Mano pirmas azartas.net puslapis yra:
Lažybos
Pokeris
Kazino
Reklama

Naujas komandos narys - tirmas

O-lia-lia. Šitiek laiko čia manęs nematėt. Ar pasiilgot? Tikiu, kad ne, nes net nebuvau dorai prisistatęs. Bet dabar ne pats prisistatyt noriu, o vieną perspektyvų jaunuolį, kuris prisijungė prie azartas.net kolektyvo. Tiesa, tai ne mano nuopelnas. Ilgametis portalo administratorius KAČKIS negali pamiršti azartas.net, ir matydamas, kad nuolat naujuose iššūkiuose paskęstantis ir kartais kelio namo iš triukšmingų vakarėlių nerandantis unknown nesusitvarko su projekto tobulinimu, atvedė žmogų slapyvardžiu tirmas. Jūsų dėmesiui trumpas interviu su juo.

Sveikas, iš kur esi kilęs, kur gyveni? Ką veiki gyvenime?
Sveiki, mano vardas Tadas, gimiau ir gyvenu Vilniuje, šiuo metu studijuoju teisę Vilniaus universitete.

Ką veiki laisvalaikiu?

Laisvalaikiu mėgstu sportuoti,  keliauti, ieškoti nuotykių, linksmintis su draugais. Neseniai atradau fotografiją, todėl vasaromis mėgstu ieškoti gražių vietovių ir lavinti savo meninius gebėjimus.

Kiek pačiam metų? Kuo gyveni? 

Dabar man 23 metai, turbūt todėl ir atsidūriau šiame portale, nes man viskas yra įdomu gyvenime. Norisi save išbandyti bet kokioje srityje, įskaitant ir taip išpopuliarėjusį pokerį.

Kiek laiko domiesi pokeriu? 

Pokeris mano gyvenime atsirado gal prieš kokius 6 metus, kai pažaisdavau labai retai PartyPoker kambaryje. Tada dar to pokerio bumo pasaulyje nebuvo ir  nemokėjau skaičiuoti nei tikimybių, nei kortų stiprumo. Žaidžiau grynai savo malonumui.

O kada rimčiau "užsikabinai"?
"Užsikabinau" gal prieš kokius 4 metus, bet niekada tam neskyriau daug laiko ir visada pokeris man liko nedidelis hobis. Patikdavo skaičiuoti tikimybes, analizuoti varžovus ir varžytis su jais dėl aukščiausių vietų. Vienu žodžiu, nepretenduoju į profesionalius  žaidėjus, bet bandau gerinti savo žaidimą skaitydamas įvairius straipsnius 2plus2 forumuose ar žiūrėdamas stiprių žaidėjų video pamokas.

Kokią dalį tavo gyvenime užima pokeris? Kokie tikslai?

Visada turėjau didelį norą turėti savo interneto svetainę, bet niekada nežinojau apie ką ji galėtų būti. Pokeris pasirodė tinkama ir paklausi tema tam norui įgyvendinti. Taip išėjo, kad pradėjau rašyti savo blog apie pokerį, kuris susilaukė nemažai teigiamų atsiliepimų ir palaikymo, o šiuo metu tikiuosi tai pratęsti azartas.net komandoje. Mėgstu paskaityti ir kitų žaidėjų blogus. Pavyzdžiui Andriaus Tapino tinklaraštį, kuris man atrodo įdomiausias neformalus lietuviškas pokerio šaltinis. Taip pat apie šį kortų žaidimą pasiskaitau pokeriokarta.com bei uzdarbis.lt forumuose. Savaime suprantama lankausi  ir populiariausiame pasaulyje 2plus2 pokerio forume. Pokeris užima nedidelę dalį mano gyvenime, pažaidžiu tik, kai turiu laiko internete, o tikslas būtų gerai išmokti tam tikrą pokerio formatą, kuriame saugiai ir užtikrintai auginčiau sąskaitą. Pelną galėčiau paskirti didesniems turnyrams ir vadinamiems shot'ams. 

Kokia su pokeriu susijusi svajonė?
Kada nors sudalyvauti gerame turnyre užsienyje ir patirti gyvo pokerio atmosferą. 

Kokia tavo įsimintiniausia su pokeriu susijusi istorija?
Įsimintinų istorijų su pokeriu nelabai turiu, nes nesu pasiekęs nei didelių pergalių, nei nuostolių. 

Kokie mėgstamiausi žaidėjai? Ką gerbi?
Mano mėgstamiausi žaidėjai yra Phil Ivey ir Tom Dwan. Tai žaidėjai, kurie nežaidžia pagal vadovėlį ir taisykles, bet dažnai vadovaujasi  savo instinktais ir yra labai kūrybingi. Prie stalo norėčiau pasivaržyti su profesionaliais žaidėjais, bet noro kažką specialiai įveikti neturiu.

Ką reiškia tavo nick? Kokia jo atsiradimo istorija?
Mano pseudonimas "tirmas" buvo sudarytas vaikystėje ir reiškia dviejų žmonių vardus.

Ko tikiesi iš azartas.net?
Iš azartas.net tikiuosi geros komandos ir sėkmingo bendradabiavimo, noriu prisidėti prie portalo gerinimo kiek galėsiu ir galbūt išaugsim į ką nors didelio!  :)

Komentarai

 


Liv BoereeOlivia Liv Boereee yra profesionali pokerio žaidėja, televizijos vedėja ir modelis, 2010 m. pasirašiusi sutartį su Pokerstars.
Forumo temos:
klubinis pokeris | UNIBET pokeris 

REKLAMA

 

 

   
Forumo temos:
viskas apie lošimo namus | rusiškas pokeris 

 

aaa