Turinys
Kalendorius
Birželis 2023
Pr A T K P Š S
2930311 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Andre Dias - Unibet Open Algarve laimėtojas

Sekmadienį Potugalijoje pasibaigė šeštasis Unibet Open serijos pokerio turnyras. Unibet Open Algarve nugalėtoju tapo portugalas Andre Dias, kuriam atiteko daugiau nei €150,000.

azartas.net lankytojams pateikiamas trumpas interviu su nugalėtoju bei kelios nuotraukos.

Kiek Tau metų? Iš kur esi kilęs?
Man 22-eji metai, o gimiau ir užaugau Loulé (Portugalija).

Kiek laiko žaidi pokerį?
Pokerį žaidžiu jau 3 metus, tačiau rimčiau žaisti pradėjau tik nuo rugsėjo, kai persivedžiau 20 eurų į Unibet sąskaitą.

Ar pokerį žaidi profesionaliai?
Ne, esu ketvirto kurso studentas, studijuoju fizioterapiją. Žaidžiu pusiau profesionaliai ir stengiuosi suderinti šiuos du užsiėmimus.

Gimei ir užaugai Algarvės regione, kaip jautiesi laimėjęs Unibet Open Algarve?
Tai svajonės išsipildymas. Laimėti užsienyje taip pat būtų puiku, tačiau laimėti didžiausią kada nors Portugalijoje organizuotą turnyrą yra tiesiog nuostabu, nepamirštama.

Ką veiksi su laimėtais pinigais?
Iš tiesų, nesu nieko suplanavęs. Vienintelis dalykas, apie kurį mąsčiau dar prieš turnyrą, tai naujas automobilis. Dabar galiu padaryti tai, ir dar daugiau. Be abejonės, investuosiu į savo ateitį, tačiau dar nenusprendžiau kaip. 

Tu dalyvavai ir Unibet Open Budapest, kuris vyko kovo mėnesį. Ar Unibet Open patobulėjo, kaip pasikeitė struktūra ir organizacija?
Viskas buvo puiku! Manau, kad turnyras buvo daug geresnis nei Budapešte. Organizacija, oras, transportas - viskas buvo puiku. Galiu tik padėkoti Unibet už nuostabų renginį.


Kokie tavo ateities planai?
Stengiuos derinti studijas su pokeriu ir žingsnis po žingsnio tobulėti. Tobulėti galima tik daug žaidžiant ir studijuojant savo žaidimą, todėl daugiau žaisiu Unibet, taip pat stengsiuos sužaisti keletą nedidelių turnyrų Portugalijoje ir žinoma, liepą Londone apginti Unibet Open nugalėtojo titulą.

Kokios savybės reikalingos sėkmingam pokerio žaidėjui?
Pasiaukojimas, tikslo siekimas, žinoma, sunkus darbas ir noras mokytis. Taip pat, reikia mokytis iš patyrusių žaidėjų. Aš stengiuosi visą laiką kelti sau mažus tikslus ir juos įvykdęs keliauti toliau. Tik taip galima nesustoti tobulėti.

Ar tai buvo Tavo didžiausias laimėtas turnyras?
Taip, bet jokios abejonės. Prieš tai man teko žaisti Unibet Open Budapest bei WPT Barcelona. Unibet Pokeryje esu laimėjęs tris vidutinio dydžio online turnyrus, kurių kiekviename laimėjau apie 3500 eurų.

Kur labiau mėgsti žaisti, gyvai ar internete?
Man labiau patinka žaisti internete, nes as žaidžiu labai daug iš grynųjų pinigų, tačiau kartą į mėnesį stengiuos sužaisti gyvo pokerio turnyrą. Tai padeda atsipalaiduoti nuo "cash" žaidimų, pasisemti šiek tiek kitokių emocijų. Taip pat, gyvo pokerio turnyrus mėgstu dėl to, kad ten visuomet susirenka daug stiprių žaidėjų.

Ar galėtum trumpai apibendrinti visą turnyrą?
Mano nuomone, turnyras buvo nuostabus. Organizacija, maistas, žaidėjų aptarnavimas, puikus oras, stiprūs žaidėjai iš visos Europos, nepakartojami Unibet organizuojami vakarėliai - manau, kad Unibet Open turėtų sugrįžti į Algarvę ir kitais metais!

Susiję straipsniai

Komentarai

aaa