Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui
Peržiūrėta: 669
Pritaria: 0
Nepritaria: 0
Susilaiko: 0
juodukas
2014-08-29 09:33:46
Laikas:
2014-08-30 19:00:00
Sporto šaka:
Krepšinis
Lyga:
Pasaulio čempionatas
Įvykis:
France - Brasil
Baigtis:
1
Koeficientas:
2.6
Bendrovė:
Statymas:
7/10
Rezultatas:
63:65
Balansas:
-7
Aprašymas:
Visi nurašo Prancūziją, nes joje nėra Tony Parker, De Colo ir kitų pajėgių krepšininkų. Visgi manau komanda pakankamai gerai sukomplektuota ir duos kovos brazilams.
Batum niekam nekelia abejonių, kad tai aukščiausios klasės krepšininkas, turėjęs puikų sezoną NBA lygoje. Įžaidėjų pozicijoje yra Huertel, nepasakyčiau, kad buvo antrarūšis žaidėjas Laboral ekipoje, bei Diot. Evan Fournier rinko po 8.9 taško praėjusiame NBA sezone ir tikėtina bus pagrindinis atakuojantis gynėjas komandoje. Boris Diaw geras gynyboje, bet gali sužaist ir puolime. Centro pozicijoje Mahinmi, Louvergne, Gobert. Be jų komandoje Gelabale, Pietrus.
Brazilai turi vieną geriausių priekinių linijų čempionate, bet sakyčiau tikrai gana skurdokas atsarginių suolelis kitose pozicijose. Varejao, Splitter, Hetsheimer ir Nene - atrodo išties įspūdingai, bet vienu metu daugiau negu 2 žaidėjų į aikštę nesukiši. Tik Hetsheimer stabiliai gali pataikyti iš toliau. Nene apskritai žaidžia tik iš po krepšio, Splitter irgi. Huertas, Barbosa ir jaunasis Neto - šie žaidėjai taip pat svarbūs komandai. Dar yra Machado, bet jam jau 39 metai ir nemanau, kad jis gali nuveikti kažko labai daug.
Aš vertinu komandas apylygiai, todėl toks aukštas koeficientas atrodo labai neblogai.

Komentarai

juodukas, 2014-08-29 09:57:20
Klaida dėl Mahinmi, jis nedalyvaus čempionate.

aaa