Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Phil Ivey naujasis tinklalapis, Eugene Katchalov tampa PokerStars Pro komandos nariu ir kitos

lgą laiką pokerio pasaulyje sklandė gandai apie Phil Ivey naująjį projektą (internetinį portalą). Daugelis pokerio žaidėjų svajojo mokytis šio žaidimo paslapčių iš paties geriausiojo ir atrodo, kad ta diena išaušo. Gandai pasitvirtino, kai atsirado naujas tinklalapis. Šiuo metu jis nėra pilnai paleistas, tačiau galime spėlioti, kad tai bus mokomojo pobūdžio portalas, nes svetainė mus pasitinka užrašu: "Dabar aš išmokysiu visą pasaulį laimėti pokeryje". Daugiau informacijos nepateikiama, tačiau galima apsilankyti Phil Twitter svetainėje, kur atnaujinama naujausia informacija apie jo kasdieninę veiklą. Tikėkimės greitai sulaukti pilnaverčio portalo ir bus įdomu sužinoti kiek kainuos pokerio pamokos pas Phil Ivey.


Didžiausias internetinio pokerio kambarys pasaulyje PokerStars pasirašė sutartį su žinomu pokerio profesionalu Eugene Katchalov. Eugene tapo naujuoju Pokerstars Pro komandos nariu. Profesionalas yra 29 metų amžiaus ir savo karjeroje laimėjo daugiau nei 6 milijonus dolerių gyvuose turnyruose, įskaitant ir naujausias pergales PCA High Roller ir PCA 6-max High Roller turnyruose. Katchalov džiaugiasi galintis atstovauti PokerStars ir tiki, kad tai geriausiai valdomas pokerio kambarys pasaulyje. Greitu metu Eugene Katchalov dalyvaus Russian poker series turnyruose, o Pokerstars kambaryje jį atpažinsite pseudonimu "MyRabbiFoo".


Kovas buvo neįtikėtinai sėkmingas dvejiems žinomiems pokerio rykliams – Phil "OMGClayAiken" Galfond ir Gus Hansen. Šie žaidėjai kartu sudėjus laimėjo apie 3,5 milijono dolerių. Gus Hansen ilgą nesisekė internetiniame pokeryje, tačiau 2011-ieji yra visiškai kitokie šiam pokerio profesionalui. Gus sugebėjo laimėti apie 1,7 milijono dolerių kovo mėnesį, tuo tarpu Phil Galfond pasiekė dar įspūdingesnę sumą – 1,8 milijono21 dolerių. Galfond turėjo didelę pralaimėjimų istoriją šiemet, bet pastarasis žaidėjo laimėjimas pataisė kreivę ir šiandieninis rezultatas lygus 600 tūkst. JAV dolerių pelnui.


Full Tilt kambaryje balandžio 8 d. sugrįžta visų pamėgta ir laukiama Take2 akcija. Šios akcijos metu kiekvienas žaidėjas gali lengvai laimėti 25 dolerių, reikia tik įvykdyti nesudėtingus reikalavimus. Pirmiausiai reikės sutikti dėl dalyvavimo Take2 akcijoje "My Promotions" skiltyje Full Tilt platformoje ir nesunkiai surinkti reikalaujamus taškus žaidžiant Rush Poker grynųjų pinigų žaidimus arba paprastus grynųjų pinigų žaidimus. Taip pat šios akcijos metu renkami taškai bus dvigubinami.

Komentarai

aaa