Turinys
Kalendorius
Kovas 2023
Pr A T K P Š S
27281 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Global Poker Index, Jose "Girah" Macedo skandalas ir kitos

Pokerio erdvėje atsirado įdomus projektas – Global Poker Index (GPI).

Tai sistema, kuri kiekvieną savaitę suskirsto geriausius pasaulio pokerio žaidėjus. Svarbu pažymėti, kad ši sistema skirsto tik geriausius gyvų turnyrų žaidėjus. GPI neapima grynųjų pinigų žaidimo ar internetinio pokerio rezultatų, todėl negalėsime sužinoti absoliučiai geriausiojo pokerio žaidėjo. GPI sistema bus atnaujinama reguliariai šiais adresais www.epicpoker.com ir www.globalpokerindex.com.

Global Poker Index sąrašą visada sudarys Top 300 žaidėjų. GPI projektas pokerio žaidėjus sudomins įvairiais žaidėjų palyginimais. Kurioje vietoje atsidurs žaidėjas, laimėjęs pagrindinį pasaulio pokerio čempionatą? Kokiomis pozicijomis dalinsis internetinio pokerio eros žaidėjai su senaisiais pokerio vilkais? Kaip skirsis geriausių WPT žaidėjų pozicijos? Kaip skirsis Šiaurės Amerikos, Europos ir Rusijos geriausių žaidėjų vietos? Galiausiai ši naujoji sistema atsakys į amžinus klausimus: Stu Unger ar Ivey? Arba kada stipriausios formos buvo Phil Hellmuth?
 Ką daryti internetinio pokerio žaidėjams iš Amerikos? Vienintelė išeitis persikelti gyventi į kitą valstybę ir tęsti pokerio karjerą. Taip jau padarė žinomas pokerio profesionalas Phil Galfond, kuris persikėlė į Kanadą. Šiuo pavyzdžiu pabandė pasekti kitas pokerio profesionalas Daniel Cates, daugiau atpažįstamas pseudonimu jungleman12. Daniel Cates susidūrė su problemomis, nes norint gyventi Kanadoje ir žaisti pokerį reikia turėti laikiną vizą. Profesionalas buvo deportuotas kaip nelegalus imigrantas. Tikėkimės, kad greitu metu šie nesusipratimai išsispręs ir galėsime vėl stebėti galingą jungleman12 žaidimą prie pokerio stalų.
 Suomijoje pokerio žaidėjai nemiega. Neseniai šioje valstybėje įvyko aukščiausių įpirkų mini turnyrai. Šiuos turnyrus "nuvertė" Sami Kelopuro ir Jens Kyllonen.

Turnyrai įvyko Helsinkyje, Grand Casino. Pirmojo turnyro įpirką sudarė 20 tūkst. eurų ir buvo žaidžiamas Pot Limit Omaha. Antrasis turnyras buvo identiškas, tačiau No Limit Holdem formato. Omaha sutraukė tik 10 žaidėjų ir pirmąją poziciją su 85 tūkst. eurų pasiekė Jens Kyllonen. Holdem turnyras sutraukė 8 žaidėjus ir pirmoji vieta atiteko Sami Kelopuro, kuriam taip pat įteiktas 85 tūkst. eurų čekis. Sami Kelopuro pastaruoju metu labai stipriai pasirodo turnyruose ir per paskutinius tris mėnesius suomis jau spėjo uždirbti virš milijono dolerių.
 Ar prisimenate jaunojo pokerio vunderkindo iš Portugalijos istoriją? Galite plačiau apie žaidėją pasiskaityti pokerio profesionalų skiltyje. Atrodo, kad mistinis vunderkindas Jose "Girah" Macedo nėra jau toks mistinis ir stiprus žaidėjas. Neseniai šis profesionalas susilaukė pokerio bendruomenės pasmerkimo dėl įžūlaus sukčiavimo. Macedo dažnai dalyvauja pokerio treniruotėse su kitais pokerio profesionalais, žaidimas vyksta gyvai ir visi aptarinėja žaidžiamas partijas. Jose Macedo pakvietė kai kuriuos žaidėjus iš savo diskusijų klubo žaisti prieš "žuvį" iPoker tinkle. "Žuvis" staiga patapo geresniu žaidėju už Phil Ivey ir Stu Ungar kartu sudėjus, ir laimėjo apie 30 tūkst. JAV dolerių. Nukentėję žaidėjai pradėjo įtarti, kad Macedo pasakinėjo kortas savo draugui ir atliko tyrimą.

Macedo ir "žuvis" tuo pačiu metu prisijungdavo ir atsijungdavo nuo Skype ir iPoker tinklo. Paaiškėjus šiems faktams, pats Macedo prisipažino sukčiavęs ir pažadėjo visiems nukentėjusiems grąžinti pinigus. Šio žaidėjo reputacija smarkiai krito pokerio bendruomenėje ir pokerio forumuose įsiplieskė karštos diskusijos dėl tokių sukčiavimų.

Susiję straipsniai

Komentarai

aaa