Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2022
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Interviu su Alex "BiatchPeople" Luneau

 

2012-06-29

Alex "BiatchPeople" Luneau yra 24 metų amžiaus pokerio profesionalas iš Prancūzijos. Alex palaipsniui kilo limitais ir šiuo metu žaidžia didžiausius 2-7 ir Mixed pokerio žaidimus.

Luneau žaisdavo aukščiausius žaidimus FTP kambaryje prieš tokius varžovus kaip Phil Ivey, Patrik Antonius ir Tom Dwan. Tada jaunuolis pasiekė neblogus rezultatus. Pokerio duomenų bazės užfiksavo net 734 tūkst. JAV dolerių laimėjimus FTP platformoje, tačiau tuo metu nebuvo įtraukiami Mixed žaidimų rezultatai, todėl tikslaus pelno neįmanoma nurodyti.

Alex Luneau tapo populiarus, kai per 2010-ųjų gruodį ir 2011-ųjų sausį laimėjo net 1,5 milijono JAV dolerių. Šiuo metu prancūzas žaidžia PokerStars kambaryje ir atpažįstamas "BiatchPeople" slapyvardžiu. Luneu yra laikomas grynųjų pinigų žaidimų specialistu, tačiau jam neblogai susiklostė ir SCOOP serija, kai aukščiausiois įpirkos Nr.3 turnyre užėmė 3 poziciją ir laimėjo 88 tūkst. JAV dolerių. Aukščiausios įpirkos Nr.38 turnyre užimta 4 pozicija jam dar pridėjo 16 tūkst. JAV dolerių.
 

Pateikiame neseniai darytą interviu su jaunuoju Prancūzijos talentu apie jo kilimą į pokerio olimpą, kasdienę veiklą ir ateities planus.
 

Kaip susipažinai su pokerio žaidimu ir kaip pakylai limitais, kad pasiektum tokią aukštą poziciją?

Pirmą kartą susipažinau su pokeriu, kai man buvo 19 metų. Tada draugas pristatė šį žaidimą. Draugas stengėsi užsidirbti pinigų iš pokerio, ir prisimenu kaip jam aiškindavau, kodėl jis to negali padaryti. Aš gana greitai iš 5 dolerių pirmojo depozito pakėliau sąskaitą iki 15 tūkst. JAV dolerių. Tada žaidžiau NLHE grynųjų pinigų žaidimus ir tai padariau per kelis mėnesius 2007-aisiais.

2008 metų pabaigoje jau žaidžiau 25/50 dolerių limito grynųjų pinigų žaidimus. 2009-ųjų rugpjūtį pradėjau žaisti PLO, o gruodžio mėnesį susipažinau su limito ir mixed žaidimais. Labai smagu ir azartiška pradėti naują pokerio formatą ir tai labai pelninga, nes populiariausi pokerio žaidimai šiomis dienomis daug sunkesni.

Koks tavo mėgstamiausias žaidimas? Ar laikai save 2-7 triple draw pokerio rūšies specialistu?

2-7 triple draw yra tikrai mano mėgstamiausias žaidimas. Labai smagu ištraukti kortas ir tai mano geriausias žaidimas. Manau, kad tai toks žaidimas, prie kurio labai priprantama. Kai kas nors manęs prašo išmokyti žaisti pokerį, niekada nepradedu nuo NLHE, nes tai nuobodus ir sudėtingas pokerio formatas. 2-7 yra lengvesnis žaidimas ir suteikiantis daugiau pramogų.


Ar kada nors teko patirti didelių kryčių savo karjeroje, apie kuriuos norėtum padiskutuoti?

Turėjau kelis didelius kryčius savo karjeroje. Ką tik išlipau iš vieno tokio, atvirai pasakius. Buvau 750 tūkst. JAV dolerių duobėje. Kaip profesionalui reikia išmokti susigyventi su šiais pokerio momentais. Stengiuosi išvengti didelių kryčių, nežaisdamas didelės variacijos žaidimus aukščiausiuose limituose, net tada, kai mano žaidimas yra gerokai +EV.


Ar daug pinigų įstrigo FTP kambaryje, kokios nuotaikos juos susigrąžinti? Ką galvoji apie visą FTP skandalą?

Turiu ten daug pinigų palikęs. Esu nusiteikęs gana optimistiškai, remiantis paskutinėmis naujienomis. Skandalas buvo siaubingas pokerio žaidėjams ir bendrai visai pokerio industrijai. Taip pat ilgiuosi tų laikų, kai žaisdavau prieš Gus ir Dwan.
 

Kokiose limituose šiuo metu žaidi? Kokie yra stipriausi varžovai, su kuriais teko susidurti? Ar yra koks nors žaidėjas, prieš kurį nežaistum?

Šiuo metu neturiu daug pinigų internete, tačiau dažniausiai žaisčiau 100/200 NLHE ir PLO limite. Taip pat žaisčiau 1,000/2,000 dolerių limito pokerį. Stipriausias varžovas būtų Rui Cao, kuris yra mano geras draugas ir mes dažnai pažaidžiame tarpusavyje.
 

Manau, kad žaisčiau beveik prieš visus 2-7 ir mixed pokerio formatuose. Labiau atsirenku žaidimus NLHE ir PLO formatuose, nes nebūčiau nuolatinis laimėtojas prieš geriausius reguliarius žaidėjus šiuose pokerio vandenyse. Jeigu ir esu priekyje prieš kažką, tai turiu minimalų +EV.
 

Labiau patinka žaisti grynųjų pinigų dvikovas ar prie šešiaviečių stalų?

Dvikovos yra žymiai įdomesnės. Galima sužaisti daugiau partijų, įsivelti į neįprastas situacijas ir labiau įrodyti savo pranašumą, nei prie didesnio stalo.
 

Ar toliau visą dėmesį skirsi limito ir mixed pokeriui, ar pereisi į PLO, kur šiomis dienomis sukuriama daugiausiai veiksmo?

PLO yra labai sunkūs aukščiausiame lygyje ir nenorėčiau patirti neįsivaizduojamų svyravimų. Mačiau kaip sekėsi mano draugui Rui Cao tvarkytis su svyravimais ir aš taip nenorėčiau. Nemanau, kad verta pereiti į PLO.
 

Nežaidi daug gyvų turnyrų ar televizijos projektuose. Ar galime tikėtis tave išvysti didžiojoje scenoje netolimoje ateityje?

Iš tikro esu žaidęs nemažai gyvų turnyrų Las Vegas. Turnyrai ten man yra labai priimtini, nes galiu panaudoti savo mixed žaidimo įgūdžius įvairiuose turnyruose (HORSE, 8-Game ir t.t.). Pernai sudegiau Las Vegas, nes sužaidžiau labai daug turnyrų ir viskas nesisekė. Šiemet tikrai neketinu ten vykti, bet galbūt kitais metais. Kalbant apie televizijos laidas, jų netransliuoja Prancūzijoje.


Kodėl nusprendei persikelti gyventi į Londoną? Ar esi reguliarus žaidėjas gyvajame mixed pokerio žaidime?

Turėjau išvažiuoti iš Prancūzijos, jeigu norėjau tęsti savo pokerio karjerą aukščiausiuose limituose, nes .com pokerio kambariai neveikia Prancūzijoje. Man patinka keliauti, todėl džiaugiuosi persikėlimu į Londoną. Beveik nežaidžiau gyvojo pokerio Londone, nes mixed žaidimai yra per maži (75/150 svarų sterlingų limite) ir dažniausiai jie žaidžiami prie pilno stalo. Tai per daug nuobodu man.


Kokie tavo artimiausi draugai, su kuriais diskutuoji apie pokerio strategijas? Kaip tau atrodo, ar svarbu turėti gerų draugų grupę pokerio pasaulyje?

Sebastien “Seb86“ Sabic yra mano artimiausias draugas. Jis man padėjo išmokti mixed ir 2-7 žaidimus, kai aš jį mokiau NLHE/PLO žaidimus. Tada dariau perėjimą nuo NLHE/PLO į mixed pokerį. Pokerio draugai man daug padėjo pagerinti savo žaidimą.
 

Kokie tavo planai 2012 metais ir netolimoje ateityje?

Nieko konkretaus dar neplanavau, tiesiog stengiuosi džiaugtis puikiu gyvenimu, kokį dabar turiu. Pokeris man visada buvo dosnus, net ir po 4 metų žaidimas nenusibodo, dėka mixed žaidimų ir aukščiausių limitų. 

 

aaa