Turinys
Kalendorius
Liepa 2020
Pr A T K P Š S
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Pokerio profesionalas Vytautas Milbutas – rekordinio turnyro Lietuvoje čempionas

Savaitgalį Vilniuje duris atvėrė pirmas Lietuvoje ir vienintelis Europoje sportinio pokerio klubas "Du karaliai". Jo startas pažymėtas išskirtiniu turnyru – "Dviejų karalių" taure, o varžybos sutraukė rekordinį dalyvių skaičių. Nurungęs 311 konkurentų, čempionu tapo pokerio profesionalas Vytautas Milbutas.

 


Kaunietis Vytautas Milbutas yra vienas iš Lietuvos sportinio pokerio federacijos reitingo lyderių. Tai buvo tik pirmoji pokerio meistro pergalė reitinginiuose turnyruose nuo pirmojo LSPF turnyro 2010 metų balandžio mėnesį. Nugalėtojui atiteko kelionė į Prahoje vyksiantį pokerio turnyrą.

Po šios pergalės V.Milbutas aplenkė Andrių Bielskį, kuris šiame turnyre liko šeštas, ir tapo LSPF reitingo lyderiu. Antrasis finišavo Giedrius Grigorius, trečias – Anatolijus Kulabinas.

Pirmą varžybų dieną startavo 146 žaidėjai, šeštadienį iš ryto – 165. Antroji diena prasidėjo šeštadienio vakarą – joje kovas tęsė 151 sportinio pokerio meistras.
Finalinę dieną, sekmadienį, pradėjo 54 žaidėjai. Laimėtojo taurę nugalėtojas iškėlė po 19 valandų žaidimo.

Po pergalės V.Milbutas neslėpė džiaugsmo: "Nors buvau trečias nacionaliniame reitinge, pagaliau pavyko pasiekti ir pergalę. Tai visiškai nesumažina noro tobulėti bei toliau dalyvauti LSPF rengiamuose turnyruose."

Įdomu, kad "Dviejų karalių" taurės turnyre 11 vietą užėmė Silvija Aleševičiūtė. Tai aukščiausia vieta iš dailiosios lyties atstovių per visą sportinio pokerio turnyrų Lietuvoje istoriją.

Mergina inauguraciniame ir pirmajame LSPF turnyre užėmė paskutinę vietą, tačiau šįkart nušluostė nosį net ir geriausiems šalies pokerio žaidėjams.
"Mano tikslas buvo užimti aukščiausią vietą iš merginų, bet vėliau norėjosi patekti ir prie finalinio stalo. Savo pasirodymą vertinu labai gerai, juk pokerį žaidžiu dar tik metus. Žaisti iš pinigų internete ar kazino nenoriu. Mane kur kas labiau žavi sportinis pokeris", – kalbėjo S.Aleševičiūtė.

LSPF generalinis sekretorius Skirmantas Tomkevičius tikino, kad turnyras viršijo organizatorių lūkesčius: "Žaisti susirinko rekordinis žaidėjų skaičius, turnyras vyko naujame didžiausiame sportinio pokerio klube "Du karaliai". Vasario 21 dieną priėmus LSPF įstatų pakeitimus šis turnyras buvo dar ypatingas ir tuo, kad jame galėjo žaisti visi pilnametystės sulaukę sportinio pokerio mėgėjai."

aaa