Turinys
Kalendorius
Liepa 2020
Pr A T K P Š S
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

WSOPE suvestinė, Patrik Antonius nesusipratimas, Donald Trump domisi pokeriu ir kitos

Pasibaigė pasaulio pokerio serija Europoje (WSOPE), kuri pirmą kartą buvo surengta Kanuose, Prancūzijoje. WSOPE turnyrų ciklą sudarė 7 turnyrai, Moterų turnyras ir Cezario taurė (Caesars Cup). Trumpai reziumuojame kiekvieno turnyro rezultatus.

Pirmasis turnyras prasidėjo spalio 7 d. (beribis Hold'em prie šešiaviečių stalų). Įpirka sudarė 2680 eurų. Iš viso turnyre sudalyvavo 360 žaidėjų, kurie suformavo 864 tūkst. eurų prizinį fondą. Turnyro nugalėtoju tapo Guillaume Humbert iš Šveicarijos, kuris papildė kišenes beveik 216 tūkst. eurų. Svarbu pažymėti, kad finalinį stalą šiame turnyre pasiekė Phil Hellmuth, tačiau jis finišavo 7-oje pozicijoje ir nelaimėjo savo dvyliktosios auksinės apyrankės.

Antrasis turnyras prasidėjo spalio 8 d. (beribis Hold'em). Šiame turnyre jėgas išbandė net 771 žaidėjas įsipirkę į turnyrą už 1090 eurų. Taip buvo suformuotas 740160 eurų prizinis fondas. Turnyro nugalėtoju tapo Andrew Hinrichsen iš Australijos, kuriam atiteko 148030 eurų laimėjimas. Finaliniame stale dalyvavo žinomas pokerio žaidėjas Roberto Romanello, užėmęs penktąją vietą.

Trečiasis turnyras prasidėjo spalio 10 d. (banko limito Omaha). Turnyras sutraukė 180 žaidėjų, kurie nepagailėjo po 5300 eurų. Prizinį fondą sudarė 882 tūkst. eurų. Turnyro nugalėtoju tapo Steve Billirakis iš Amerikos, kuris savo sąskaitą papildė 238140 eurų laimėjimu. Finaliniame stale žaidė ir Sam Tricket, tačiau kylančiai pokerio žvaigždei teko pasitenkinti ketvirtaja pozicija.

Ketvirtasis turnyras prasidėjo spalio 11 d. (beribis Hold'em Shootout formato). Turnyre sudalyvavo 258 žaidėjai, kurie įsipirko už 3200 eurų. Prizinį fondą sudarė 743040 eurų. Turnyrą laimėjo Tristan Wade iš Amerikos ir namo parsivežė 182048 eurus. Finalinį stalą pasiekė pokerio profesionalas Bertrand Grospellier, kuris užbaigė savo pasirodymą penktoje vietoje.

Penktasis turnyras prasidėjo spalio 12 d. (beribio Hold'em Split formato). Turnyre sudalyvavo 125 žaidėjai, nes įpirka buvo net 10400 eurų. Prizinį fondą sudarė 1,2 mln eurų. Turnyro nugalėtoju tapo žinomas pokerio profesionalas Michael Mizrachi iš Amerikos, kuriam atiteko 336008 eurai. Antroje pozicijoje finišavo taip pat pažįstamas veidas pokerio pasaulyje, Shawn Buchanan iš Kanados, kuris tenkinosi 207624 eurų laimėjimu. Finaliniame stale netrūko žvaigždžių. Aštuntoje pozicijoje turnyrą paliko Brian Hastings, o devintoje pozicijoje krito ir likusiems žaidėjams pamojavo Jason Mercier.

Šeštasis turnyras prasidėjo spalio 13 d. (banko limito Omaha prie šešiaviečių stalų). Turnyre sudalyvavo 339 žaidėjai, kurie įsipirko už 1620 eurų. Turnyro prizinis fondas siekė beveik pusė milijono eurų. Nugalėtoju tapo Philippe Boucher iš Kanados, kuriam atiteko 124584 eurų prizas.

Septintasis ir pagrindinis WSOPE turnyras prasidėjo spalio 15d., sutraukęs 593 žaidėjus iš viso pasaulio. Žaidėjai įsipirko į turnyrą už 10400 eurų ir suformavo didingą 5692800 eurų prizinį fondą. Žaidėjai kovėsi penkias dienas ir bandė pasiekti 64 pirmąsias apmokamas pozicijas. Turnyre netrūko žvaigždžių, kurie agresyviai kovėsi dėl išlikimo ir patekimo į aukštesnę poziciją.

Pirmaujantys žaidėjai pozicijomis keitėsi daugybę kartų ir buvo sunku įžvelgti turnyro favoritus. Susiformavęs finalinis stalas pateikė daug garsių vardų: Patrik Antonius, Jake Cody, Chris Moorman, Shawn Buchanan. Po ilgos kovos turnyro nugalėtoju tapo amerikietis Elio Fox, kurio AT atsilaikė finalinėje partijoje prieš Chris Moorman A7. Elio Fox tapo ne tik WSOPE auksinės apyrankės savininku, tačiau ir milžiniškos 1,4 mln. eurų sumos laimėtoju.

Tarp tautiečių pagrindiniame turnyre geriausiai sekėsi TonyG, užėmusiam 24 poziciją ir oficialiai laimėjusiam 37 tūkst. eurų. Atkreipkite dėmesį į žodį "oficialiai", nes TonyG prieš dalyvaujant turnyre lažybų bendrovėje atliko statymą, kad pateks į apmokamų vietų zoną. TonyG atliko 20 tūkst. dolerių statymą santykiu 5:1, ir prisidūrė prie turnyrinio laimėjimo dar 100 tūkst. JAV dolerių. Žemiau pateikiame kitus finalinio stalo rezultatus.

 


Moterų turnyras buvo organizuojamas daugiau dėl smagumo, nes nebuvo kovojama dėl apyrankės. Turnyre sudalyvavo viso labo 12 dailiosios lyties atstovių, kurios įsipirko į turnyrą už 550 eurų ir suformavo 53760 eurų prizinį fondą. Turnyro nugalėtoja tapo Barbara Martinez iš Prancūzijos, laimėjusi 16128 eurų.

WSOPE 2011 puošmena tapo didelę pramogą suteikusios Cezario taurės varžybos. Dėl šios taurės kovojo dvi komandos: Europos ir Amerikos. Amerikos komandą sudarė kapitonas Phil Hellmuth, kuris pasikvietė į pagalbą ginti savo šalies garbę Jason Mercier, Ben Lamb, Johnny Chan ir Daniel Negreanu (Kanada). Europos komandai vadovavo kapitonas Bertrand "Elky" Grospellier, kurio komandą sudarė Jake Cody, Gus Hansen, Maxim Lykov ir paskutinę minutę prisijungęs TonyG.

Varžybų formatas buvo sudarytas kiek neįprastai ir žaidėjai turėjo sužaisti trys skirtingas žaidimo variacijas. Pirmoje kovoje dalyvavo po du žaidėjus iš kiekvienos komandos. Komandos nariai atliko veiksmus pakaitomis. Vienas pradėdavo partiją pre-flop, kito veiksmas buvo post-flop žaidime ir taip toliau. Antroje kovoje du kiekvienos komandos nariai žaidė su tuo pačiu žetonų kiekiu. Trečioje kovoje buvo žaidžiamos paprastos dvikovos. Po ilgų ir įnirtingų kovų Cezario taurę pavyko iškovoti Amerikos komandai, kai dvikovoje Phil Hellmuth QT įveikė prieš Lykov K9.


Patrik Antonius pagaliau išlindo į dienos šviesą. Pokerio profesionalas nieko nekomentavo po "Juodojo penktadienio" įvykių, todėl buvo įdomu pasiklausyti pirmojo jo interviu po skandalingų įvykių.Interviu metu, žaidėjas teigia, kad neturėjo nieko bendra su Full Tilt poker vadovybe ir buvo pasirašęs tik reklamos sutartį. Žaidėjas taip pat tvirtina, jog bus vienas iš daugiausiai pralaimėjusių žaidėjų, jeigu Full Tilt Poker galutinai išnyks, nes sąskaitoje liko didelės pinigų sumos. Šią situaciją pavadinome nesusipratimu, nes po kelių dienų Subject:Poker savininkas ir redaktorius Noah Stephens-Davidowitz paskelbė, jog Patrik Antonius Full Tilt Poker sąskaitoje po skandalo buvo tik 100 dolerių ir žaidėjas net buvo skolingas tam tikrą sumą pokerio kambariui. Noah tvirtina, kad visi žaidėjai, kurie nebuvo Amerikoje, turėjo du su puse mėnesio išsigryninti pinigus, kol FTP galutinai blokavo pinigines operacijas. Patrik Antonius sureagavo į tokius pareiškimus ir naujausiame interviu pareiškė, kad jam kiti žaidėjai yra skolingi apie 5 milijonus dolerių FTP platformoje. Kadangi FTP užsidarė, skolininkai neturi galimybės atiduoti pinigus. Pilną interviu galite pasiskaityti čia.


Turbūt visi prisimenate Donald Trump iš realybės šou "Mokinys", kai garsusis verslininkas ištardavo frazę, "Tu atleistas!". Donald Trump yra statybų magnatas, tačiau visada pasižymėjo plačiomis investicijomis į įvairias verslo šakas. Atrodo, kad pokerio galimybės verslininką taip pat sužavėjo. Neseniai Bloomberg.com paskelbė, jog Donald Trump ir New York draudimo fondo valdytojas Marc Lasry domisi internetinio pokerio galimybėmis, jeigu internetiniai lošimai bus sureguliuoti Amerikoje.

Remiantis šaltiniais, D.Trump, draudimo fondas ir "Trump Entertainment Resorts" formuos bendrą įmonę, kuri lauks valstybės leidimo veikti. Marc Lasry, kurio turto vertė siekia 1,4 milijardo dolerių, valdo 12 milijardų dolerių draudimo fondą "Avenue Capital Group". Lasry yra prisiekęs pokerio lošėjas ir dažnai organizuodavo aukščiausių įpirkų grynųjų pinigų žaidimus su kitais draudimo fondų industrijos nariais. "Trump Entertainment Resorts" turėtų 10 procentų akcijų bendroje įmonėje. Startinį kapitalą suteiktų draudimo fondas, o pats Trump duotų savo vardą įmonei.


Kol Europoje vyksta milžiniški turnyrų ciklai, internete tęsiasi kovos prie virtualių stalų. Šią savaitę didžiausiu laimėtoju internete tapo Ilari Sahamies, kuriam pavyko sukaupti 750 tūkst. JAV dolerių sumą. Suomis nuo rugpjūčio mėnesio jau spėjo laimėti apie 2 milijonus dolerių Pokerstars kambaryje. Vienu metu šiai metais Ilari buvo įklimpęs į 800 tūkst. JAV dolerių nuostolį, todėl stebime puikų sugrįžimą.

Didžiausiu pralaimėtoju išlieka Pokerstars Pro komandos narys Socutiesf, kuris per paskutines septynias dienas sugebėjo pralaimėti pusę milijono dolerių. Pastaruoju metu gerus laikus internete išgyvena Richard "nutsinho" Lyndaker, kuriam paskutinėje sesijoje pavyko laimėti virš 100 tūkst. JAV dolerių.


Pajudėjo azartinių lošimų ir loterijų reglamentavimo klausimas Lietuvoje. Seimo valdyba sudarė darbo grupę, kuriai pavesta parengti azartinių lošimų ir loterijų reguliavimo principus ir atlikti paplitimo tyrimą. Remiantis šaltiniais, azartinių lošimų įstatymas buvo priimtas prieš dešimtmetį, todėl natūralu, kad per tiek laiko daug kas keitėsi šioje industrijoje ir reikėtų atlikti pokyčius. Darbo grupė iki 2012m. turėtų parengti įstatymų projektus. Plačiau skaitykite čia.

Komentarai

aaa