Turinys
Kalendorius
Liepa 2019
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Populiariausios pokerio duomenų bazės internete

Matyti savo žaidimo eigą yra ne tik įdomu, bet ir naudinga. Tam reikalingi tam tikri duomenys ir/ar grafikai. Lygindamas tam tikrus rodiklius kiekvienas pokerio žaidėjas gali sužinoti savo stiprumą (lygį) kitų žaidėjų atžvilgiu. Šiame straipsnyje naudingos informacijos gali rasti kiekvienas - tiek micro lygių žaidėjas, tiek "tikrasis ryklys".

Internete galima rasti nemažai duomenų bazių, kuriose galite pasitikrinti tam tikro žaidėjo statsitiką, tačiau vienos jų yra prastesnės, kitos - mokamos, o dar kitos – netikslios. Todėl svarbu žinoti, ką ir kada naudoti. Pabandysime apžvelgti populiariausias pokerio duomenų bazes. Galbūt šie trumpi pristatymai ir padės suprasti, kokiu įrankiu naudotis įvertinant oponentą.

Svarbu pažymėti, kad niekas geriau nerenka duomenų, nei Holdem Manager (HEM), kuris Jūsų ir varžovų duomenys surinks tiksliausiai, nes žaidimo metu duomenys įrašomi į Jūsų kompiuterio kietąjį diską. Tačiau HEM turi trūkumą. Tai yra jo kaina. Žaidėjams, kurie laiko pokerį tik hobiu, toks produktas bus per brangus, todėl neapsimokės įsigyti.

Tad azartas.net komanda nori padėti Jums lengviau susigaudyti kas yra kas internete.

Populiariausia pokerio duomenų bazė yra SharkScope.
Tai pati didžiausia ir tiksliausia duomenų bazė, kaupianti turnyrų (MTT ir SnG) rezultatus. Šio tipo oponentų analizei nieko geriau nerasite, todėl SharkScope dominuoja tarp kitų bazių. Čia galite ieškoti žaidėjų daugelyje pokerio platformų, įskaitant ir pačias mažiausias.
Taip pat SharkScope pradėjo kaupti ir tam tikrų gyvų pokerio turnyrų rezultatus (pavyzdžiui, WPT).
Šioje duomenų bazėje galite analizuoti, kuriame formate daugiausiai uždirbate iš pokerio. Tačiau nebe labiausiai patrauklus įrankis yra "Tournament Selector", kurio pagalba galite susirasti lengviausius turnyrus (su silpniausiais žaidėjais). SharkScope gali pasiūlyti ir lyderių lentas (leaderboards), kuriuose pamatysite daugiausiai uždirbusius pokerio žaidėjus tam tikruose lygiuose, arba, pavyzdžiui, rasite pelningiausiai žaidžiančius Lietuvos pokerio žaidėjus.
Kiekvienas svetainės lankytojas kasdien gauna po 5 nemokamas paieškas. Tiesa, jeigu norėsite daugiau paieškų teks susimokėti už paslaugas nuo $10 už 200 paieškų iki $36 už mėnesį, ir tuomet gausite 1000 paieškų per dieną. Planų daug ir pakankamai lankstūs, todėl kiekvienas turėtų susirasti sau tinkantį variantą.

Vienintelis SharkScope trūkumas būtų, jog nemokamos paslaugos labai ribotos.

Duomenų bazėje pokertableratings.com kaupiami kiekvieno žaidėjo grynųjų pinigų žaidimų internete rezultatai. Galite susirasti save arba ieškoti kaip sekasi pokerio žvaigždėms. Kiekvienas prisiregistravęs lankytojas gauna 10 nemokamų paieškų. Norintys gauti daugiau paieškų ir geresnių filtravimo įrankių, teks susimokėti nuo $10 (už 200 paieškų) iki $32 (gausite 5000 paieškų) per mėnesį. Galime patvirtinti, kad 10 nemokamų paieškų paprastai turėtų užtekti. Didžiausi šios pokerio duomenų bazės trūkumai yra netiksli statistika, nes vartotojai dažnai pradėjo skųstis dėl trūkstamų duomenų. Kitas trūkumas – norint gauti daugiau paslaugų, teks susimokėti.


Dar viena duomenų bazė skirta turnyrinio pokerio žaidėjams yra pokerprolabs.com
Čia renkami duomenys apie kiekvieno žaidėjo pasiekimus MTT, SnG ir Heads-Up žaidimuose. Panašiai kaip SharkScope, bet ne taip tiksliai. Paieškos yra nemokamos ir suteikiamos platesnės duomenų filtravimo galimybės. Šalia šių paslaugų Jums bus siūloma įsigyti kitų pokerio įrankių. Šią duomenų bazę galime įvertinti teigiamai visais atžvilgiais, bet iki SharkScope jai dar tolokai.

Ne mažiau populiari yra thehendonmob.com pokerio duomenų bazė. Šioje svetainėje renkami gyvai žaistų turnyrų duomenys. Galite filtruoti statistiką pagal metus, šalis, sužinoti daugiausiai uždirbusius žaidėjus ir pan.
Nėra geresnės pokerio duomenų bazės apie gyvų turnyrų rezultatus.

highstakesdb.com kaupiami duomenys apie pokerio žaidėjus, žaidžiančius didžiausių įpirkų grynųjų pinigų žaidimuose.
Taip pat nuolat ir kasdien pateikiamos karščiausios naujienos iš pokerio pasaulio užkulisių.

Dar viena dažnai naudojama pokerio duomenų bazė yra officialpokerrankings.com, kurioje kaupiami internetinio pokerio turnyrų rezultatus, pokerio žaidėjų įvertinimus, statistikas ir pokerio platformų įvertinimus. Šiame tinklalapyje galite rasti žaidėjų tiek žaidėjų uždirbtus pinigus, tiek pelningumą (ROI), statistiką kaip dažnai paieškomas žaidėjas patenka į pinigus (ITM) ir tikslias užimtas pozicijas turnyruose. Kaupiami duomenys apie MTT, atrankinius (satellite) turnyrus ir daugiastalius SnG turnyrus.
Paslaugos yra nemokamos, tačiau norėdami matyti žaidėjų pelną ir ROI rodiklį, reikės prisiregistruoti šioje svetainėje.

Ir pabaigai norime paminėti cardplayer.com pokerio duomenų bazę, kurioje kaupiami duomenys apie geriausius turnyrinius žaidėjus. Tačiau ši duombazė nėra labai populiari.

Pristatėme populiariausias pokerio duomenų bazes skirtingiems poreikiams ir skirtingiems pokerio formatams.

Jums belieka tik išsirinkti savo mėgstamiausias ir sėkmingai naudotis.

aaa