padarei, juoduk. Kai tiek laimejes ir nukeliaves, tokia korta kaip A10 - ne kovine ir drasiai metama i kalade. Parasyk, kaip ten buvo viskas?

Yra gyvenime ir daugiau spalvu, ne vien juoda ir raudona...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 19, 2009 2:24 pm 
garbės svečias
garbės svečias

pjovejas rašė:
jau matau, kad nesamone padarei, juoduk. Kai tiek laimejes ir nukeliaves, tokia korta kaip A10 - ne kovine ir drasiai metama i kalade. Parasyk, kaip ten buvo viskas?

Kas per išvada? :roll:

Kol neaišku, kaip viskas įvyko, toks teiginys yra absurdiškas.

Elementarus scenarijus. Turi AT ant BB, nėr raise. Flop A4T. Bet, raise, re-raise. Susistūmimas. Atverčia dar vieną ketvertuką, ir AT pralaimi. Kurioj vietoj klaida, kur čia nesąmonę įžvelgtum? :)

Daryk tai, ką gali ir moki šiandien daryti geriausiai! ;) Daryk tai, kuo tiki. Tikėk tuo, ką darai. 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 19, 2009 2:34 pm 
garbės svečias
garbės svečias

KAČKIS rašė:
pjovejas rašė:

Kas per išvada? :roll:

Kol neaišku, kaip viskas įvyko, toks teiginys yra absurdiškas.

Elementarus scenarijus. Turi AT ant BB, nėr raise. Flop A4T. Bet, raise, re-raise. Susistūmimas. Atverčia dar vieną ketvertuką, ir AT pralaimi. Kurioj vietoj klaida, kur čia nesąmonę įžvelgtum? :)

nu jo, galimas toks scenarijus (cia kaip tik tas pats geriausias), bet skaitant ankstesnius blogus juoduko, matosi daug agresyvumo ir nenoro pralaimeti.....minejo gi, kad piktas yra, tikriausiai ant saves

Juoduk, laukiam smulkmenu! :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 19, 2009 2:38 pm 
komandos narys
komandos narys

Esme buvau shortstackas. Bet dar 4-5 turejo tiek, kiek buciau turejes jeigu buciau laimejes. turejau 35K ant bb. Tas su A4 voge blindus, buvo antras po small blind. Blindai 2000/4000 ante apie 300/400. Beja jis raisino vos 8000k. Dar ilgai galvojo ir call. Man pasirinkimo kaip ir nebuvo, nes blindai ir ante butu surije kol as laukciau stebuklingos kortos. Deja buvo padarytas call, nors rizikavo kiek maziau 1/3 savo cipsu. as suprantu, kad taip atsitinka pradzioj zaidimo. Cia pasitaiko daug loteriju, daug durnu call, durnu raise. Bet kai uz 3 zaideju final table, tai jau uzknisa. Kiek pastebiu pastoviai esant aukstoms vietoms jeigu krentu tai su geresne korta. Na nieko, gyveni ir mokaisi. Pradejau Negreanu knyga skaityt, dar prisisiunciau visko, bandysiu ismokt zaist lemiamuose handuose. Nes siuo metu as laukiu geros kortos, bijau raisint, laukdamas kad padidetu keliais eurais laimejimas. Reikia kibt rimtai i pokeri, nes tai neblogas budas padidinti turimus pinigus. Tik reikia kantrybes ir pagaut kuo daugiau zuvu :)

FC Liverpool amzinai mano sirdyje! You'll never walk alone

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 19, 2009 2:48 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Esme buvau shortstackas. Bet dar 4-5 turejo tiek, kiek buciau turejes jeigu buciau laimejes. turejau 35K ant bb. Tas su A4 voge blindus, buvo antras po small blind. Blindai 2000/4000 ante apie 300/400. Beja jis raisino vos 8000k. Dar ilgai galvojo ir call. Man pasirinkimo kaip ir nebuvo, nes blindai ir ante butu surije kol as laukciau stebuklingos kortos. Deja buvo padarytas call, nors rizikavo kiek maziau 1/3 savo cipsu. as suprantu, kad taip atsitinka pradzioj zaidimo. Cia pasitaiko daug loteriju, daug durnu call, durnu raise. Bet kai uz 3 zaideju final table, tai jau uzknisa. Kiek pastebiu pastoviai esant aukstoms vietoms jeigu krentu tai su geresne korta. Na nieko, gyveni ir mokaisi. Pradejau Negreanu knyga skaityt, dar prisisiunciau visko, bandysiu ismokt zaist lemiamuose handuose. Nes siuo metu as laukiu geros kortos, bijau raisint, laukdamas kad padidetu keliais eurais laimejimas. Reikia kibt rimtai i pokeri, nes tai neblogas budas padidinti turimus pinigus. Tik reikia kantrybes ir pagaut kuo daugiau zuvu :)

Nelabai supratau......

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 19, 2009 6:42 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:

Padėliot bandau, pataisysi, jei ne taip kažką supratau.

Turi AT, prieš save pamatai raise 2x? Eini į kaladę. Jei tau lieka 35K, tai reiškias, gali gyvent orbitą ramiai, nes jau buvai padėjęs BB. Nematau reikalo veltis į loteriją, nes raise reiškia pocket-pair arba Ax, ir tas x dažniausiai būna daugiau nei T.

Gali replikuot, kad tu turėjai AT, jis tik A4. Bet esmė ne čia, juoduk. Esmė, kad vėleis į banką, į kurį neturėjai veltis. Tu stumi all-in, parodai silpnumą, ir gauni atsakymą net iš silpno tūzo. Visiškai normali vagiančio pozicija. Tavo shove galima pateisint tik tuo atveju, jei žinojai, kad jis nusimes. Aišku, žinot neįmanoma, bet prielaidą daryt galima :)

Mano verdiktas būtų - bad play iš tavo pusės (nebent buvai tikras, kad esi 70/30 favoritas, t.y. jo tūzas silpnas), tuomet bad call iš jo pusės, ir galiausiai bad luck, žiūrint iš tavo pozicijų :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 19, 2009 9:49 pm 
komandos narys
komandos narys

Galejau garantuot, kad jis nieko neturi. Viskas vyko preflop. Jis raise, as all in, nes man laukt geresnes kortos nebebuvo prasmes, buciau issiantines ir issiblindines. Aisku, A10 isvis jeigu ne suited dazniausiai mano zaidime foldinama korta po raise. Tiosiog po jo call buvau didelis favoritas ir gavau. Pikta, kad tai vyko pries final table, nes tai pasitaiko pernelyg daznai. Supantu tokias nelaimes pradzioj, kai neidedi i turnyra 5 valandu :) As is viso turejau 35k, po blind buvo 31k. Na tiek to, dabar stengsiuos kas vakara lost didesni turnyreli, ziuresim, kas gausis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Spa 20, 2009 7:07 am 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Galejau garantuot, kad jis nieko neturi. Viskas vyko preflop. Jis raise, as all in, nes man laukt geresnes kortos nebebuvo prasmes, buciau issiantines ir issiblindines. Aisku, A10 isvis jeigu ne suited dazniausiai mano zaidime foldinama korta po raise. Tiosiog po jo call buvau didelis favoritas ir gavau. Pikta, kad tai vyko pries final table, nes tai pasitaiko pernelyg daznai. Supantu tokias nelaimes pradzioj, kai neidedi i turnyra 5 valandu :) As is viso turejau 35k, po blind buvo 31k. Na tiek to, dabar stengsiuos kas vakara lost didesni turnyreli, ziuresim, kas gausis.

Šiaip patarčiau lošt pradžioj 100-200 žmonių turnyrėlius. Ir penkių valandų įdėt nereiks, ir patirties įgausi.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Spa 20, 2009 10:46 am 
garbės svečias
garbės svečias

KAČKIS rašė:
Padėliot bandau, pataisysi, jei ne taip kažką supratau.

Turi AT, prieš save pamatai raise 2x? Eini į kaladę. Jei tau lieka 35K, tai reiškias, gali gyvent orbitą ramiai, nes jau buvai padėjęs BB. Nematau reikalo veltis į loteriją, nes raise reiškia pocket-pair arba Ax, ir tas x dažniausiai būna daugiau nei T.

Gali replikuot, kad tu turėjai AT, jis tik A4. Bet esmė ne čia, juoduk. Esmė, kad vėleis į banką, į kurį neturėjai veltis. Tu stumi all-in, parodai silpnumą, ir gauni atsakymą net iš silpno tūzo. Visiškai normali vagiančio pozicija. Tavo shove galima pateisint tik tuo atveju, jei žinojai, kad jis nusimes. Aišku, žinot neįmanoma, bet prielaidą daryt galima :)

Mano verdiktas būtų - bad play iš tavo pusės (nebent buvai tikras, kad esi 70/30 favoritas, t.y. jo tūzas silpnas), tuomet bad call iš jo pusės, ir galiausiai bad luck, žiūrint iš tavo pozicijų :roll:

visiskai pritariu tavo nuomonei....tiesiog atpasakojai mano mintis apie sita handa

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Spa 20, 2009 11:55 am 
komandos narys
komandos narys

KAČKIS rašė:
juodukas rašė:

Šiaip patarčiau lošt pradžioj 100-200 žmonių turnyrėlius. Ir penkių valandų įdėt nereiks, ir patirties įgausi.

Mano pagrindiniai laimejimai yra is daugiau negu 500 zmoniu turnyru. Smulkiuose man nelabai sekasi ;] Be to as nesakau, kad ten buvo katastrofa. Likau su +30 euru ;] Plius zaidziu pokeri aktyviai jau 6-7 metus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 21, 2009 1:50 am 
komandos narys
komandos narys

Noriu pasidziaukt laimejimu po ilgesnes pertraukos (1 vieta). StanJames freeroll 50 tasku buy-in. Idomesnes rankos prie final table. JJ siandien nese laime.

Gaunu JJ dedu raise, du call. Flopas Q109. As bet maza, nes abu mazacipsiai buvo. Abu call. Vienas rodo 1010, kitas A10. Turn 9, River J :)

Pasiseke, iseinu prie chipleaderiu. Likom po kiek laiko 4iese.

BB mano gaunu Q2. Vienas call, kiti fold. Flop 1022. Jis iskart all in, as call. Rodo QQ rankoj. Turnas nieko, river nieko, as visiskas lyderis. Viena isblindinam mergaite :) head2head liekam. Kelios rankos snipstas, pasistundom. Gaunu K10 spalvoj. As raise, jis all in. Belieka call, nes pasizymejo esant mazai cipsu all in stumdyt labai daznai. Rodo K5. As laimingas. Flop Q10 ir siuksle bet ne 5. Turn siuksle. As laimejau! :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 21, 2009 11:33 am 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Noriu pasidziaukt laimejimu po ilgesnes pertraukos (1 vieta). StanJames freeroll 50 tasku buy-in. Idomesnes rankos prie final table. JJ siandien nese laime.

Gaunu JJ dedu raise, du call. Flopas Q109. As bet maza, nes abu mazacipsiai buvo. Abu call. Vienas rodo 1010, kitas A10. Turn 9, River J :)

Pasiseke, iseinu prie chipleaderiu. Likom po kiek laiko 4iese.

BB mano gaunu Q2. Vienas call, kiti fold. Flop 1022. Jis iskart all in, as call. Rodo QQ rankoj. Turnas nieko, river nieko, as visiskas lyderis. Viena isblindinam mergaite :) head2head liekam. Kelios rankos snipstas, pasistundom. Gaunu K10 spalvoj. As raise, jis all in. Belieka call, nes pasizymejo esant mazai cipsu all in stumdyt labai daznai. Rodo K5. As laimingas. Flop Q10 ir siuksle bet ne 5. Turn siuksle. As laimejau! :)

Ką laimėjai? :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 21, 2009 11:41 am 
komandos narys
komandos narys

375 dolerius ;]

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 21, 2009 12:16 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
375 dolerius ;]

Very nice, congrats :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 21, 2009 1:09 pm 
komandos narys
komandos narys

Dekui :) Beja Stanjames labai malonius kasvakar turnyrelius surengia. Tas kur as zaidziu. 50 tu taskeliu tereikia, o prizinis fondas 1500 doleriu. Ketvirtadieniais 1000 duoda. Penktadieniais Bounty buna, kai uz kiekviena ismesta gauni jo buy ina 5 dolerius.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 21, 2009 1:22 pm 
dažnas lankytojas
dažnas lankytojas

kiek zmoniu mazdaug susirenka?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 21, 2009 1:37 pm 
komandos narys
komandos narys

Pvz vakar kur zaidziau buvo 256 zaidejai. Kazkas panasaus pastoviai buna. O prizai buvo paskirstyti 70 zaideju :) Aisku reik pazaist pries tai ant cash ar sit & go kad surinkt tuos 50 tasku. Bet jie labai greit susirenka, problemu nera.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Spa 26, 2009 1:41 pm 
komandos narys
komandos narys

Ech zaidziau Wild West turnyreli. 500 cipsu 0.25 zaliu. Prizinis fondas normalus. Velyva stadija. Sukrovem all in. Pas viena AK, pas kita AQ, pas mane 1010. Iki riverio viskas normaliai, river A :/ Bet pikciausia, kad reraisa callino su AQ, cipsu turedamas beveik kiek as ir dar save laiko labai geru zaideju... Kaip nervina, bent Q butu iskritus, tada ne taip abydna.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Lap 01, 2009 10:09 pm 
komandos narys
komandos narys

Eina sikt kaip nervina. Is 1000 zmoniu mazdaug liko 50. Gaunu AA turiu 30k. Darau raise 3000 prie blind 1000/500. Mane permusa 6000 raise, as dar reraise 17k. Jis call. Flopas K62. As all in, jis call ir rodo KK... O galimybes pakovot del 1000 zaliu butu atsiverusios visu grazumu :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Lap 01, 2009 10:34 pm 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Eina sikt kaip nervina. Is 1000 zmoniu mazdaug liko 50. Gaunu AA turiu 30k. Darau raise 3000 prie blind 1000/500. Mane permusa 6000 raise, as dar reraise 17k. Jis call. Flopas K62. As all in, jis call ir rodo KK... O galimybes pakovot del 1000 zaliu butu atsiverusios visu grazumu :(

That's poker, mate. 1/9 kartų, kai turėsi AA oponenta turės KK, o jis irgi nepadarė klaidos. Abu sužaidėt geriau, tiesiog jam pasisekė.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Lap 01, 2009 11:46 pm 
komandos narys
komandos narys

Zinau, kad jis nepadare klaidos, as KK irgi nenusimesciau, tiesiog apmaudu, kai tai vyksta tokioje velyvoje stadijoje. Aisku tai that's poker, bet jauciu pagerejima savo zaidime paskutiniu metu, tas optimistiskai nuteikia. Reiks ta poker mind paskaityt butinai, kad maziau nervuociausi :) Manau reiktu azarto internetini turnyreli surengt, dabar tikrai dalyvauciau. Idomu butu pasigalinet. Atsirado dar keli pokerio losikai;]

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Lap 02, 2009 10:20 am 
garbės svečias
garbės svečias

juodukas rašė:
Zinau, kad jis nepadare klaidos, as KK irgi nenusimesciau, tiesiog apmaudu, kai tai vyksta tokioje velyvoje stadijoje. Aisku tai that's poker, bet jauciu pagerejima savo zaidime paskutiniu metu, tas optimistiskai nuteikia. Reiks ta poker mind paskaityt butinai, kad maziau nervuociausi :) Manau reiktu azarto internetini turnyreli surengt, dabar tikrai dalyvauciau. Idomu butu pasigalinet. Atsirado dar keli pokerio losikai;]

O ką tada jau kalbėt, kai žmogus WSOP pagrindiniame turnyre su AAAA pralaimi prieš Royal Flush? :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=XunAlp2azhA

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Lap 02, 2009 10:33 am 
garbės svečias
garbės svečias

Juoduk, viskas normaliai....as tai vis nenugaliu savo pagrindines blogybes MTT - kantrybes....jei labai ilgai trunka turnyras - kazkas man atsitinka ir momentais pradedu posmarikiai blefuot ar agresyviau losti su mazom porom arba vidutinem suited kortom.....jei ir praeina pora blefu - vistiek ant trecio uzsiraunu :twisted:

PS: vakar smagi situacija pasitaike: 5 sng turnyriuke likom HU ir 5 kartus is eiles gavau tokias kortas: QQ, JJ, QQ, QQ, QQ.....bet deja opo neuzkibo nei kart......bet vistiek nugalejau....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Lap 02, 2009 12:37 pm 
komandos narys
komandos narys

KAČKIS rašė:
juodukas rašė:

O ką tada jau kalbėt, kai žmogus WSOP pagrindiniame turnyre su AAAA pralaimi prieš Royal Flush? :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=XunAlp2azhA

Tai jeigu buciau Mabuchi, man problemu del nervu 5+50 tikrai nebutu :lol: Blyn biciukas krutas, gauna su AAAA ir linksmas nueina nuo stalo ;]]

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimasAtsakymo rašymas Puslapis 23   [ 61 pranešimai(ų) ]

Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume

Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume

Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume

Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume