Turinys
Kalendorius
Liepa 2020
Pr A T K P Š S
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Full Tilt Poker parduotas, APPT Macau veiksmas ir kitos

Prancūzų investicinė grupė, Groupe Bernard Tapie, pasiekė susitarimą su Amerikos Teisingumo departamentu, kuris grupei gali nutiesti kelią dėl Full Tilt Poker operatoriaus perėmimo. Tokius pranešimus neseniai paskelbė investicinės grupės advokatas. Remiantis sandorio sąlygomis, Groupe Bernard Tapie nupirks kompaniją už 80 milijonų dolerių. Investuotojas bandys atnaujinti Full Tilt operacijas už Amerikos ribų.

Sandorio, kurio patvirtinimui reikia mažiausiai dviejų trečdalių balsų iš FTP akcininkų, sąlygose numatyta, jog investicinė grupė Bernard Tapie bus atsakinga už pinigų išmokėjimą visiems žaidėjams už Amerikos ribų, o Teisingumo Departamentas prisiima atsakomybę grąžinti pinigus amerikiečiams. Primename, kad pokerio žaidėjai – amerikiečiai tikisi atgauti beveik 150 milijonų dolerių. Specifinės detalės nėra žinomos, tačiau amerikiečiams gali reikėti specialiai teikti paraiškas dėl kompensacijų tiesiai Teisingumo Departamentui.

Remiantis šaltiniais, Teisingumo departamentas sutiko atmesti civilinius ieškinius prieš FTP, todėl atsakomybės išvengė kompanijos akcininkai. Svarbu pažymėti, jog tai neturės jokio poveikio individualiems veiksmams prieš tuos individus, kurie pateikiami kaltinimuose: Howard Lederer, Chris Ferguson ir Ray Bitar.

Sandoryje taip pat numatyta sąlyga, kad dabartiniai FTP direktoriai negalės turėti kompanijos akcijų. Teisingumo departamentas dar negali galutinai patvirtinti ar paneigti šio sandorio, tačiau Ray Bitar iš FTP viename pokerio portale atskleidė informaciją, "Aš labai pamalonintas dėl Teisingumo Departamento veiksmų ir Groupe Bernard Tapie korporacijos, ir tikiuosi, kad jų tandemas toliau atliks puikų darbą ir pasieks susitarimą, leisiantį atlikti visas išmokas žaidėjams."

Po kiek laiko pasirodė naujienos, kad Full Tilt Poker bus leidžiama teikti prašymą dėl Amerikos lošimų licencijos, kai internetinis pokeris šalyje bus galutinai sureguliuotas. Tai reiškia, kad Full Tilt Poker ateityje galės normaliai funkcionuoti ne tik už Amerikos ribų, bet ir pačioje šalyje. Groupe Bernard Tapie paskelbė, jog ketina pokerio operatorių prikelti antram gyvenimui 2012 metų sausio mėnesį.


Kol Amerikoje nerimsta aistros dėl FTP, kitoje pasaulio pusėje vyksta milžiniški pokerio žaidimai. Veiksmo vieta – Macau, Kinija. Šiame mieste pastarosiomis dienomis vyksta APPT Macau pagrindinis turnyras, taip pat daugybė šalutinių turnyrų ir savaime suprantama, milžiniški grynųjų pinigų žaidimai.

Macau jau pritraukė daugybę pokerio žvaigždžių iš viso pasaulio, tame tarpe užfiksavome Tom Dwan, Johny Chan, Sam Tricket, Guy Laliberte, Andrew Robl, Peter Chan ir visų staigmenai – Phil Ivey. Pokerio "Tiger Woods" pirmą kartą pasirodė viešai po "Juodojo penktadienio" įvykių, todėl naujiena buvo labai netikėta pokerio bendruomenei.

Į Macau išvyko ir tautiečiai: Dominykas Karmazinas, Aneris Adomkevičius ir Domantas Klimčiauskas. Apmaudu, tačiau nei vienam lietuviui nepavyko patekti į trečiąją pagrindinio turnyro dieną. Šalutiniuose turnyruose taip pat niekas "neužsikabino", tačiau visada padėtį gali išgelbėti grynieji žaidimai. Macau visada garsėjo milžiniškais grynųjų pinigų žaidimais.

Remiantis gandais, Tom Dwan pastarosiomis dienomis šiuose žaidimuose pralaimėjo apie 2.6 milijono dolerių. Kitas pokerio profesionalas – Andrew "good2cu" Robl, regis, neatsilieka nuo kolegų ir savo twitter pasigyrė 2 milijonų dolerių laimėjimu ir pralaimėjimu: "Lošiu daug Macau. Laimėjau 2 milijonus dolerių iškart ir buvau labai dėkingas. Dabar pralošiau 2 milijonus iškart. Dėkingas dėl kitų dalykų."

Pagrindiniame APPT Macau turnyre liko 105 žaidėjai. Iš viso į turnyrą užsiregistravo 575 žaidėjai ir sugeneravo daugiau nei 15 milijonų Hong Kong dolerių prizinį fondą. Paskutinieji 70 žaidėjai pateks į pinigų zoną, o pirmosios vietotos laimėtojui atiteks beveik 4 milijonai Hong Kong dolerių. Tai sudaro maždaug pusė milijono dolerių. Pagrindiniame turnyre jau iškrito Phil Ivey, kuriam nepavyko pasiekti trečiosios turnyro dienos. Pokerio profesionalui nereikėtų nusiminti, nes Macau grynieji žaidimai dar tik įsibėgėja.Kviečiame pasižiūrėti filmuką, pristatantį APPT Macau turnyrą ir miesto vaizdus.


Regis, visame pasaulyje vyksta daug pokerio veiksmo, bet nederėtų pamiršti ir internetinio pokerio erdvės. Šioje pokerio aplinkoje grynųjų pinigų žaidimai auga, įsižiebia naujos pokerio žvaigždės, patiriami dideli laimėjimai/pralaimėjimai. Pradėkime nuo skaudžiausių kryčių.

Dar vienas !P0krparty¡ vakarėlis baigtas. Jis atėjo, jis pamatė, jis nugalėjo... ir jis bankrutavo! Apie pokerio fenomeną rašėme praeitose naujienose ir žavėjomės jo valia, kurios nepakako nugalėti stipriausius varžovus. Iki šiol niekam nežinomas Kanados žaidėjas siautė aukščiausiuose PLO grynųjų pinigų žaidimuose ir patyrė ne vieną svyravimą. Paskutinėje sesijoje, kanadietis aštuonias valandas grūmėsi prie virtualių pokerio stalų ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą, pralaimėdamas pusę milijono dolerių. Didžiausiais "pokerio vakarėlio" skriaudėjais tapo Rui "PepperoniF" Cao ir "Garfield25", kurie laimėjo po maždaug 150 tūkst. JAV dolerių.


Vieni bankrutuoja – kiti triumfuoja. Tarp tokių laimingųjų pastaruoju metu atsidūrė Ilari "Ilari FIN" Sahamies, kuriam šie metai internetiniame pokeryje yra tiesiog fantastiškai. Ilari šią savaitę laimėjo milijoną dolerių ir pakilo į pirmąją poziciją tarp daugiausiai laimėjusių pinigų šiais metais. Paskutinėje sesijoje suomis sugebėjo per mažiau nei trys valandas laimėti 400,000 dolerių. Pokerio profesionalo sąskaita šiemet pasiekė 2.2 milijono dolerių ribą.

Kitas laimingasis – naujas žaidėjas, pseudonimu "Fake Love888". Remiantis gandais, tai gali būti Patrik Antonius. Žaidėjas per vieną sesiją sugebėjo laimėti 418 tūkst. JAV dolerių ir pralenkti Ilarie Sahamies dienos lenktynėse.


Gyvų turnyrų rezultatai. Partouche pokerio turą laimi Sam Trickett ir susižeria vieną milijoną eurų. Šie metai Sam Trickett labai sėkmingi. Remiantis, Hendon Mob pokerio duomenų baze, pokerio žaidėjas jau laimėjo 6.5 milijono dolerių gyvuose turnyruose. Beveik 5 milijonai dolerių laimėti vien tik šiais metais. Kiti Partouche pokerio turo pagrindinio turnyro rezultatai (579 žaidėjai, 8500 eurų įpirka):
1. Sam Trickett - €1.000.000
2. Salman Behbahani – €600.000
3. Oleskii Kovalchuk – €379.760
4. Ilan Boujenah – €300.000
5. Roger Hairebedian – €230.000
6. Mustapha Kanit – €190.000
7. Alexander Dovzhenko – €160.000
8. Alexandre Coussy – €130.000
9. Mads Wissings – €100.000


Baigėsi Pasaulio pokerio turo (WPT) Jacksonville etapas. Šiame etape sudalyvavo 393 žaidėjai, sukurdami 1.277,250 dolerių prizinį fondą. Įpirka buvo 3500 dolerių. Turnyro nugalėtoju tapo Anthony Ruberto, kuris laimėjo 325,928 dolerių. Kiti finalinio stalo rezultatai:
1: Anthony Ruberto – $325,928
2: Sam Soverel – $187,762
3: Lisa Hamilton – $112,657
4: Vitor Coelho – $75,105
5: Artie Rodriguez – $55,077
6: Darryll Fish – $46,315


Pasibaigė Europos pokerio turo (EPT) Loutraki pagrindinis turnyras. Šiame turnyre, finalinio stalo žaidimas užtruko net trylika valandų. Turnyrą laimėjo Zimnan Ziyard, kuris iškovojo didžiausią pergalę savo pokerio karjeroje ir 347,000 eurų. Turnyre sudalyvavo 336 žaidėjai iš 38 skirtingų valstybių. Tai yra pirmasis EPT turnyras, organizuotas Graikijoje. Finalinėje dvikovoje britų profesionalas Ziyard pranoko Hauke Heseding iš Vokietijos. Pateikiame kitus finalinio stalo rezultatus:
1. Zimnan Ziyard, United Kingdom, PokerStars qualifier, €347,000
2. Hauke Heseding, Germany, PokerStars qualifier, €221,800
4. Florian Schleps, PokerStars qualifier, €100,800
5. Pierre Mothes, Germany, PokerStars qualifier, €67,200
6. Andras Kovacs, Hungary, €53,700
7. Charalampos Kapernopoulos, Greece, €40,300
8. Mario Puccini, Germany, PokerStars qualifier, €27,000


Šiuo metu vyksta WPT turnyras Marakeše ir dvi garsios pavardės išsiveržusios į priekį: WSOP pagrindinio turnyro čempionas Jonathan Duhamel ir Bertrand "Elky" Grospellier. Po dviejų žaidimo dienų turnyre liko tik 50 žaidėjų, kurie už dalyvavimą susimokėjo po 3000 eurų. Kiti žinomesni žaidėjai, tęsiantys kovą: Sam El Sayed, Surinder Sunar, Arnaud Mattern and Sebastian Blom. Būsimi išmokėjimai:
1st: €199,825 (+$25,000 WPT Bellagio įpirka)
2nd: €137,657
3rd: €88,811
4th: €57,727
5th: €42,185
6th: €34,192
7th: €27,975
8th: €25,400
9th: €23,178


Nemažai pokerio žaidėjų prieš pokerio bumą žaidė įvairius stalo, kompiuterinius žaidimus, kiti sportavo. Atrodo, kad senų įpročių nenori atsisakyti žinomas pokerio profesionalas – Gus Hansen. Remiantis Švedijos žiniasklaidos šaltiniais, žaidėjas šiuo metu padarė pertrauką nuo pokerio, kad galėtų susikoncentruoti į raketlono sporto šaką. Šiuo metu Hansen vieši Švedijoje ir treniruojasi stovykloje kiekvieną dieną po 4-5 valandas.

Rakečių pasaulio čempionatas numatytas Vienoje kitą savaitę, tačiau Hansen galvoja apie kitų metų čempionatą. Danas tiki, kad kitais metais jam pavyks laimėti pasaulio taurę. Raketlonas yra rakečių sportas, sudarytas iš keturių sportų: stalo teniso, badmintono, skvošo ir teniso. Naujos sporto šakos šaknys yra Suomijoje. Tai vienas greičiausiai augančių sportų pasaulyje, kurį praktikuoja 2000 suklasifikuoti sportininkai.


Pastaruoju metu sportuoja ir kiti pokerio profesionalai. Tiksliau – kovoja, bet ne prie pokerio stalų. Pokerstas komandos profesionalas Lex "RasZi" Veldhuis ir Bertrand "Elky" Grospellier susirungė kikbokso ringe. Dvikova, pritraukusi didelį pokerio bendruomenės susidomėjimą, įvyko Marbelijoje, Ispanijoje. Jau antrame raunde Lex Veldhuis laimėjo kovą.

Kviečiame pasižiūrėti šios dvikovos video.

Komentarai

aaa