Turinys
Kalendorius
Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Kaip žaisti SnG turnyrus? Agresyvus Flop žaidimas

Įžanga
Šiame straipsnyje išmokysime, kodėl reikia žaisti agresyviai ir kaip elgtis su pasipriešinimu. Pirmasis "Flop žaidimas" straipsnis pristatė jums pradmenys. Jūs išmokote, kaip svarbu yra analizuoti kortų tekstūrą, kurioje vietoje esate su savo turimomis kortomis, ir ką galite pasiekti su jomis. Šis straipsnis bus sudarytas iš daug pavyzdinių partijų, kurios parodys jums kada ir kaip žaisti agresyviai, kai pasirodys Flop.

Agresyvus žaidimas, visumoje, klasifikuojamas į 4 kategorijas:
• Statymai dėl vertės
• Gynyba
• Blefai
• Semi-blefai

Savaime suprantama, kad Jūsų veiksmas flop metu turės būti agresyvus, reiškiantis statymą arba pakėlimą.

Sekantys pavyzdžiai išmokys Jūs sužinoti savo kortų stiprumą Flop metu, kodėl turėtumėte žaisti agresyviai pateiktoje situacijoje, kokius sprendimus priimti ir kaip reaguoti, kai varžovas atsisako nusimesti savo kortas.

Žaidimas dėl vertės
1 pavyzdys (privalomieji statymai 20/40)
UTG (t2000)
UTG + 1 (t2000)
UTG + 2 (t2000)
Herojus (t2000)
MP2 (t2000)
MP3 (t2000)
CO (t2000) (laisvas žaidėjas)
Button (t2000)
SB (t2000) (vidutinis žaidėjas)
BB (t2000)

Prieš Flop: Herojus yra MP1 pozicijoje su QQ.

3 žaidėjai nusimeta. Herojus kelia statymus iki 160. 1 nusimeta. CO atsako 160. 1 nusimeta. SB atsako 140, 1 nusimeta.

Flop: (520) 44J ( 3 žaidėjai). SB tikrina, Herojus stato 280.

Kurioje vietoje esate su savo kortomis?
Jūs pakėlėte statymus iš vidurinės pozicijos ir sulaukėte dviejų šaltų atsakymų. Jums patinka, ką pamatėte Flop ir dažniausiai lenksite savo varžovus. Maža tikimybė, jog vienas iš oponentų turės 4 (galite pagalvoti, kad laisvai žaidžiantis CO turi 4, bet ir tai būtų abejotina). Tuo labiau, kad jo diapazonas bus toks platus, kad net negalėsite nusimesti prieš jį. Taip pat nėra priežasčių ginti savo kortas daugiaspalviame Flop su poruota tekstūra.

Kodėl atliekate statymą?
Šiame pavyzdyje atliekate statymą dėl vienos priežasties: norite padidinti savo vertę. Jūs turite stiprias kortas ir norite, kad jums susimokėtų.

Ką daryti, kai varžovai priešinasi?
Nėra priežasties nerimauti, jeigu varžovai pasipriešins šiame pavyzdyje. Jūs neturėsite jokios problemos sustumti visus žetonus, jeigu gausite permušimą. Statymas/permušimas yra protingas variantas. Jūs tikrai galite permušti, jeigu CO pakels statymus. CO neatrodo solidžiai ir dažnai kels statymus su silpna korta. Jx jam tikriausiai užtenka. Neturite pozicijos prieš jį, todėl turėtumėte sužaisti tikrinu/ keliu, jeigu pasieksite turn.

Iš kitos pusės, jeigu sąlyginai uždaras SB tikrins/kels, tai greičiausiai bus blefas. Jūs turite poziciją, todėl galite atsakyti ant Flop ir atlikti statymą po Turn (arba atlikti kėlimą su visais žetonais, jeigu varžovas statys).

Apibendrinimas
Jūs beveik visada priekyje pateiktoje situacijoje ir tikrai norėtumėte sustumti visus žetonus, jeigu atsiras galimybė. Jūs turite būti agresyviu ir statyti, nuo tada, kai atsidūrėte tarp dviejų varžovų. Taip pat turite pranašumą, nes esate prieš flop agresorius. Jeigu sulauksite pasipriešinimo, neklauskite savęs, ar galvojate bankrutuoti su turimomis kortomis, bet geriau pagalvokite kaip tikslingiausiai įdėti visus žetonus.

2 pavyzdys (privalomieji statymai 20/40)
UTG (t2000)
UTG+1 (t2000) (nuolat atsakantis žaidėjas)
UTG+2 (t2000)
MP1 (t2000)
MP2 (t2000)
Herojus (t2000)
CO (t2000)
Button (t2000)
SB (t2000)
BB (t2000)

Prieš Flop: Herojus yra MP3 pozicijoje su AQ.

1 nusimeta, UTG+1 atsako 40, 3 nusimeta, Herojus kelia iki 200, 4 nusimeta, UTG+1 atsako 160.

Flop: (460) A72 ( 2 žaidėjai) UTG tikrina, Herojus stato 280.

Dabar pažiūrėkime į pateiktą pavyzdį, kuriame keliate su AQ iš MP3 pozicijos ir laisvas, nuolat atsakantis varžovas nusprendžia pasilikti partijoje po įraišavimo.

Kurioje vietoje esate su savo kortomis?
Jūs dažniausiai busite priekyje pateiktoje situacijoje. Labai tikėtina, kad varžovas turės mažą porą arba silpnesnį tūzą.

Kodėl atliekate statymą?
Atliekate statymą dėl vienos priežasties. Norite daugiau vertės. Jums nereikia gintis tokioje kortų tekstūroje ir varžovas greičiausiai neatliks statymo. Oponentas sutiks atsakyti į kiekvieną Jūsų statymą iki kortų atskleidimo, ir būtent to Jūs norite iš jo.

Ką daryti, kai varžovai priešinasi?
Turėsite būti sargybiniu šioje situacijoje. Jūs varžotės su pasyviu žaidėju labai sausoje lentoje. Atsargiai, jeigu varžovas pakels statymus. Nėra priežasties permušinėti, jeigu jis pakeltų statymus. Varžovas nusimes tik silpnesnes kortas arba blefą (nesitikėkite, kad toks žaidėjas dažnai kels statymus blefuodamas). Jeigu oponentas turės stiprias kortas, jis greičiausiai viską sustums. Problema su permušimu: jums reikės atsakyti, jeigu varžovas sustums visus savo žetonus.

Turite du pasirinkimus: arba patikėti juo (AK/77/22/A7/A2 yra jo diapazone) ir nusimesti (gana atsargus ėjimas). Arba atsakyti, turint pozicijos pranašumą.

Turėsite paklausti savęs, ar turite stipriausią kombinaciją, jeigu varžovas statys antrą kartą turn‘e.

Apibendrinimas
Su tokiomis kortomis sausoje lentoje paprasčiausiai reikės atlikti statymus prieš pasyvų varžovą. Jeigu oponentas pasipriešins, Jūs žinosite, kad jis kažką surinko. Nėra reikalo bankrutuoti šioje partijoje ir nebus išmintinga atlikti permušimo. Kai esate pozicijoje, atsakykite. Jeigu nesate pozicijoje, nusimetimas lieka paskutiniu pasirinkimu.

Kada žaidžiame dėl gynybos?
3 pavyzdys (privalomieji statymai 20/40)
UTG (t2000)
UTG+1 (t2000)
UTG+2 (t2000)
Herojus (t2000)
MP2 (t2000)
MP3 (t2000)
CO (t2000) (uždaras žaidėjas)
Button (t2000)
SB (t2000)
BB (t2000)

Prieš Flop: Herojus yra MP1 pozicijoje su AK.

Herojus kelia iki 160, 1 nusimeta, CO atsako 160, 3 nusimeta.

Flop: (380) K76. ( 2 žaidėjai) Herojus stato 240.

Jūs keliate su AKo iš MP1 pozicijos ir gaunate šaltą atsakymą. Jūs atrandate save be pozicijos prieš gana uždarą žaidėją ir žinote, kad oponentas turi uždaro žaidėjo atsakymo diapazoną.

Kurioje vietoje esate su savo kortomis?
Jūs pagaunate puikiai tinkantį flop. Aukščiausia pora / stipriausia antra korta (kicker) yra labai stipri kombinacija, ypatingai dvikovoje. Deja, taip pat žinote , kad varžovas turi labai poliarizuotą kortų diapazoną, o tai reiškia, kad numanote su kokiomis kortomis oponentas atsakė į Jūsų pakėlimą prieš flop. Tai dažniausiai bus maža pora, kuri per silpna permušimui, bet per stipri, kad nusimesti. Varžovas taip pat gali turėti tokias kortas kaip AQ, AJ ar KQ, prieš kurias dominuojate. Mažai tikėtina, kad jis turės vienspalvius jungtukus ( tokius kaip 45s), bet nereikia atmesti tokios galimybės.

Kodėl atliekate statymą?
Jūs atliekate statymą, kad apsigintumėte nuo tokių kortų kaip vienspalvių jungtukų. Varžovas dažniausiai nusimes mažą porą, kas jums tinka. Jums gali net sumokėti su KQ.

Ką daryti, kai varžovai priešinasi?
Jūs turėsite būti atsargus prieš tokį varžovą. Jis nėra pats agresyviausias žaidėjas prie stalo, bet gali kelti statymus su vienspalviais jungtukais ar silpnesniu karaliumi. Jis gali net bandyti blefuoti.

Problema yra ta, kad esate be pozicijos. Turėsite patikrinti turn, jeigu jums atsakys, ir leisti pasižiūrėti nemokamą kortą nėra geriausias dalykas tokioje situacijoje. Jeigu Jūsų varžovas pakels statymus, galėsite nusimesti arba permušti ( ir atsakyti, jeigu oponentas sustums visus žetonus).

Dar kartą pasižiūrėkime į varžovo diapazoną. 66 ir 77 yra vienintelės kortos, kurios Jūs įveikė. Taip pat žinote, kad varžovas kels statymus su kitomis kortomis. Net jeigu bankrutuosite, visų žetonų sustūmimas nebus klaida.

Apibendrinimas
Turite ginti savo kortas tokioje tekstūroje. Jūs varžotės su agresyviu žaidėju ir neturite pozicijos, o tai nesuteikia daug pasirinkimų. Prieš atliekant statymą, reikia žinoti, kaip elgsitės, jeigu varžovas atliks permušimą. Jeigu žaidėte prieš jį anksčiau ir žinote, kad jis uždaras, galite labai rimtai svarstyti nusimetimą.

Iš kitos pusės, jeigu netikite varžovu, galite investuoti savo žetonus šioje partijoje. Statymas/ permušimas yra geriausias judesys, ypatingai, kai nenorite atsakyti be pozicijos.

4 pavyzdys (privalomieji statymai 20/40)
UTG (t2000)
UTG+1 (t2000)
UTG+2 (t2000)
MP1 (t2000)
MP2 (t2000)
Herojus (t2000)
CO (t2000)
Button (t2000)
SB (t2000)
BB (t2000)

Prieš Flop: Herojus yra MP3 pozicijoje su KK.
1 nusimeta, UTG+1 atsako 40, 3 nusimeta, Herojus kelia iki 200, BU atsako 200, 3 nusimeta, UTG+1 atsako 160.
Flop: (660) 563 (3 žaidėjai) UTG tikrina, Herojus stato 400.

Šiame pavyzdyje, keliate statymus iš vidurinės pozicijos su KK. Laisvai žaidžiantis UTG+1 dar kartą dalyvauja partijoje, tačiau šį kartą pakankamai uždaras BU atsako. Jūs atrandate save tarp dviejų varžovų, nemažame banke.

Kurioje vietoje esate su savo kortomis?
Jūsų didžiausia pora (overpair) pralaimi dėl vertės, nes žaidžiate su trimis varžovais. Jūs varžotės su pirkimais į spalvą, eilutėmis ir mažesnėmis poromis, tačiau tokios kortos kaip 33,55,66 yra dažnai žaidžiamos iš BU pozicijos.

Kodėl atliekate statymą?
Savaime suprantam, Jums reikia gintis pateiktoje situacijoje. Jūs nenorite pamatyti užsipildžiusios spalvos, 2, 4, ar 7 turn‘e. Jūs atliekate statymą, kad įvertintumėte savo kortų stiprumą.

Ką daryti, kai varžovai priešinasi?
Atsidursite sudėtingoje situacijoje, jeigu gausite permušimą. Tikrai nebus klaida nusimesti kortas tokiame flop‘e.

Nėra skirtumo, ar pasyvus UTG ar uždarai agresyvus BU permuš. Bet kuris iš jų gali turėti labai stiprias kortas.

Jūsų linija turėtų būti statyti/nusimesti. Jūs galite dar kartą taip padaryti turn‘e, jeigu flop‘e jums bus atsakyta.

Apibendrinimas
Jūsų kortos praranda vertę, kai partijoje dalyvauja 3 žaidėjai. Jeigu varžovas permuš, turėsite patikėti juo ir nusimesti. Jūsų vienintelė alternatyva yra bankrutuoti flop‘e, atsakymo negali būti tokioje kortų tekstūroje, kai galimi pirkimai. Dar kartą: jeigu nuspręsite permušti varžovą, turėsite atsakyti, varžovui sustūmus visus žetonus.

5 pavyzdys (privalomieji statymai 20/40)
UTG (t20000
UTG+1 (t2000)
UTG+2 (t2000)
MP1 (t2000)
MP2 (t2000)
MP3 (t2000)
CO (t2000)
Button (t2000)
SB (t2000) (laisvai agresyvus žaidėjas)
Herojus (t2000)

Prieš Flop: Herojus yra BB pozicijoje su QQ.
8 nusimeta, SB kelia iki 120, Herojus permuša iki 360, SB atsako 240.
Flop: (720) 258s (2 žaidėjai) SB tikrina, Herojus stato 450.

Pažiūrėkime į permuštą banką. Yra kelios pagrindinės charakteristikos permušto banko:
• Bankas yra didesnis flop‘e.
• Varžovai turi mažesnius diapazonus.
• Mažai tikėtina, kad varžovai kažką perka.
• Visų žetonų sustūmimas yra greitesnis.

Nereikia galvoti, kad varžovas kažką perka, jeigu kortų tekstūra flop‘e yra perkama, ypatingai tada, kai spekuliacinės kortos, tokios kaip vienspalviai jungtukai ir silpni vienspalviai tūzai yra mažiau tikėtini permuštame banke.

Šiame pavyzdyje, matote vienspalvį flop. Viena korta, užpildanti spalvą, gali būti labai pavojinga.

Kurioje vietoje esate su savo kortomis?
Nėra priežasties matyti savęs pralaimėjusio tokioje lentoje. Kaip jau minėjome, egzistuoja maža galimybė, kad varžovas surinko spalvą, nes AKs ar AQs būtų dvi vienintelės kortų kombinacijos, kurios būtų logiškos. Agresyvus varžovas, ko gero, atliktų 4-bet su KK ar AA.

Kodėl atliekate statymą?
Galvojant, kad esate priekyje, jums būtinai reikia ginti savo kortas. Varžovai gali turėti tokias kortas kaip Ako , AJo ar TT. Taip pat galite numanyti, kad tokios kortos nebus išmetamos flop‘e ir jums susimokės didžiąją laiko dalį.

Ką daryti, kai varžovai priešinasi?
Ar tikrai galite pasiduoti su tokiomis kortomis? Faktas toks, kad nemažai kombinacijų įveikiate. Nusimesti būtų per daug silpna. Jūsų tikslas būtų sustumti visus žetonus flop metu. Jūsų linija turėtų būti statyti/stumti visus žetonus.

Apibendrinimas
Turite gintis permuštuose bankuose. Tačiau nepamirškite daugiau dėmesio skirti savo varžovų veiksmams.

Jūs dažniausiai galėsite nustatyti varžovų diapazoną 3-bet banke ir neleisti jiems nieko nusipirkti. Žinoma, pirkimai visada galimi, kai flope yra dvi tokios pačios spalvos kortos, todėl negalite jų atmesti visiškai. Turite gintis agresyviai tokioje kortų tekstūroje. Nusimesti bus per silpna, nes dažniausiai turėsite stipriausias kortas.

Blefai?

Tęstinis statymas gali būti geras būdas laimėti banką, kai po Flop nieko nesurinkote, su sąlyga, kad buvote agresorius prieš Flop.

Šiame skyriuje peržiūrėsime tik pavyzdžius, kai buvote pasyvus prieš Flop.

6 pavyzdys (privalomieji statymai 20/40)
UTG (t2000)
UTG + 1 (t2000)
UTG + 2 (t2000)
MP1 (t2000)
MP2 (t2000)
MP3 (t2000)
CO (t2000)
Herojus (t2000)
SB (t2000)
BB (t2000)

Prieš Flop: Herojus yra BU pozicijoje su 22.

UTG kelia statymus iki 120, 5 žaidėjai nusimeta, CO atsako 120, Herojus atsako 120, 2 nusimeta.

Flop: (420) QT6 ( 3 žaidėjai) UTG tikrina, CO tikrina, Herojus tikrina.

Jūs atsakėte dėl set vertės po "šalto" CO atsakymo prieš Jūs. Natūraliai, Jūs nieko nepagavote flope, tačiau abu varžovai patikrino ir suteikė Jums galimybę atlikti pozicinį statymą. Jūsų žetonai yra per daug vertingi tokiai rizikai, todėl paprasčiausiai geriausia tęsti žaidimą su planu pagauti set ir atlikti tikrinu/nusimetu.

Išvadą, kurią galite padaryti po pateikto pavyzdžio, yra, kad SnG formato pokeryje nėra daug vietos blefuoti dėl pakankamai mažo turimo žetonų kiekio. Pagrindinė išimtis šiai taisyklei gali būti tada, kai yra sausa Flop tekstūra nepakeltose bankuose prieš privalomuosius statymus, nes tada yra pigu atlikti veiksmą ir varžovai greičiausiai nusimes kortas. Deja bankai būna tokie maži, kad nėra papildomos vertės.

Blefai nėra būtini ankstyvose SnG fazėse. Kai privalomieji statymai pakyla, mes paprasčiausiai pradedame vogti dažniau, turint uždarą ir solidų įvaizdį. Šios vagystės turi žymiai didesnę vertę.


Kada atlikti semi-blefą?
Idėja dėl semi-blefo atlikimo yra panaši į gryno blefą veiksmą. Skirtumas: nors norite priversti varžovą nusimesti kortas (nes šiuo metu neturite jokios vertės), tačiau galite pagerinti kombinaciją vėlesnėse partijos dalyse, jeigu Jums bus atsakyta. Siekdami geriau perteikti šią idėją, pasižiūrėkime į kelis pavyzdžius iš praktikos.

7 pavyzdys (privalomieji statymai 20/40)
UTG (t2000)
UTG + 1 (t2000)
UTG + 2 (t2000)
Herojus (t2000)
MP2 (t2000)
MP3 (t2000)
CO (t2000)
Button (t2000)
SB (t2000)
BB (t2000)

Prieš Flop: Herojus yra BU pozicijoje su 45s.

UTG kelia statymus iki 80, 5 žaidėjai nusimeta, CO atsako 80, Herojus atsako 80, 2 nusimeta.

Flop: (300) 76J ( 3 žaidėjai)

UTG stato 200, CO nusimeta, Herojus kelia iki 720.


Kurioje vietoje esate su savo kortomis?
Jūs turite 5 aukščiausią kortą ir dažniausiai visada atsiliksite tokiame flope. Tačiau šį kartą turite milžinišką pirkimą. Pirkimą į Flush + į Straight. Tai Jums suteikia 15 išeičių (outs) pasistiprinti kombinaciją.


Kodėl atliekate statymą?
Iš vienos pusės, apsidžiaugtumėte, pamatydamas varžovą nusimetant kortas ir turint 5 aukščiausią kortą. Iš kitos pusės, turite net 15 autų, kuriuos galite pasigauti turn metu, jeigu varžovas atliks atsakymą.

Ką daryti, kai varžovai priešinasi?
Visumoje, Jūsų sprendimas priklauso nuo pirkimo stiprumo. Galite sustumti visus žetonus pelningai turint 12 autų ar daugiau. Taip pat, sukuriate didelę nusimetimo tikimybę, jeigu varžovas Jums suteiks šansą viską sustumti semi-blefuojant. Nusimetimo tikimybė ir vadinamieji negyvi pinigai banke, matematiškai išbalansuos tą mažą skirtumą, kai turite 12 išeičių (outs).

Pateiktame pavyzdyje Jūs turite didžiulį pirkimą ir nėra jokios abejonės, kad pasiduosite. Jūsų varžovas bus įsipareigojęs bankui, jeigu nuspręs atlikti 3-bet, todėl Jūsų kėlimas privers jį priimti sprendimą dėl visų žetonų. Jeigu varžovas nuspręstu viską sustumti, Jūs turėsite mažiausiai 50 procentų vertės. Jūs galite būti net favoritu. Varžovo visų žetonų sustūmimas suteiks Jums tokius aukštus šansus, kad jokiu būdu negalėsite nusimesti turimų kortų.


Apibendrinimas
Jeigu turite labai stiprų pirkimą, tada svarbu žaisti agresyviai, atsivertus flop. Galite iškart laimėti banką ir nesurenkant nei vieno auto. Jeigu būtumėte tik atsakę pateiktose pavyzdžiuose, tada lengvai prisidarytumėte bėdos, kai nieko nepagautumėte turne. Ypatingai, kai varžovas atlieka didelį statymą, tada Jums reikės priimti sunkų sprendimą. Nors dar turėsite 15 autų ir aukštus atvirkštinius šansus, turėsite, ko gero, pasiduoti su turimomis kortomis riveryje, jeigu nepagerinsite kombinacijos.

Jeigu turite silpnesnį pirkimą, tada dažniausiai reikės pasiduoti turn, nes turėsite tik vieną šansą kažką pasigauti, o tai reiškia, kad vertė drastiškai sumažėja.

Su stipriu pirkimu, dažnai būsite favoritas, ir reikėtų stengtis žaisti agresyviai, kad visi žetonai sueitų į stalo vidurį. Jūsų semi-blefas dažnai gali būti suprastas kaip kėlimas dėl vertės. Kitas pavyzdys pademonstruos šį atvejį.

8 pavyzdys (privalomieji statymai 20/40)
UTG (t2000)
UTG + 1 (t2000)
UTG + 2 (t2000)
MP1 (t2000)
MP2 (t2000)
MP3 (t2000)
CO (t2000)
Herojus (t2000)
SB (t2000)
BB (t2000)

Prieš flop: Herojus yra BU pozicijoje su AKs.

UTG kelia iki 80, 1 nusimeta, CO atsako 80, Herojus kelia iki 320, CO atsako 240.

Flop: (760) 45T (2 žaidėjai)

CO stato 380, Herojus stumia visus žetonus.

Dar kartą atsiduriate 3-bet banke. Jūsų 3-bet priverčia agresyvų UTG žaidėją pasitraukti. Laisvai žaidžiantis CO dabar du kartus atsakė ir žaidžia dvikovoje be pozicijos prieš Jūs.


Kurioje vietoje esate su savo kortomis?
Jūsų varžovas turi platų diapazoną ir jo donk statymas nieko nereiškia. Jis laisvai gali turėti silpną kombinaciją, kuri turi net vertės, atsivertus visoms kortoms ( jo nuomone, mažiausiai). Jūsų problema: jūsų A didžiausias flope nelabai ką įveikia.


Kodėl atliekate kėlimą?

Iš vienos pusės, galite tikėtis, kad silpna kombinacija nusimes. Taip pat galite priversti geresnę kombinaciją nusimesti, kas būtų didelė sėkmė. Klausimas būtų, ar mes lygūs vertės atžvilgiu?

Jūs turite 15 švarių išeičių (outs) prieš tokias kortas kaip Tx ar JJ/QQ (9 outs perkant aukščiausią spalvą ir 6 outs dėl aukščiausios kortos su stipriausia antra korta). Jūsų varžovas taip pat gali būti perkantis arba gali peržaisti su didelėmis kortomis (AQ greičiausiai). Jūs esate stipriai priekyje prieš tokias kortas šiuo metu.

Jums reikėtų kelti/viską sustumti ir priversti varžovą atlikti sudėtingą sprendimą.


Ką daryti, kai varžovai priešinasi?
Šį kartą viskas paprasta: jūsų varžovas gali tik atsakyti arba nusimesti.


Apibendrinimas
Semi-blefai yra galimi 3-bet bankuose. Šiuo atveju, grynas blefas būtų prasta idėja, bet semi-blefas turi papildomą vertę, neskaitant nusimetimo tikimybės: jūs turite autus geriausiai kombinacijai (ir dažniausiai laimėsite, priklausomai nuo pirkimo stiprumo), tačiau dar neturite jokios kortų atsivertimo vertės šiuo momentu.


Išvados
Jums buvo pristatyti kai kurie standartiniai agresyvūs veiksmai, kuriuos žaidėjai atlieka flope. Jūs taip pat išmokote, kada galite atlikti šiuos veiksmus ir ką pasieksite, tai darydamas.

Visada galvokite apie savo veiksmo priežastį. Ar norite daugiau vertės? Ar turite ginti savo kortas? Ar galite tikėtis pakankamos nusimetimo tikimybės, kad galėtumėte blefuoti? Ar Jūsų semi-blefas sukurs pakankamą nusimetimo tikimybę? Ar Jūsų pirkimas yra pakankamai stiprus, kad būtumė favoritas laimėti partiją?

Visada svarbu žinoti kaip elgsitės, kai varžovai jums pasipriešins. Neprivalote turėti tobulo plano kiekvienai galimybei, bet turite turėti idėją, ką darysite, kai varžovas pasiliks partijoje. Forumai su konkrečių partijų pavyzdžiais gali būti didelė pagalba.

Galite patalpinti savo partijas ir diskutuoti apie veiksmų planą su kitais žaidėjais. Paskutinis dalykas, kurį norėtumėte padaryti yra atlikti tikrinti/kelti statymus po Flop ir staiga nustebti, kai varžovas viską sustums (ar atliks 3-bet). Jūs turėsite problemų reaguojant į tai.

Žinoma, ne visada turite žaisti agresyviai atvertus Flop. Kitame straipsnyje supažindinsime su pasyviu Flop žaidimu.

Susiję straipsniai

aaa