Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Phil "OMGClayAiken" Galfond komentaras apie "Juodąjį penktadienį" ir Gus Hansen nuomonė apie Ilari "Ziigmund" Sahamies žaidimą

Phil Galfond yra visiems gerai pažįstamas pokerio profesionalas ir neseniai jis pareiškė savo nuomonę apie "Juodąjį penktadienį" ir galimas pasekmes.

Galfond yra vienas iš tų pokerio profesionalų, kurie gyvena tik pokeriu, ir paskutinis Amerikos draudimas yra ypač skaudus tokiems žaidėjams.

Savo tinklaraštyje Phil Galfond rašo, kad daugelis žmonių į jį kreipiasi dėl pokerio draudimo atsakymų, tačiau pats žaidėjas prisipažįsta, kad atsakymų neturi. Phil teigia, kad žaidėjų apsisprendimas priklausys nuo kiekvieno situacijos individualiai. Jeigu galima sau leisti, geriausias būdas būtų tiesiog porą mėnesių pailsėti ir palaukti kol viskas labiau išaiškės.

Tuo metu niekas nedraudžia užsiimti pokerio žaidimo mokymais.

Žaidėjams, kurie svarsto palikti šalį, Phil Galfond konkrečių patarimų neturi, nes ir pats svarsto apie šią idėją.

Persikeliant į kitą valstybę, amerikiečiams Phil pataria užduotį sau klausimą, ar ketina ten rimtai dirbti, ar ir linksmai gyventi. Tai vėl priklausys nuo kiekvieno piniginės ir galimybių. Svarbu atminti, kad reikia peržiūrėti ir vietos įstatymus bei kazino galimybes, jeigu bus norima žaisti gyvai.

Phil Galfond šiuo metu planuoja pailsėti nuo pokerio ir vasarą keliauti į Las Vegas WSOP čempionatą.

Visą tą laiką Phil žais daug gyvo pokerio ir tada nuspręs ką daryti ateityje. Šiomis dienomis jis stengiasi nepergyventi. Kas bus išmokta per šiuos du mėnesius? Blogiausias scenarijus, kad bus išklausytos istorijos apie kitų pokerio žaidėjų išgyvenimus.

Svarbiausias dalykas, kurį reikia atminti amerikiečiams pokerio žaidėjams, kad nesitikėti greitai pokerio legalizavimo. Galfond pataria tikėtis blogiausio ir saugoti santaupas, susirasti darbą, nes pokeris gali būti uždraustas ir šešeriems metams, todėl reikia planuoti savo gyvenimą pagal blogiausią situaciją.

Pokeris gali būti legalizuotas ir metų bėgyje, tada bus tik lengviau. Galfod supratimu, pokerio legalizavimo klausimas bus ilgas procesas, nors vyriausybėje yra nemažai suinteresuotų žmonių, bet tai politiniai klausimai.

Phil Galfond pasamprotavimai galbūt nėra tokie aktualūs Europoje, kur mes dar galime legaliai žaisti pokerį internete, bet susimąstyti verta. Verta, nes pokeris visada buvo jautrus klausimas ir Amerikoje sukūrus teisinį precedentą, uždraudžiantį internetinį pokerį, toks draudimas gali atkeliauti ir iki mūsų.


Gus Hansen pastaruoju metu pokerio viršūnėje ir laimi milžiniškas pinigų sumas, tačiau nevengia aštrios kritikos Ilari Sahamies atžvilgiu.

Sahamies, atrodo, kad žaidžia prasčiausią pokerį savo karjeroje ir jo žaidimo kreivė toliau krenta į bedugnę.

Gus Hansen kritikuoja Ilari ir klausia jo, kas jis toks esąs? Ilari galvoja, kad turėdamas daug žetonų, gali laimėti prieš bet kurį kitą žaidėją, bet pažiūrėjus į jo rezultatus, matomas visiškai kitoks vaizdas.

Gus klausia, kodėl galima norėti stumti pusė milijono dolerių, turint aukščiausią setą, kai varžovas gali turėti flush ir straight galimybes. Kodėl galima norėti mesti monetą iš tokių sumų?

Susidaro toks vaizdas, kad žaidėjams kuo didesnės sumos atrodo geresnės, nes kiekvienas save laiko geriausiu visų laikų pokerio žaidėju. Tuo tarpu, Ilari Sahamies ir toliau pralaimi didelius pinigus. Pokerio mėgėjai spėlioja, kada šis profesionalas bankrutuos.

Komentarai

aaa