Turinys
Kalendorius
Liepa 2020
Pr A T K P Š S
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

EPT San Remo rezultatai, Daniel Cates meta iššūkį pasauliui ir kitos

Pasibaigė 2011 metų Europos Pokerio Turo (EPT) San Remo etapas, sutraukęs 837 dalyvius, kurie sugeneravo įspūdingą 3734694 eurų prizinį fondą.

Pagrindinio turnyro buvo 4900 eurų. Šiame etape dalyvavo daugybė pokerio žvaigždžių ir nuolatinių aukščiausių įpirkų turnyrinių žaidėjų iš viso pasaulio. Tarp 24 toliausiai nužengusių žaidėjų matėsi Mustapha Kanit (Italijos pokerio turo metų žaidėjas), Lex Veldhuis, Johnny Lodden ir Elio Fox, kuris neseniai tapo WSOP-E čempionu. Deja jaunajam amerikiečiui nepavyko pakartoti įspūdingo rezultato ir teko turnyrą palikti 23 pozicijoje.

EPT San Remo etapo nugalėtoju tapo 22 metų rusas Andrey Pateychuk, laimėjęs lemiamą dvikovą prieš Dimitar Danchev, ir susižėręs 680 tūkst. eurų laimėjimą. Dalyviai prieš lemiamą akistatą nutarė pasidalinti laimėjimą, pasiskirstę po 600 tūkst. eurų kiekvienam, ir palikę 80 tūkst. eurų nugalėtojui.

Įdomu yra tai, kad Andrey Pateychuk tą pačią dieną šventė savo gimtadienį ir jis yra antrasis rusas, kuriam pavyko laimėti EPT titulą po 2009 metais čempionu tapusio Maxim Lykov. Remiantis šaltiniais, Andrey prieš porą metų žaisdavo tik 1 euro SnG internete, o per pastaruosius 6 mėnesius pridėjo į savo sąskaitą daugiau kaip milijoną dolerių.

Žemiau pateikiame finalinio stalo rezultatus:
1. Andrey Pateychuk €680000
2. Dimitar Danchev €600000
3. Daniel Neilson €285000
4. Barny Boatman €225000
5. Jan Bendik €170000
6. Yorane Kerignard €130000
7. Rocco Palumbo €95000
8. Kevin MacPhee €63694


Daniel "jungleman12" Cates pasirodė viešojoje erdvėje su geromis naujienomis. Laikomas vienu geriausiu beribio Hold'em dvikovų žaidėju, Daniel Cates, pademonstravo savo įspūdingus rezultatus internete po "Juodojo penktadienio".

Pokerio bendruomenė visą laiką galvojo, kad Daniel nutarė pailsėti nuo internetinio pokerio po skandalingų įvykių FTP stovykloje, tačiau žaidėjas persikėlė į Didžiąją Britaniją, atsidarė naują pokerio sąskaitą europietiškame pokerio kambaryje "Ladbrokes" ir pradėjo "daužyti" reguliarius dvikovų žaidėjus.

Neseniai Daniel Cates prisijungė prie pokerstrategy.com komandos ir pasidalino savo video. Pilną video gali matyti auksiniai nariai pokerstrategy.com puslapyje, tačiau visiems yra prieinamas 10 minučių video pristatymas:


Daniel Cates yra vienas iš didžiausių grynųjų pinigų žaidimo laimėtojų internetinio pokerio istorijoje. Pokerio duomenų bazės fiksuoja 7 milijonų dolerių pelną iki FTP įvykių. Po "Juodojo penktadienio" žaidėjas pademonstravo savo žaidimo grafikus, kuriuose matyti 200 tūkst. JAV dolerių pelnas.

Remiantis thepokerfarm.com, Daniel Cates neseniai paskelbė atvirą iššūkį visiems pokerio žaidėjams iš viso pasaulio, susikauti su juo dvikovoje kitą mėnesį vykstančiame Prahos pokerio festivalyje. Cates ruošiasi žaisti prieš bet kurį varžovą 200/400 eurų limite, su sąlyga, kad pradinis žetonų kiekis sieks 100 tūkst. eurų.

Dvikova bus žaidžiama gruodžio 6 dieną po tiesioginės WPT Prahos transliacijos. Šią kovą bus galima stebėti tiesiogiai internete su 15 minučių vėlavimu ir atverstomis kortomis specialiai tik thepokerfarm.com tinklalapyje.

Paklaustas, kodėl Daniel Cates nutarė mesti šį iššūkį, pokerio profesionalas atsakė, "Man bloga ir pavargau nuo neigiamos pokerio žaidimo reputacijos pastaraisiais mėnesiais. Tas, kuris mylį šį žaidimą, aš manau, nusipelnė sužinoti, kas yra geriausias pokerio žaidėjas planetoje. Aš esu užtikrintas, kad tai aš. Jeigu kažkas turi drąsos priimti šį iššūkį, atvykite į Prahą gruodžio mėnesį ir atsisėskite priešais mane prie stalo."

Daniel Cates taip ir nebaigė iššūkio su Tom "durrrr" Dwan, todėl žaidėjas nebijo pripažinti, kad šis naujas iššūkis nesusijęs su praeitimi ir jis nebėga nuo to, ką buvo pradėjęs. Nėra nei vieno žaidėjo, kuriam būtų neigiamai atsakyta. Kai kurios lažybų bendrovės jau priima statymus dėl dvikovos baigties, net nežinodamos tikslaus varžovo. Pokerio bendruomenė galvoja, kad Daniel Cates turi labai mažai patirties žaisti gyvai ir egzistuoja žmonių, kurie įsitikinę, kad Daniel nelaimės be savo kompiuterio ekrano.

Žaidimas prasidės su startiniais 100 tūkst. eurų, ir bus galimi atsipirkimai tam tikrą laiko tarpą. Laimėtojas bus tas žaidėjas, kuris pirmaus nenustatytą laiko tarpą arba pralaimintis žaidėjas pasiduos. Laukia įdomi kova!


Pokerio profesionalas Richard "nutsinho" Lyndaker galvoja pasitraukti iš internetinio pokerio. Šie metai jaunajam žaidėjui nesusiklostė Pokerstars kambaryje ir duomenų bazės užfiksavo neigiamą 900 tūkst. JAV dolerių rezultatą. Lyndaker apie savo ketinimus pranešė Twitter sąskaitoje, kurioje apgailestauja, kad po neigiamo svyravimo jį aplanko sekantis neigiamas krytis.

Žaidėjas rašo, kad lapkritis bus paskutinis mėnuo, kai "nutsinho" žais Pokerstars kambaryje. Kiek vėliau Lyndaker dar kartą pranešė, kad kiekvieną šių metų dieną žaidžia siaubingai ir teks galutinai atsisveikinti su internetiniu pokeriu.


Pasaulio pokerio serija (WSOP) paskelbė, kad Barry Greenstein ir Linda Johnson balsų pagalba yra įtraukiami pokerio šlovės galeriją (Poker Hall of Fame) 2011 metų klasėje. Greenstein ir Johnson buvo nominuoti į šią galeriją 2009-aisiais ir 2010-aisiais. Greenstein turi tris WSOP apyrankes ir beveik 8 milijonus dolerių viso gyvenimo laimėjimus, yra pripažįstamas kaip vienas geriausių grynųjų pinigų žaidėjų pasaulyje. Greenstein savo laimėjims iš turnyrų skiria labdarai, daugiausiai vaikų organizacijoms, ir tokiu būdu gavo pokerio Robino Hudo pravardę.

Linda Johnson arba "The First Lady of Poker" buvo pokerio ambasadorė nesuskaičiuojamus metus, ji taip pat turi vieną WSOP apyrankę ir daugiau kaip 340 tūkst. JAV dolerių iš turnyrinių laimėjimų.

Priėmimo į šlovės galeriją ceremonija turėtų įvykti lapkričio 8 dieną. Beveik tuo pačiu metu, kai įvyks WSOP pagrindinio turnyro finalinis stalas.


Full Tilt Poker reikalai. Su liūdnai pagarsėjusios pokerio platformos žaidėjais pradeda susisiekti Bernard Tapie grupės partneriai.

Informacija yra gandų lygyje, tačiau su vienu žaidėju susisiekė prancūzų žurnalas, LivePoker, kuris yra Bernard Tapie partneris rengti ISPT, ir atliko apklausą. Žurnalas norėjo sužinoti kokių veiksmų neįvardytas žaidėjas ėmėsi po FTP uždarymo ir pasiūlė tam tikras pinigų išėmimo opcijas. Šios žinios tik dar labiau suaktyvina gandus, jog FTP gali greitu metu vėl atsidaryti. Buvo pasiūlytos tokios pinigų išėmimo galimybės:
1. Investuojant dalį pinigų į kompanijos akcijas. Tai geras būdas sumažinti išlaidas, norint dar kartą paleisti verslą. Po to, žaidėjai galės parduoti savo akcijas tam pačiam FTP ir susigrąžinti pinigus.
2. Atsiimti visus pinigus su bauda, tam tikras procentas nuo balanso būtų nuskaičiuojamas. Nėra informacijos kokia procentinė dalis tai būtų.
3. Mažos pinigų išėmimo dalys, kurios atsirakintų po tam tikro laiko. FTP neapmokestintų tokių procedūrų, tačiau žaidėjui prireiktų mažiausiai metų, kad susigrąžintų visus pinigus.

Komentarai

aaa