Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

EPT Grand Final Madride laimėjo Ivan Freitez, Jeison Mercier tapo EPT Čempionų čempionu ir kitos

EPT Grand Final Madride laimėjo venesuelietis Ivan Freitez ir susižėrė 1,5 milijono eurų laimėjimą.

Pažįstami arba girdėti žaidėjai Eugene Yanayt ir Alex Gomes finalinį stalą paliko pirmieji. Yanayt baigė savo pasirodymą 6 pozicijoje ir laimėjo 250,000 eurų. Tuo tarpu Pokerstars Pro komandos narys Alex Gomes paliko turnyrą 7 vietoje ir parsivežė namo 185 tūkst. eurų.

Priminsime, kad EPT turnyras Madride buvo ypatingas didele 10 tūkst. eurų įpirka ir beveik 7 milijonų eurų priziniu fondu.

Turnyras sutraukė 686 žaidėjus iš viso pasaulio, kurie kovojo dėl pirmųjų 104 apmokamų vietų ir tik vienam žmogui nusišypsojo didžiulė sėkmė.


EPT Madride vyko ne tik pagrindinis turnyras, tačiau ir šventinis kviestinis EPT "Čempionų čempionas" turnyras.

Šiame turnyre dalyvavo tik žaidėjai su kvietimais ir turintys ypatingą žaidimo istoriją. Kiekvienas iš žaidėjų yra laimėjęs EPT turnyrą. Buvo sukviesti visi 50 EPT titulą turintys žaidėjai, kurie nemokamame turnyre kovojo dėl 4 pozicijų. Laimėjimus sudarė EPT turnyrų bilietai.

Po ilgos ir sunkios kovos, kurioje buvo demonstruojamas pokerio meistriškumas ir šypsojosi neįtikinama sėkmė, EPT Čempionų čempionu tapo puikiai visiems pažįstamas pokerio profesionalas Jason Mercier.

Mercier dvikovoje palaužė 2011 PCA čempioną Galen Hall. Jason laimėjo EPT įpirkų už 50 tūkst. eurų. Galen Hall už 25 tūkst. eurų.
Trečiąją poziciją pasiekė Max Lykov ir laimėjo 15 tūkst. eurų vertės EPT bilietus.

Ketvirtąja pozicija teko tenkintis Vicky Coren, kuri ilgą laiko pirmavo turnyre, tačiau šio pranašumo jai nepavyko išsaugoti iki pat galo. Vicky laimėjo 10 tūkst. eurų EPT paketą.


EPT Madride vyko nemažai šalutinių turnyrų, kuriuose geriausiai pasirodė Bertrand "Elky" Grospellier.

Elky laimėjo aukščiausių įpirkų turnyrą ir 525 tūkst. eurų, tačiau šios pergalės neužteko iki galutinio triumfo. Prancūzas sugebėjo laimėti ir kitą turbo aukščiausių įpirkų turnyrą ir prisidėjo prie laimėjimų dar 153 tūkst. eurų. Elky šiuo metu užima 26 vietą visų laikų pelningiausių turnyrinių žaidėjų lentelėje. Profesionalo laimėjimai siekia beveik 8 milijonus dolerių.


Pagaliau išaiškėjo jubiliejinio sekmadienio milijono skandalo detalės. Kovo mėnesį Pokerstars surengė didžiausią internetinį pokerio turnyrą istorijoje – penktąjį jubiliejinį sekmadieninį milijoną. Iš viso jame dalyvavo beveik 60 000 žaidėjų ir buvo suformuotas beveik 12 milijonų dolerių prizinis fondas.

Po turnyro paaiškėjo, kad vienas finalinio stalo žaidėjas buvo nepilnametis ir tai pažeidžia Pokerstars taisykles. Žaidėjas iš Olandijos, pseudonimu "zeurrr", užėmė 6 vietą ir "laimėjo" virš pusės milijono dolerių.
PokerStars šiomis dienomis nusprendė ir paskelbė, kad šį laimėjimą konfiskuos ir skirs labdaros organizacijai, kuri užsiima nepilnamečių žaidėjų prevencija.

Turėtų būti labai skaudu netekti milžiniško laimėjimo, tačiau tai bus gera pamoka ir signalas visai pokerio bendruomenei žaisti garbingai ir laikantis taisyklių.

Komentarai

aaa