Turinys
Kalendorius
Rugsėjis 2023
Pr A T K P Š S
282930311 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

STAKING

Kartais tiesiog būtina pailsėti nuo pokerio žaidimo. Tokiais momentais siūloma padaryti pertrauką. Tiesa, norintys sekti pokerio naujienas ir madas, laisvu laiku gali pasidomėti ir pokerio teikiamomis galimybėmis ne tik prie stalų. Pokeryje galime ir investuoti.

Norime skaitytojus supažindinti su šiuo procesu. Vienu žodžiu tai vadinama "staking" (poker stakes). Verčiant tiesiogiai, tai reiškia finansavimą (arba statymą už kitą žaidėją). Dažnai tas, į kurio žaidimą investuosite bus vadinamas "žirgu", kadangi labai panašiu principu veikia lažybos hipodromuose.

Jums reikia pasirinkti žaidėją, kuris turėtų puikiai pasirodyti tam tikrame turnyre, nupirkti dalį jo dalyvikio mokesčio (paprastai tai vadinama "įpirkos akcijomis") ir sėkmės atveju, laimėjimas padalinamas proporcingai pagal rėmimą (investiciją). Dažniausiai ilgame periode toks finansavimo/investavimo principas yra naudingas abiems pusėms, nes investuojantis sutaupo savo laiką ir "įdarbina", o žaidėjas gali džiaugtis sumažinta variacija, išbandyti savo jėgas brangesniuose turnyruose. Neretai žaidėjai, į kurių žaidimą kažkas investuoja žaidžia geriau, kadangi jaučia atsakomybę bei tuo pačiu rizikuoja savo pinigais tik tiek, kiek gali sau leisti. Laimėjimo atveju visi lieka patenkinti.

Staking galimybes galite rasti bet kuriame didesniame pokerio portale (ar forume). Žaidėjai patys siūlo savo laiką ir žaidimą, arba ieško, į ką galėtų investuoti. Žinoma, šis investavimas (kaip ir dažnas bet kuris kitas) nereiškia garantuotos finansinės grąžos, nes čia grąžą lemia ir žmogiškasis, ir sėkmės faktorius. Tačiau nuolatinis investavimas į žaidėjus, kurie turi sėkmingą pokerio istoriją ilgame periode, turėtų būti pelningas užsiėmimas. Iš pradžių tirmas buvo skeptiškas staking atžvilgiu, bet vėliau nutarė pats pabandyti investuoti ir aprašyti savo patyrimus.


Kur rasti saugią ir patikimą staking aplinką?
Išbandžiau dvi platformas. Pirmoji – viena populiariausių, tačiau tuo pačiu, ir paprasčiausių yra ChipMeUp.
Šiame portale yra paprasta tiek nusipirkti kitų žaidėjų akcijas, tiek pasiūlyti savo žaidimo akcijas. Plačiau su taisyklėmis ir veikimo schema galima susipažinti klausimų/atsakymų puslapyje. Labai smagu išsirinkti žaidėją, investuoti ir tuomet sekti jo žaidimą. Kol kas tirmas atliko 5 investicijas į skirtingus žaidėjus ir turi nedidelį nuostolį. Tačiau savo šanso galima išlaukti, ir kaip rodo portalo istorija, didelių laimėjimų tikrai būna.

Kitas populiarus staking puslapis yra PartTimePoker forumas, kur susirenka daug patikimų ir gerų žaidėjų. Šiame portale taip pat galima investuoti į savo pasirinktus žaidėjus, t.y. pirkti jų siūlomų akcijų dalį arba pasiūlyti savo paslaugas. Forume galioja griežtos taisyklės. Kiekvienas žaidėjas turi savo istoriją, įskaitant ir informaciją apie nusižengimus, todėl išsirinkti į ką investuoti nesudėtinga. Susipažinęs su šio forumo sąlygomis tirmas pabandė susirasti patikimą žaidėją (investavo apie $30).

Nepamirškite, kad sąlygas diktuojate Jūs, o žaidėjas privalo jų laikytis.
Žaidėjų atranką atlikite itin kruopščiai, nes tai Jūsų pinigai ir privalote išsirinkti, kas geriausiai gali pateisinti investiciją.
Jeigu nerandate tinkamo kandidato, neinvestuokite visai. Palaukite.

Taigi turėdami laisvų pinigų galite išbandyti šiuos portalus, kurie padidino ne vieno žaidėjo turėtą pinigų sumą sąskaitoje.

aaa