Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Paaiškėjo SCOOP tvarkaraštis, XWINK nuostoliai ir kitos naujienos

Kiekvienas pokerio mylėtojas laukia pavasario ne tik dėl šiltų orų ir saulės, bet ir dėl PokerStars organizuojamų SCOOP turnyrų serijos.

Ši serija PokerStars kambaryje vyksta kiekvieną pavasarį ir sutraukia daugybe žaidėjų bei suformuoja milžiniškus prizinius fondus.

SCOOP serija yra populiari dėl savo įpirkų, kurios yra prieinamos visų lygių žaidėjams. Kiekvienas turnyras susideda iš trijų įpirkos lygių. Tokia lanksti sistema leidžia kiekvienam žaidėjui pasirinkti turnyrą pagal turimą bankroll. Šių metų SCOOP turnyrai vyks gegužės 8-22 dienomis, ir iš viso pasiūlys garantinį prizinį fondą, kuris sieks net 45 milijonus dolerių.

Praėjusiais metais SCOOP turnyras sugeneravo 63 milijonus dolerių, todėl ir šiemet galime tikėtis panašių skaičių. Turnyrų ciklą sudarys 38 įvykiai, kurių kiekvienas turės trijų lygių įpirkas, tad sumoje įvyks numatomi 114 turnyrai. Pagrindinis turnyras įvyks gegužės 22 dieną ir turės 9 milijonų dolerių garantinį prizinį fondą.

Visą SCOOP tvarkaraštį galite rasti čia


XWINK smarkiai sudrebino internetinį pokerį laimėdamas įspūdingas sumas per trumpą laiką. Tačiau, kaip ir buvo galima tikėtis, neseniai XWINK per vieną sesiją sugebėjo pralaimėti 1 milijoną dolerių.

Nemažai pokerio mylėtojų pasakytų, kad pats laikas, nes neįmanoma šitiek laimėti nuolat ir turėjo ateiti laikotarpis svyravimams.

XWINK didžiąją dalį pinigų pralaimėjo dviems žinomiems pokerio žaidėjams. NoPasaran laimėjo apie 430 tūkst. JAV dolerių, o Daniel "jungleman12" Cates išplėšė apie 340 tūkstančių.

XWINK pokalbių lange su jungleman12 guodėsi, kad yra dideliame šoke ir prašė greičiau laimėti jo pinigus.

XWINK neturėtų visiškai pasiduoti ir keikti Fortūną, nes šiemet vis tiek išlieka dideliu laimėtoju. Laimėjimai siekia apie 600 tūkst. dolerių šiais metais.


Ar prisimenate pokerio žaidėją Darvin Moon?

Taip, tai tas pats žmogus, kuris nemokėdamas taisyklingai žaisti pokerį laimėjo antrąją vietą WSOP pagrindiniame turnyre. Pasaulio pokerio bendruomenė šaipėsi iš Darvin Moon pokerio žaidimo, iš jo lėtų veiksmų, ir stebėjosi kaip jis galėjo taip toli nukeliauti pagrindiniame WSOP turnyre.

Darvin Moon išgarsėjo dar tada, kai atsisakė reklamuoti bet kokį pokerio kambarį finalinio stalo metu ir po jo. Tačiau dabar žaidėjas pasirašė sutartį su "Heartland Poker Tour" dėl bendradarbiavimo ir tapo jos ambasadoriumi. Atrodo, kad Darvin Moon pakeitė nuomonę dėl pokerio industrijos reklamos.

Komentarai

aaa