Turinys
Kalendorius
Rugsėjis 2023
Pr A T K P Š S
282930311 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Phil Ivey

Pats geriausias. Numeris vienas pasaulyje. Jam nėra lygių pokerio pasaulyje. Tokiais žodžiais yra liaupsinamas Phil Ivey.

Daugelis pokerio ekspertų ir kolegos pokerio profesionalai pripažįsta šį pokerio "Tiger Woods" geriausiu pokerio žaidėju pasaulyje šiomis dienomis.

Žaidėjo laimėjimai įspūdingi: aštuonios pasaulio pokerio čempionato apyrankės, vienas WPT titulas, devyni WPT finaliniai stalai ir milžiniški pinigų laimėjimai turnyruose, grynųjų pinigų žaidimuose ir internetiniame pokeryje.

Phil Ivey visos karjeros turnyriniai laimėjimai siekia beveik 14 milijonų JAV dolerių. Internetiniame pokeryje duomenų bazės fiksuoja virš 19 milijonų dolerių pelną. Ar dar reikia argumentų tam, kas nesutinka su Phil Ivey legenda?

Tai fenomenalus žaidėjas, kurio prisibijo net kiti pokerio vilkai. Daugelis išsigąsta vien tik jo sielos skaitančio skvarbaus žvilgsnio. Kas šis žmogus ir kokia jo istorija?

Phillip Dennis Ivey Jr. arba tiesiog Phil Ivey gimė 1976-ųjų vasario 1 dieną Riverside, Kalifornijoje. Greitai būsimas pokerio profesionalas persikėlė į Roselle, Naujajame Džersyje. Šiuo metu Phil Ivey reziduoja visų lošėjų sostinėje Las Vegase.

Žaidėjas yra didelis "Los Angeles Lakers", "Houston Rockets" ir "Buffalo Bills" fanas, todėl dažnai pastebimas dėvintis šių komandų sportinius marškinėlius.

Phil Ivey pradėjo žaisti pokerį prieš savo bendradarbius 1990-aisiais, kai dirbo tele-marketingo kompanijoje. Phil Ivey troškimas žaisti pokerį buvo toks didelis, kad vaikystėje jam prireikė suklastoti identifikavimo kortelę, tam kad galėtų patekti į vietinius kazino. Tuo metu jis gavo pravardę "No Home Jerome".

Ivey turnyriniai laimėjimai siekia beveik 14 milijonų dolerių, iš kurių nei 5 milijonai dolerių atėjo būtent iš pasaulio pokerio čempionatų, kuriuose žaidėjas yra sulaukęs ypatingai daug sėkmės.

P.Ivey 2002 metais laimėjo net trys WSOP apyrankes ir įsirašė save šalia Phil Hellmuth, Ted Forrest ir Puggy Pearson, kuriems irgi pavyko tai atlikti. Ivey turi apyrankių ir iš Pot Limit Omaha turnyrų nuo 2000 iki 2005 metų.

2000-aisiais metais pokerio profesionalas buvo pirmasis žmogus, kuriam pavyko nugalėti dvikovoje Amarillo Slim WSOP finaliniame stale. WSOP pagrindiniame turnyre Phil Ivey pateko į Top25 keturis kartus tarp 2002 ir 2009 metų.

Būtent 2009-aisiais visi laukė Phil Ivey triumfo, tačiau tada liko užimta septinta pozicija, kai buvo skaudžiai pralaimėta su AK prieš AQ. Šiais metais Phil Ivey padarė visiems, kiek netikėtą sprendimą nedalyvauti jokiame pasaulio pokerio čempionato turnyre dėl "Juodojo penktadienio" įvykių.

Phil Ivey yra universalus pokerio žaidėjas. Jis moka ir žaidžia visas pokerio rūšys. Tai yra dar viena priežasčių, kodėl jo pavardė įrašyta aukščiau kitų pokerio profesionalų. Phil Ivey yra reguliarus dalyvis grynųjų pinigų žaidimuose Bellagio viešbutyje, Las Vegase. Čia susirenka turtingiausi ir stipriausi pokerio žaidėjai, o limitai pasiekia 4000/8000.

Niekas iki šiol negali pamiršti ir istorinės dvikovos su Teksaso milijardieriumi Andy Beal, kai Phil Ivey atstovaudamas "The Corporation" žaidėjų aljansą, per tris paras laimėjo 16 milijonų dolerių. Prieš tai Andy Beal triuškino "The Corporation" laimėdamas 13 milijonų dolerių. Limitai šiuose dvikovose buvo pasiekę protu nesuvokiamus privalomuosius statymus (25000/50000 ir 50000/100000).

Apie Ivey fenomeną ir mitologinius sugebėjimus galima rašyti daug, tačiau geriausiai jo pokerio karjerą iliustruoja grynoji pokerio statistika. Apačioje pateikiame pokerio profesionalo visos karjeros turnyrinius laimėjimus ir grynųjų pinigų laimėjimus internete.

Tikėkimės, kad šie skaičiai toliau augs, o mes galėsime stebėti įspūdingą pokerio žaidimą iš paties geriausiojo.

Komentarai

aaa