Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

FullTilt Poker ir PokerStars naujos akcijos

Du didžiausi pokerio kambariai toliau mus lepina naujomis akcijomis ir atrakcijomis. Neseniai įvyko jubiliejinis PokerStars Sunday Million turnyras ir atrodė, kad pokerio industrija turėtų šiek tiek aprimti, tačiau įvyko visiškai priešingas reiškinys - galime pasidžiaugti naujomis akcijomis.

PokerStars stovykloje atsirado pokyčių. Kiekvieną sekmadienį PokerStars organizuoja ne tik Sekmadienio Milijonus, bet ir 11$ įpirkos ketvirčio milijono dolerių garantinius turnyrus. Pastarieji turnyrai keičia savo pavadinimą į "The Sunday Storm". Tai bus tokie patys turnyrai, kurių įpirka sieks 11$, tačiau kovo 27 dieną šis turnyras nebus įprastas. Naujojo vardo suteikimo proga PokerStars paskelbė, kad kovo 27 d. "The Sunday Storm" turės 1 milijono dolerių garantinį prizinį fondą, tai turėtų reikšti 4 kartus didesnius piniginius laimėjimus nei įprasta šiuose turnyruose.

Žaidėjai, kuriems ir ši įpirka yra per didelė, neturėtų nusiminti, nes kiekvieną dieną iki didžiojo turnyro dienos PokerStars organizuoja nemokamus kvalifikacinius turnyrus į "The Sunday Storm". Ta pačia proga, PokerStars pasiūlė naują premiją žaidėjams, kurie atliks savo pirmąją įmoką (ne mažiau kaip 20$) su STORM premijos kodu ir galės gauti bilietą į šį turnyrą. Ko gero, tokia naujiena reiškia, kad PokerStars jubiliejinis Sunday Million buvo itin sėkmingas ir ateityje turėtume sulaukti daugiau panašių turnyrų.


FullTilt Poker taip pat nesnaudžia ir paskelbė ketinanti organizuoti naujas turnyrų serijas pavadinimu Onyx Cup.

Ši turnyrų serija pasižymės itin aukštomis įpirkomis. Jos sieks 300 tūkst. JAV dolerių.

Onyx Cup turnyrų ciklą sudarys 6 turnyrai, kurie bus rengiami Amerikoje, Europoje ir Azijoje. Neabejotinai turnyrai sutrauks tik pačius geriausius ir turtingiausius pokerio profesionalus.

Visos turnyrų serijos garantinis prizinis fondas sieks net 30 milijonų dolerių ir bus renkamas stipriausias visų turnyrų žaidėjas, kuris turėtų papildomai laimėti prabangų sportinį automobilį.

Onyx Cup sudarys 5 dideli turnyrai, kuriuos vainikuos didysis turnyras su 250 tūkst. JAV dolerių įpirka ir pridėtu 1 milijonu doleriu prie prizinio fondo. Pirmasis Onyx Cup turnyras numatomas gegužės 11-12 dienomis Las Vegase, porą savaičių prieš prasidedantį WSOP čempionatą.

Onyx Cup turnyrai nebus įprasti mūsų akims. Prie stalo žais aštuoni profesionalai ir atsiras nauja ypatybė – "shot clock". Žaidėjai turės 30 sekundžių atlikti savo veiksmą, kitaip bus automatiškai tikrinamos arba numetamos kortos. Žaidėjams bus suteikti 3 laiko bankai, reiškiantys, kad kiekvienas dalyvis galės papildomai paprašyti du kartus pagalvoti 30 sekundžių ilgiau, o vieną kartą dvi minutes.

Visos turnyrų akimirkos bus filmuojamos ir turnyrus turėtų transliuoti daugiau kaip 40 televizijos kanalų pasaulyje. Eiliniam žaidėjui tokios sumos turėtų atrodyti neprieinamos, bet FullTilt Poker siūlo kiekvienam pabandyti kvalifikuotis į šiuos turnyrus. Kvalifikacija galima dviem būdais: kvalifikaciniai turnyrai, kurių prizas bus Onyx Cup turnyro pakuotė arba nemokami turnyrai, kurie susidarys iš pakopų.

Bet kuriuo atveju, bus įdomu stebėti šiuos turnyrus, nes turnyre dalyvaus Phil Ivey, Patrik Antonius, Gus Hansen, Tom Dwan, Erik Seidel ir Tony G.

Komentarai

aaa