Turinys
Kalendorius
Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Kaip žaidžiamas nemokamas turnyras (freeroll)?

Kas yra freeroll?
Tai nemokami turnyrai, kuriuose galite dalyvauti be jokios įpirkos.

Tai yra teigiama pusė.
Neigiamas dalykas šių turnyrų yra maža tikimybė laimėti pinigų.

Bet kuriuo atveju, juos žaisti verta žaidėjams, kurie neturi startinio kapitalo ir norėtų nemokamai jį užsiauginti.


Nemokami turnyrai gali stipriai ir tik teigiamai atsiliepti Jūsų balansui. Daugelis žaidėjų įrodė, kad galima kilti pokerio karjeros laiptais neišleidžiant nei vieno cento.

Nemokami turnyrai taip pat yra nemokama galimybė įgauti patirties. Labai sunku turėti finalinio stalo patirties, nes nedažnai pateksite į šią stadiją mokamame turnyre, o nemokamuose galėsite treniruotis ir lavinti finalinio stalo įgūdžius dažniau.

Nemokami turnyrai yra paprasčiausiai smagūs, nes susirenka daugybė žaidėjų ir išvysite įvairius žaidimo stilius, verta pažinti skirtingų žaidėjų įpročius ir taikomas strategijas.


Kokie varžovai būna nemokamuose turnyruose?
Nors yra daug žmonių, kurie įvairias pokerio formas priima labai rimtai, nemokamuose turnyruose dažniausiai pamatysite dviejų tipų žaidėjus. Pirmieji neturės žalio supratimo apie pokerį. Antriesiems nerūpės pokerio rezultatai ir turnyro eiga.

Žaidėjai nesupras, ką daro arba tiesiog norės pasijuokti iš savo kvailų veiksmų. Kai sužaisite daug nemokamų turnyrų, suprasite, ką tai reiškia.

Geras pokerio žaidimas yra visiškai skirtingas dalykas. Nemokamame turnyre Jūsų statymai ir kėlimai nebus gerbiami. Bus sunku atspėti kokias kortų kombinacijas laiko varžovai. Kompleksiniai judesiai bus paprastai per daug kompleksuoti ir beverčiai.


Žaisti pokerį su dideliu kūju.
Jeigu Jūsų tikslas laimėti nemokamą turnyrą, tada varžovai patys padiktuoja strategiją, kurią turėsite taikyti.

Jums reikės žaisti su dideliu kūju – šiurkščiai, bet paprastai. Žaiskite tik su geromis kortomis.

Atlikite didelius kėlimus ir statykite daug. Daugiau nei normaliame žaidime. Turėdami geras kortas, iš karto atakuokite. Neturėdami stiprių kortų, pamirškite. Blefuoti nemokamame turnyre neapsimoka.

Tai bendra strategija, kai žaidžiama tik su geromis kortomis ir agresyviai.

Turnyre yra trys stadijos:
Ankstyvoji stadija: žetonų kiekiai yra dideli palyginus su privalomaisiais statymais. Jūs turėsite daugiau nei 25 privalomuosius didžiuosius statymus žetonais.
Vėlyvoji stadija: privalomieji statymai pakilo atitinkamai. Jūsų turimi žetonai sumažėjo ir sudaro mažiau nei 25 didieji privalomieji statymai.
Finalinis stalas: tai yra lemiamas lygis. Jūs pasiekėte paskutinį stalą.


1 Kaip žaisti ankstyvoje fazėje?
Ankstyvoje nemokamo turnyro fazėje jums nepavyks pralenkti didžiąją dalį varžovų dėl mažų kėlimų. Net ir su dviem tūzais, jJms nepatiktų žiūrėti flopo kartu su keturiais varžovais. Jeigu turite labai stiprias kortas, geriausia stengtis viską stumti prieš flopą.

1.1. Žaidimas prieš flopą
Stumkite visus žetonus iš bet kurios pozicijos, jeigu laikote AA, KK, QQ ar AK, nesvarbu ar kas nors kėlė prieš jūs statymą.
Jeigu sėdite vidurinėje arba vėlyvojoje pozicijoje, Jums reikėtų viską stumti su JJ ir AQ, tačiau jeigu niekas nekėlė prieš Jus.
Jeigu laikote mažą porą nuo 66 ir aukščiau vidurinėje ir vėlyvojoje pozicijoje, kelkite keturis privalomuosius statymus, su sąlyga, kad niekas nekėlė prieš Jūs.
Vėlyvojoje pozicijoje galite sau leisti pamatyti flopą su marginalijomis kortomis, jeigu prieš tai nebuvo kėlimo. Tai reiškia, kad įraišuojate (limp) su 22-55, As ir vienspalviais jungtukais. Šie jungtukai gali būti 67 ar QJ vienspalviai.

1.2. Žaidimas po flopo
Pagrindinis klausimas po flopo: ar ką nors turite? Jeigu ne, tada partija Jums baigta. Jeigu turite dvi poras ar geriau, stumkite viską.
Jeigu turite pirkimą į spalvą ar eilę ir varžovai jau įdėjo nemažai pinigų į banką, Jums vertėtų viską stumti.
Jeigu turite aukščiausią porą ir ne daugiau du varžovai žaidžia šią partiją, Jums vėl vertėtų viską stumti. Žaiskite atsargiau, jeigu partijoje dalyvauja daugiau nei du varžovai.

2 Kaip žaisti vėlyvojoje fazėje?
Vėlyvoji stadija prasideda, kai Jums lieka apie 20-25 privalomieji statymai. Strategija šioje fazėje paprasta: kelkite statymus arba nusimeskite. Jeigu varžovai kels statymus prieš Jūs, tada galite tik viską stumti arba nusimesti, priklausomai nuo turimų kortų, žinoma. Atsakyti tik norint pamatyti flopą arba įraišuoti yra stipriai draudžiamas šioje turnyro fazėje.
Atidžiai pasižiūrėkite į žaidėjus, kurie turi mažiausiai žetonų. Jums reikės gerų kortų prieš juos, nes jie laukia savo vienintelio momento viską stumti.
Pasistenkite nesivaržyti su agresyviais varžovais, kurie turi daugiau žetonų, nei Jūs. Jums reikės taip pat stiprių kortų prieš juos.

2.1 Žaidimas prieš flopą
Kelkite apie keturis privalomuosius statymus iš bet kurios pozicijos, jeigu laikote AA,KK, QQ,JJ, TT ar AK. Jeigu kas nors pakels tai, tada viską stumkite.
Taip pat kelkite iš vidurinės arba vėlyvosios pozicijos, jeigu laikote porą devynetų. Tai taip pat galioja KQ, AJ ir AQ. Jeigu kas nors pakels statymus po Jūsų, tada viską stumkite su šiomis kortomis, išskyrus KQ ir AJ – šias kortas nusimeskite po permušimo.

2.2 Žaidimas po flopo
Šioje turnyro stadijoje žaidimas po flopo dažniausiai yra galutinis, nes bankas jau yra toks didelis, kai negalėsite trauktis. Jeigu kėlėte statymus prieš flopą ir turite vieną varžovą partijoje, tada atlikite statymą pusės ar dviejų trečdalių banko dydžio su bet kokiomis kortomis. Jeigu Jūs permuša, tada stumkite viską su aukščiausia pora arba geriau, taip pat su pirkimu į spalvą. Tai galioja, kai nieko flope nepagaunate, bet Jūsų turimos kortos yra aukštesnės nei flope atsivertusios kortos.

3 Kaip žaisti finalinį stalą?
Standartiškai, strategija, kuri buvo taikoma vėlyvojoje turnyro fazėje, bus taikoma ir prie finalinio stalo, išskyrus keletą mažų smulkmenų. Jums reikėtų atkreipti daugiau dėmesio į pozicijas ir naudotis tais laimingais momentais, kai visi žaidėjai iki Jūsų nusimeta ir turite teisę pirmas kelti statymus.

Gerbkite varžovus, kurie kelia iš ankstyvosios pozicijos. Dažniausiai jie turi kažką labai stipraus.

Jeigu kažkas ankstyvojoje pozicijoje kelia statymus, stumkite viską su AA,KK,QQ,JJ ir AK.
Jeigu kažkas vidurinėje pozicijoje pakėlė statymus, stumkite viską dar ir su 1010,99 ar AQ.
Jeigu niekas nekėlė statymų iki Jūsų ir Jūs esate ankstyvojoje ar vidurinėje pozicijoje, tada viską stumkite su bet kokia pora 99+ ir su AK,AQ,AJ.
Jeigu esate vėlyvojoje pozicijoje, tada dar viską stumkite su 77,88 ir KQ, su sąlyga, kad niekas nekėlė statymų iki Jūsų. Apžvelgėme bendrai taikomą strategiją nemokamuose turnyruose, taip pat detaliau paanalizavome kiekvieną turnyro fazę atskirai.

Tai turėtų padėti Jūsų žaidimui ir praplėsti pokerio suvokimą. Atminkite, kad ši strategija taikoma tik nemokamuose turnyruose ir ji yra supaprastinta, o mokami turnyrai yra žaidžiami žymiai sudėtingiau ir jau taikoma kitokia strategija. Tiems, kurie yra mažai žaidę turnyrinį pokerį, nemokami turnyrai yra puiki pradžia ir geras apšilimas prieš didžiuosius iššūkius.

aaa