Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

FTOPS tvarkaraštis, Gus Hansen laimėjimai ir kitos naujienos

Full Tilt Poker paskelbė FTOPS XX turnyrų seriją, kuri numatyta balandžio 17d. – gegužės 1d. su garantiniu 38 milijonų dolerių priziniu fondu.

Ši FTOPS turnyrų serija bus didžiausia ir turtingiausia iki šiol įvykusi, nes praeitame renginyje buvo sugeneruotas 30 milijonų dolerių prizinis fondas. FTOPS XX numatyti viso 45 turnyrai.

Didžiausias FTOPS turnyras bus pagrindinis turnyras, garantuojantis 7,5 milijono dolerių prizinį fondą. Turnyras turės multi-entry funkciją, reiškiančią galimybę įsipirkti daugiau nei vieną kartą ir tokiu būdu padidinti savo galimybes laimėti pagrindinį prizą.

pirką į pagrindinį turnyrą dar nėra galutinai paskelbta, tačiau prisiminkime praeitą FTOPS turnyrų seriją, kurioje pagrindinio turnyro dalyvavimas kainavo 640 dolerių, o prizinis fondas pasiekė 9 milijonus dolerių. Pirmasis turnyras įvyks balandžio 17d. , kurio įpirka sieks 216 dolerių ir garantuotas prizinis fondas sudarys 3 milijonus dolerių.

Nemažai turnyrų turės multi-entry funkciją, todėl galėsite padidinti laimėjimų tikimybę. Numatomas įdomus FTOPS įvykis, kada bus pakviesti visi buvę FTOPS turnyrų čempionai į nemokamą turnyrą kovoti dėl 20 tūkst. JAV dolerių ir kvietimo į WSOP pasaulio pokerio čempionatą.

Kita miniFTOPS serija yra numatyta nuo gegužės 8d. iki 22d. Šių turnyrų įpirkos yra 10 kartų mažesnės nei FTOPS turnyrų serijos, todėl kiekvienas gali surasti sau tinkančią kainą. Plačiau apie FTOPS ir miniFTOPS turnyrus galite pasiskaityti čia.  


Gus Hansen – visiems puikiai pažįstamas veidas pokerio erdvėje, garsėjantis ypatingai dideliais svyravimais ir dažniausiai pralaimintis žaidėjas internetiniame pokeryje.

Atrodo, kad šie metai Gus Hansen yra visiškai kitokie, nes Full Tilt Poker kambaryje jis demonstruoja neįtikėtinus rezultatus ir per 2011-uosius jau spėjo laimėti net 4 milijonus dolerių. Praeityje Gus Hansen kasmet pradėdavo metus galingai, bet vėliau pralaimėdavo. Šie metai kitokie, ir įdomu ar jam pavyks išlaikyti pranašumą visus metus.

Kitas didžiausias laimėtojas šiemet yra Matt Hawrillenko, kurio sąskaita paaugo beveik 2 milijonais doleriais. Neatsilieka Daniel Cates ir Phil Ivey, kurie sukaupė virš milijono dolerių per pirmuosius 3 mėnesius. Tuo tarpu didžiausi pralaimėtojai yra Tom Dwan (1,4 milijono dolerių), Kagome Kagome arba IHateJuice (1,3 milijono dolerių) ir fishosaurusREX (1,2 milijono dolerių).


Daniel Negreanu po triuškinančio pralaimėjimo prieš Isildur1, panoro revanšo kitą sekmadienį ir turėtume pamatyti dar vieną Superstar Showdown dvikovą.

Daug kas netikėjo "KidPoker" noru dar kartą kovoti su dvikovų profesionalu Viktor Blom, bet Negreanu Twitter paliko žinutę, kad atsigavo po pralaimėjimo ir nekantriai laukia ateinančio sekmadienio su atnaujinta pokerio sąskaita.

Viktor Blom jau laimėjo 320 tūkst. JAV dolerių iš visų Superstar Showdown dvikovų ir kitą sekmadienį pamatysime kaip šie skaičiai pasikeis po dar vienos akistatos su Daniel Negreanu.

Komentarai

aaa