Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui

Euro 2016 finalas bet365 akimis

Euro 2016 finišuos sekmadienio vakarą, kuomet Prancūzija bandys iškovoti pirmąjį trofėjų nuo triumfo Euro 2000, kuomet finale buvo įveikta Italija. Tada pratęsimo metu David Trezeguet pelnė "auksinį įvartį" 103-čią minutę. Šįsyk gali būti ne mažiau atkaklus ir įdomus susitikimas su kibiai besiginančia ir gerai organizuota Portugalijos ekipa, kuri šio turnyro finalą pasiekė per pagrindinį laiką laimėdama vos 1 susitikimą.

 

Prancūzija finale laikoma didele favorite, kadangi lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Stade de France, Paryžiuje. Taigi tiek stadionas, tiek vietos sirgaliai suteiks didžiulį pranašumą Mėlyniesiems (Les Bleus). Turnyro šeimininkų pergalė per pagrindinį laiką padvigubintų statomą sumą (2.00), kuomet Portugalijos šansai vertinami daugiau nei dvigubai prasčiau (4.75). Manantys, jog finalas sulauks pratęsimo, t.y. pagrindinis laikas baigsis lygiosiomis, gauna daugiklį iš daugiau nei trijų (3.20).

 

 

Prancūzijos rinktinės treneris Didier Deschamps žada, jog futbolo gerbėjai sekmadienį vėl pamatys tai, ką Paul Pogba, Dimitri Payet ir Antoine Griezmann moka geriausiai, t.y. aktyvų ir atakomis pulsuojantį žaidimą su gražiais įvarčiais. Turnyro metu Prancūzija žaidė pakankamai rezultatyviai ir over2.5 užfiksavo 3 kartus iš 5. Šiuo metu siūlomos itin didelės palūkanos (2.60) už tai, kad bus trys arba daugiau įvarčių finale.

 

Portugalija atrodė visiškai kitaip, nepaisant to, jog savo gretose turi tokius puikius atakuojančio plano žaidėjus kaip Cristiano Ronaldo ir Nani. Tik 1 iš 5 susitikimų baigėsi su trim įvarčiais ir daugiau. Koef. už nerezultatyvias rungtynes, t.y. under2.5 yra 1.47.

Komentarai

aaa