Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Absolute Poker ir UB naujienos, Sorel Mizzi komentaras apie pokerio lygį po "Juodojo penktadienio" ir kitos

Pagal msnbc.com, Absolute Poker ir UB griuvimas gali reikšti, kad amerikiečiai pokerio žaidėjai gali prarasti savo pinigus šiuose kambariuose.

Šaltinis Kosta Rikoje, kur yra Absolute Poker ir UB operacijų centrai, pranešė msnbc.com, kad 300 jų pagalbinių ir rinkodaros darbuotojų yra atleisti, o tai sudaro beveik 95% visų darbuotojų. Šiuo metu labai prastai atrodo situacija dėl žaidėjų pinigų šiuose kambariuose, panašu, kad ie gali būti įšaldyti.

Tuo tarpu Pokerstars jau pradėjo išmokėti pinigus amerikiečiams, Full Tilt Poker žada jau netrukus daryti tą patį.


Ketvirtadienį, Blanca Games, kuri valdo Absolute Poker ir UB, išplatino pranešimą spaudai, kuriame teigiama, jog šie kambariai nebankrutuoja galutinai, ir paneigė anksčiau pasklidusius gandus. Kompanija pranešė, kad ketina restruktūrizuoti pokerio platformas, ir visą dėmesį skirti verslui ne Amerikoje.

Tai reiškia, kad gandai apie bankrotą gali būti netikslūs. Daugiau konkretesnių naujienų turėtume sulaukti netolimoje ateityje, tuo tarpu amerikiečiai pokerio žaidėjai forumuose jau “laidoja“ savo pinigus ir nesitiki išmokų.


Sorel "Imper1um" Mizzi neseniai laimėjo FTOPS XX Leaderboard, kai kanadietis pateko į pinigus 17 iš 45 turnyrų.

Sorel Mizzi viename interviu plačiau papasakojo apie savo naujausią pergalę ir įspūdžius apie pokerio žaidimą po skandalingojo "Juodojo penktadienio".

Sorel iš tikro neplanavo žaisti daug FTOPS turnyrų, tačiau po pirmųjų netikėtų sėkmingų pasirodymų pirmuose turnyruose, jis nusprendė bandyti laimėti FTOPS XX Leaderboard. Jam patiko, kad gali tikėtis laimėti 14 tūkst. JAV dolerių vertus bilietus į ateinantį FTOPS XI ir pasirenkamą atvaizdą (avatar).

Sorel planavo bet kurio atveju išleisti 1 milijoną taškų, kad galėtų įsigyti šį atvaizdą, todėl ir nusprendė siekti galutinės pergalės. Mizzi pripažįsta, kad pokerio žaidimai internete tapo daug minkštesni arba lengvesni po "Juodojo penktadienio", kai amerikiečiams buvo uždrausta žaisti šį žaidimą. Sorel jaučia, kad laimėti turnyrus yra lengviau, nes daug dažniau atsakoma į jo kėlimus dėl vertės ir jis gali atlikti daugiau blefų.

Pokerio lygis šiuo metu yra kaip prieš 2 ar 3 metus. Atrodo, kad Mizzi žaidžia pilnu pajėgumu šiomis dienomis po 3 metų draudimo ir tikimės, kad pamatysime jo žaidimus aukščiausiuose limituose grynųjų pinigų pokeryje.


Po "Juodojo penktadienio" natūraliai sumažėjo veiksmo pokeryje ir jis tapo retesnis, lėtesnis.

Illari "Ziigmund" Sahamies nerūpi šių dienų nuotaikos pokerio pasaulyje ir jis žaidė aukštus PLO limitus. Ziigmund per 1000 partijų sugebėjo užsitikrinti 186 tūkst. JAV dolerių pelną, daugiausiai žaisdamas dvikovas 100/200 dolerių limite prieš Sauce1234 ir davin77.


Šiuo metu Madride, Ispanijoje vyksta EPT Grand Final High Roller turnyras, kurio įpirka siekė net 25,500 eurų.

Turnyras sutraukė 58 žaidėjus ir savaime suprantama tik geriausius ir turtingiausius pokerio žaidėjus iš viso pasaulio. Turnyre pasirodė tokie veikėjai kaip Luke Schwartz, Viktor Blom, Eugene Katchalov, Johnny Lodden, Vanessa Selbst.

Turnyre taip pat dalyvavo mūsų tautiečiai Dominykas Karmazinas ir Kristijonas Andrulis. Deja, jie iškrito ir pinigų nepasiekė. Turnyras sugeneravo beveik pusantro milijono eurų ir apmokamos 8 vietos. Pirmosios vietos nugalėtojas užsitikrins 525 tūkst. eurų.

Komentarai

aaa