Turinys
Kalendorius
Rugpjūtis 2020
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Sami "LrsLzk" Kelopuro milžiniškas laimėjimas ir kitos naujienos

Sami Kelopuro pasižymėjo praėjusį antradienį, kai išplėšė didelę pergalę internete, o tiksliau laimėjo pirmąjį prestižinį turnyrą savo karjeroje – SCOOP High pagrindinį turnyrą.

Suomis užsitikrino įspūdingą 504691.09 JAV dolerių laimėjimą, ir gavo SCOOP čempiono laikrodį. Šis turnyras sutraukė tik 380 norinčius dalyvauti pokerio profesionalus, nes įpirka buvo net 10 tūkstančių dolerių.

 


Sami Kelopuro po pergalės viename interviu prisipažino, kad iki šios pergalės neturėjo rimtų pasiekimų internetiniuose turnyruose. Gyvuose turnyruose Sami yra pasiekęs pinigus ne vieną kartą, tačiau ši pergalė internete jam bus didžiausia. Sami nežaisdavo daug turnyrų internete ir nusprendė sužaisti tik 10 SCOOP turnyrų.

Jam pasisekė, kad geriausiai susiklostė brangiausias turnyras. Iki tol, Sami pasiekė pinigus kelis kartus, bet šie pasiekimai net neatpirko dalyvavimo mokesčių. Suomis pagrindinį turnyrą pradėjo buksuodamas, tačiau ilgainiui viskas atsistojo į savo vietas ir pavyko pasiekti finalinį stalą.

Kelopuro pripažįsta, kad turnyruose reikia sulaukti daug sėkmės norint juos laimėti, tačiau jis galvoja, kad tapo pakankamai stipriu turnyriniu žaidėju ir jaučiasi vertas šios pergalės. Praeityje jam nesisekė laimėti nieko didelio, todėl ši pergalė turėtų kompensuoti pastangas. Svarbu paminėti, kad Sami Kelopuro taip pat neseniai išsikraustė iš Monako atgal į Suomiją, kur tęs savo pokerio karjerą.


Gus Hansen šiemet toliau stebina savo aukštais rezultatais.

Danų kilmės pokerio profesionalas užsitikrino gražų 410 tūkst. JAV dolerių laimėjimą prieš kitą profesionalą – Patrik Antonius. Patrik neturėjo jokių ginklų prieš Gus prie Omaha Hi/Lo stalų. Gus Hansen šiuo metu važinėjasi "amerikietiškais kalneliais", nes demonstruoja prastus rezultatus Draw žaidimuose, tačiau turi puikią formą Hi/Lo formate. Šiuose žaidimuose Gus šį mėnesį pasiekė net 1,5 milijono dolerių pelną. Daugiausiai pinigų laimėti iš to paties Patrik Antonius.


Ilari Sahamies šiais metais išgyvena ne pačius geriausius laikus, todėl smagu matyti šį profesionalą su teigiama statistika.

Sahamies internete laimėjo 169 tūkst. JAV dolerių. Daugiausiai šie laimėjimai buvo pasiekti prie Omaha PL 6-max ir Omaha dvikovų žaidimuose. Sahamies puikiai pasirodė prieš Viktor Blom ir išplešė iš jo 90 tūkst. JAV dolerių laimėjimą. Visiems sektis negali. Šį kartą nelaimėlis buvo Viktor "Isildur1" Blom. Jam teko patirti skaudų 222 tūkst. JAV dolerių pralaimėjimą.

Vienu metu jaunasis švedų fenomenas turėjo mėnesinį 550 tūkst. JAV dolerių pelną, tačiau smuktelėjo iki 193 tūkstančių.

Didžiausias Viktor Blom skriaudėjas tapo gavz101, kuris laimėjo 187 tūkst. JAV dolerių.

Komentarai

aaa