Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui
Zilvisv
2015-04-19 20:00:02
Laikas:
2015-04-20 05:05:00
Sporto šaka:
Krepšinis
Lyga:
Įvykis:
Clippers - Spurs
Baigtis:
2
Koeficientas:
1.92
Bendrovė:
Statymas:
10/10
Rezultatas:
107:92
Balansas:
-10
Aprašymas:
Clippers komandai tikriausiai nutiko blogiausia, kas galėjo nutikt. Apie Spurs komandą daug kalbėti nereikia, pakalbėsiu bendrai apie abi.
Clippers komandos žaidimas daugiau paremtas puolimu, meta daug, tačiau ginasi per viduriuką, 15toj vietoj pagal praleidžiamus taškus, tuo tarpu Spurs komanda 3čioje vietoje. Spurs komanda pulti gali tikrai, todėl čia gali būti viena iš problemų, kad Spurs komandai bus pulti bus lengviau nei Spurs komandai. Spurs komanda turi daugiau šansų apsiginti. Clippers žaidimas paremtas starto penetu + Crawfordu. Clippers starto penketas sužaidęs daugiausiai minučių NBA šį sezoną. Gali koją kišti Spurs tempas, žaidėjų rotaciją, manyčiau, kad žaidimas bus labai banguotas. Kai Clippers komandai teks sodinti kažką iš starto, žaidimo kreivė pradės kristi, tad viskas priklauso nuo Spurs komandos.
Kadangi Spurs komanda liko 6toje vietoje, neturi namų pranašumo. Tačiau išvykose komanda žaisti moka irgi. Puikiai supranta, kad reikia atsikovoti namų pranašumą ir pirmos varžybos yra puiki galimybė. Laimėjus pirmas varžybas, komandai pasidarys šiek tiek lengviau, nes pralaimėjus antras, serija taptų 1-1 ir tada daug šansų laimėti abi namuose. Manyčiau, kad Pop'as žino, ką daro, todėl čia veiks ir taktiniai žaidimai. Spėčiau, kad D.Jordan reikalui reikiant stos prie baudų metimo linijos ne kartą ir ne du.
Komandos pliusai: Spurs suolas, gynyba, + grįžtantis T.Splitter
Clippers: puikus lyderių žaidimas, agresyvus puolimas, geras pataikymas. Tik tokiu atveju jie gal pasiekti pergalę.
Vis tik mano nuomone, Spurs laimės pirmas varžybas ir namų pranašumą persimes į savo pusę.

Komentarai

aaa