Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

D.Klimčiauskas EPT didžiajame finale užėmė 16 vietą ir kitos naujienos

 
Lietuvis puikiai pasirodė EPT turnyre Madride. Šis turnyras yra ypatingas, nes vainikuoja visus EPT turnyrus ir vadinamas didžiuoju finalu.

Domantas Klimčiauskas įrodė, kad gali varžytis su kitų šalių pokerio profesionalais ir pareikšti rimtas pretenzijas į titulą. Gaila, tačiau tautietis nepateko į finalinį stalą, ir Dominyko Karmazino rekordas liks neperrašytas.

Domantas Klimčiauskas iškrito 16 pozicijoje ir pelnė solidų 50 tūkst. eurų laimėjimą. Lietuvis buvo eliminuotas Eugene Yanayt. Domantas pakėlė statymus nuo mažojo privalomojo statymo 100,000, o Yanayt iš didžiojo privalomojo statymo viską stūmė. Klimčiauskas atvertė QT, varžovas tuo tarpu parodė blogas naujienas – AQ. Bendrosios kortos lietuvio nenudžiugino – K928A ir turnyre liko 15 žaidėjų.

Turnyro įpirka siekė net 10 tūkst. eurų, tačiau lietuvis puikiai pasirodė ir turėtų džiaugtis nemažu laimėjimu.

Absolute Poker ir Ultimatebet pasiekė susitarimą su Amerikos Teisingumo Departamentu.

Šis susitarimas reiškia, kad Teisingumo departamentas leis trečiosioms šalims dirbti su kaltinamais pokerio kambariais grąžinant pinigus žaidėjams. Šis žingsnis yra labais svarbus amerikiečiams pokerio žaidėjams, kurie gali tikėtis atgauti pinigus. Teisingumo departamentas taip pat sušvelnino kaltinimus ir leido papildomai atlikti kai kurias funkcijas pokerio kambariams. Tačiau Absolute Poker dar nepaprašė atgauti savo pasaulinių internetinių adresų ir vakarykščiame susitarime šis klausimas nepaliestas.

Remiantis populiariu 2+2 pokerio forumu, amerikiečiai pokerio žaidėjai jau atgavo pinigus iš PokerStars, tačiau dar nieko nėra atgavę iš Full Tilt Poker ir AP/UB.

Šiomis dienomis vyksta SCOOP pavasario turnyrų serija Pokerstars kambaryje.

Daug tautiečių bando pasiekti pirmąsias pozicijas, bet iki šiol nei vienam nepavyko pademonstruoti čempiono žaidimo. Tuo tarpu garsusis pokerio fenomenas Viktor Blom arba Isildur1 demonstruoja puikią formą turnyruose  ir viename turnyre atrodė nepaprastai stipriai, kad galėtų net siekti pirmųjų vietų. Viktor Blom žaidė pašėlusiai SCOOP-02 High turnyre, kurio įpirka siekė 2100 dolerių. Milijonas dolerių garantuotas priziniame fonde. Jaunasis švedas labai nustebino visą pokerio bendruomenę, kai sužaidė labai keistą ir daug klausimų keliančią partiją prieš Cesar Pimenta arba “caio_pimenta“. Pimenta yra laikomas vienu stipriausių turnyriniu žaidėju pasaulyje. Blom šiame turnyre iškrito 110 pozicijoje, nors ir buvo vienas iš pirmavusių žaidėjų.

C.Pimenta turnyrą užbaigė 24 pozicijoje ir pelnė 7452 dolerius.


Partiją, kuri sukėlė daug kalbų, galite pasižiūrėti patys:

Komentarai

aaa