Turinys
Kalendorius
Birželis 2023
Pr A T K P Š S
2930311 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Pokeris 

Manoma, kad šis žaidimas atsirado 1810–1825 metais, JAV mieste Nju Orleane. Žaidimas greitai išplito po visą pasaulį.

Žinoma daugybė pokerio rūšių ir variacijų, tačiau pastaruoju metu bene populiariausi yra pokerio turnyrai. Pokerio turnyras – tai varžybos, kurių metu žaidėjai sumoka dalyvio mokestį (buy-in), ir iš visų surinktų pinigų sudaromas prizinis fondas, kurį turnyrui pasibaigus pasidalina laimėtojai.

Turnyro pradžioje visi dalyviai gauna po vienodą turnyro žetonų kiekį. Žaidėjas, pralošęs visus savo žetonus, toliau nebelošia.


Pokeris - sportas

Pokeris kaip sportas buvo išpopuliarintas per žiniasklaidos kanalus. Pirmasis TV šou buvo "World Poker Tour", pradėtas rodyti 2002 metais, taip pat stulbinati itnernetinio pokerio megėjo pergalė "WSOP Main Event 2003" turnyre.

Pokeris populiarėjimas internetė taip pat skatina domėtis ir realiais turnyrais, tokiais kaip WSOP (World Series of Poker) ir WPT (World Poker Tour), kurie pastaruoju metų jau rodomi per televiziją tiesioginu eteriu. Šie TV šou pritrauke daugybę naujų žaidėjų išbandyti šį žaidimą. Iš esmės internetinio pokerio ir realaus pokerio industrijos teikia didžiulią naudą viena kitai.


Internetinis pokeris

2003 metais vien tik internetinio pokerio populiarumas išaugo apie 500%. Toks didelis išpopuliarėjimas 2004 metais padėjo pasiekti didžiulias pajamas – 1 mlrd. JAV dolerių.

Internetinio pokerio verslas jau pripažintiems pokerio kambariams yra labai pelningas, bet tai tik skatina konkurencijos augimą. Tai yra naudinga Jums, kaip žaidėjui. Šiai dienai internetinio pokerio kambariai išleidžia vis daugiau pinigų reklamai, tuo pačiu ir suteikdami daugiau vertės patiems žaidėjams, didesnėms prisijungimo premijoms, pakėlimams įvairiems prizams už lojalumą ir kitoms privilegijoms.

Po pakartotino tačiau kelis kartus didesnio pokerio išpopuliarėjimo, buvo pastebėta tendencija - didėjant internetinio pokerio žaidėjų skaičiui, didėja ir realaus pokerio žaidėjų skaičius, kadangi, daugelis internetinio pokerio entuziastų įgavę patirties nori išbandyti savo jėgas prie tikro stalo ir pajusti pergalės skonį prieš realius varžovus.
 

Internetinis pokeris su realiais pinigais atsirado 1998 m. "Planet Poker" internetinėje svetainėje. Populiarumas nuosekliai kio pirmuosius 3 metus, iki pasirodė "Paradise Poker" svetainė, kuri iškart perėmė internetinio pokerio rinkos lyderio pozicijas.

Dar didesnis pakilimas įvyko 2002 metais, įsiliejus į šią rinką agresyvią marketingo strategiją naudojantiems "Pacific Poker" svetainės bei "World Poker Tour" televizijos bendram projektui.

aaa