Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Pokerio botų istorija

Visi žaidžiantys pokerį girdėjo istorijas apie pokerio botus (pokerio robotus).

Visų pirma, tikrai neketiname gąsdinti žaidėjų, kad pokerio kambariuose pilna tokių robotų, kurie yra griežtai draudžiami, ir aptikus tokius atvejus, šių vartotojų-robotų sąskaitos blokuojamos.

Pokerio botai yra žaidėjai-robotai, kurie užprogramuoti ilgajame laikotarpyje laiminėti.

Šie robotai atsižvelgia į prie stalo atliekamus veiksmus ir automatiškai priima sprendimą pagal bendrą laiminčią strategiją.

Paprasti žaidėjai, kurie rečiau lankosi pokerio kambariuose tokių vartotojų gali ir nepastebėti, tačiau reguliarūs žaidėjai tokius veikėjus greitai užfiksuoja ir skundžiasi pokerio platformos administratoriams.

Paprastai pokerio kambarių prižiūrėtojai labai greitai išsprendžia šių veikėjų tolesnį likimą - jų sąskaitos naikinamos, o pinigai grąžinami žaidėjams.

Internetinio pokerio istorijoje toks atvejis buvo ne vienas. Pateikiame istoriją iš populiaraus Amerikos laikraščio "The New York Times":
"36 metų Bryan Taylor negalėjo atsikratyti jausmo, kad kažkas juokingo vyksta prie pokerio stalo. Trys iš jo reguliarių varžovų pokerio kambaryje žaisdavo labai panašiai ir keistai, visų jų veiksmai buvo tokie panašūs. Kilo įtarimas. Bryan Taylor, kuris pradėjo profesionaliai žaisti pokerį 2008-aisiais įtarė, kad žaidžia prieš robotus, kurie buvo sukurti tam, kad įveiktų variaciją ir matematiškai išliktų pelningais. Ir jis buvo teisus. Po tyrimo, Pokerstars kambarys nustatė, kad B.Taylor pateikti varžovai yra kompiuteriai, apgaudinėjantys paprastus žaidėjus. Sąskaitos buvo sunaikintos.

Pokerio botai nėra naujiena, tačiau iki šiol jie nebuvo labai geri. Žaidėjai – žmonės buvo pranašesni visais atžvilgiais, nes tam tikrose situacijose reikia blefuoti, todėl žmonės sugebėjo laimėti prieš robotus. Šiais laikais dirbtinis intelektas taip ištobulėjo, kad naujieji pokerio robotai sugebėdavo laimėti tūkstančius dolerių, o pokerio kambariai vos spėdavo gaudyti tokius pažeidėjus.

PokerStars nėra vienintelė robotų veikimo erdvė. Kitas didžiausias pokerio kambarys FullTilt Poker taip pat turėjo panašių atvejų ir buvo priversti blokuoti kelis vartotojus.

PokerStars atstovai išplatino pareiškimą, kad pagavus botus, sąskaitos įšaldomos ir pinigai grąžinami visiems nukentėjusiems.

Šiose istorijose pabaigos nėra, nes prekyboje net atsirado kompanijų, pardavinėjančių pokerio botus po 129 dolerius už metus. Atrodė, kad įžūlumui ribų nėra, bet tokius asmenys FullTilt platforma nubaudė ir uždraudė žaisti jų kambaryje. Pati baisiausia dalis botų istorijose yra nauda. Pasirodo, kad tokie robotai būna naudingi visiems, nes jie sugeneruoja daugiau mokesčių pokerio kambariams ir blokuojant šias programas, pokerio platformos prarandą didelę dalį pelno. Dauguma pokerio robotų yra prastos programos ir 90% jų praranda pinigus, yra nuostolingi.

Taip pat įdomu pastebėti, kad sukurti šachmatų robotą yra lengviau nei pokerio dėl konkrečių situacijų įvertinimo. Pokeryje išlieka daugiau kūrybos, kurią įveikti robotams yra sudėtingiau.

Geriausi pokerio robotai yra iš University of Alberta Computer Poker Research Group, kuri sukūrė 20 metų senumo programą. Šio universiteto atstovai patikino, kad jų sukurtos programos gali nugalėti silpnesnius varžovus, bet stiprių nepavyksta iki šiol.

Pokerio botai nėra taip blogai, nes žaidėjai gali patys modeliuoti skirtingas situacijas ir surasti pelningiausią strategiją. Tai žaidimas. Kitos nuomonės išlieka paprasti žaidėjai, kuriems tokie robotai atrodo sukčiaujantys ir neteisingi likusių žaidėjų atžvilgiu.

Pokerstars užfiksavę pokerio botus, grąžino žaidėjams apie 57 tūkst. JAV dolerių. Visa ši istorija baigėsi laimingai, o pats Bryan Taylor net gavo darbo pasiūlymą iš PokerStars, kad galėtų gaudyti šiuos pažeidėjus. Šiuo metu jis dirba PokerStars komandoje. Žmogus dar kartą laimėjo prieš mašiną."

Komentarai

aaa