Turinys
Kalendorius
Rugsėjis 2023
Pr A T K P Š S
282930311 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Ar bus pagerintas dar vienas Lietuvos pokerio rekordas?

Jau ketvirtadienį startuoja ilgai lauktas „Triobet Žvejo Iššūkio“ turnyras, kuriame savo jėgas žada išmėginti per 200 žaidėjų. Iškart po jo prasidės tradicinė „Triobet Orlov Invitational“ serija, todėl pokerio mėgėjams tikrai bus ką veikti.
 
Į šešias startines dienas suskirstytas 500 litų įpirkos „Triobet Žvejo Iššūkio“ turnyras, nepaisant tuo pačiu metu Ispanijoje vyksiančių pokerio turnyrų, suno daugybę Lietuvos, Latvijos bei Estijos žaidėjų. „Turėtume sulaukti ir svečių iš Lenkijos bei Ukrainos“, - žadėjo vienas iš turnyro organizatorių „Triobet“ pokerio departamento vadovas Andresas Burgetas.
 
„Triobet Žvejo Iššūkyje“ dalyvaus tarptautinių turnyrų vilkas Algirdas Saveikis, neseniai kelis milijonus litų laimėjęs Andrius Bielskis, „Begalybės“ komandos įkūrėjas ir lyderis Vytautas Milbutas. Tarp vyrų bus ir kelios gerai žinomos merginos. Viena jų – gražuolė Aistė Paškevičiūtė. Neabejojama, kad prie pokerio stalų galima bus sutikti ir daugiau puikiai pažįstamų Lietuvos pokerio veidų.
 
„Man patinka geresnė struktūra, didesnis prizinis fondas ir tuo pačiu didesnė motyvacija kovoti. Didesni turnyrai demonstruoja aukščiausią lygį, nes ten yra geriausia kokybė: tiek atmosfera, tiek struktūra, tiek aplinka. Todėl visi ir nori juose žaisti, - interviu „PokerNews“ žurnalistams Estijoje sakė puikiai pažįstama Aistė Paškevičiūtė. – Kiek esu žaidusi turnyrų užsienyje, Lietuvos turnyrai nė kiek nenusileidžia, o lietuviškas field‘as yra gerokai sunkesnis nei užsienyje. Lietuvoje netgi prasčiausi žaidėjai yra kur kas geresni už prastus žaidėjus užsienyje“.
 
Turnyrui pasirengęs ir pokerio profesionalas Vytautas Milbutas, kuris kartu su savimi atsiveža nemažą dalį komandos bei vieną ryškiausių jos narių Paulių "Muriton" Venčkauską, kuris du kartus dalinosi prizinį fondą „Triobet Žvejo Iššūkyje“ bei laimėjo „SuperWeekend“ turnyrą Estijoje.
 
„Smagu, jog kiekviename „Žvejo Iššūkyje“ dalyvių skaičius vis auga. Jeigu prieš daugiau nei metus vengdavau turnyrų Lietuvoje, šiuo metu laukiu jų ne tik aš, bet ir mūsų komandos nariai. „Žvejo iššūkyje“ žais septyni mano komandos nariai, Orlovo turnyre – keturi. Viena iš pagrindinių mūsų dalyvavimo priežasčių yra nuolat gerėjanti turnyrų struktūra, leidžianti geriausiems žaidėjams parodyti savo įgūdžius ir galimybes“, - pasakojo „Begalybės“ komandos siela Vytautas Milbutas.
 
Paskutinis Lietuvoje užfiksuotas pokerio turnyro rekordas – 196 žaidėjai. Tiek žaidėjų kovojo paskutiniame „Triobet Žvejo Iššūkyje“ šių metų vasario mėnesį. Ar pavyks pagerinti rezultatą ir surinkti bent 200 žaidėjų – priklausys nuo kiekvieno iš dalyvių!
 
Praėjusiame „Triobet Orlov Invitational“ turnyre dalyvavo 93 žaidėjai, o šįkart bus rengiamas trijų startinių dienų 1100 litų įpirkos turnyras, kuris startuos rugsėjo 4 dieną.
aaa