Turinys
Kalendorius
Gruodis 2021
Pr A T K P Š S
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Viktor Blom ir Tom Dwan iššūkiai pokerio žaidėjams

Dvi pokerio žvaigždės. Du geriausi pasaulyje dvikovų žaidėjai. Du skirtingi pokerio kambariai. Tai gyva legenda, neseniai atskleidęs savo tikrąją tapatybę, Viktor "Isildur1" Blom ir garsusis internetinio pokerio žaidėjas Tom "durrrr" Dwan. Du jauni, kovingi ir alkani naujų pergalių ir didesnių sumų pokerio profesionalai.

Atrodo, kad šiems vaikinams nėra nieko neįveikiamo prie pokerio stalų, ir galėtų lengvai nugalėti stipriausius varžovus. Viktor Blom ir Tom Dwan aprašyti pasirinkta neatsitiktinai, šiomis dienomis dvejuose didžiausiuose pokerio kambariuose ("Full Tilt Poker" ir "Pokerstars")  vyksta iššūkiai su šiais žaidėjais. Pati geriausia dalis yra ta, kad bet kas gali patekti prie vieno stalo su vienu iš profesionalų ir susigrumti dėl didelių pinigų bei pripažinimo pokerio bendruomenėje. Beveik vienu metu "Full Tilt Poker" ir "Pokerstars" paskelbė šias stulbinančias akcijas, kuriose galima laimėti iki 1,5 milijono dolerių! Savaime suprantama, tai gerai paskaičiuoti rinkodaros triukai pritraukti daugiau žaidėjų į savo platformas, tačiau pamatyti iššūkių veiksmą bus labai įdomu.

"Full Tilt Poker" neseniai paskelbė iššūkį pavadinimu "Challenge durrrr". Iššūkyje kiekvienas norintis, net ir micro limitų žaidėjas, gali pabandyti patekti prie vieno stalo su "durrrr". Taisyklės gana paprastos: reikia dalyvauti ir lenktyniauti “Challenge durrrr“ lyderių lentoje (leaderboard) ir surinkti kuo daugiau taškų. Rinkti taškus galima laimint didelius bankus grynųjų pinigų žaidime nuo vasario 26d. iki kovo 13d.

Iššūkis sudarytas iš keturių etapų: pirmame Jūs turite kautis minėtuose grynųjų pinigų žaidimuose ir surinkti kuo daugiau taškų, tuo pačiu gauti ir bilietą į antrąjį etapą. Antrajame iššūkyje su kitais varžovais dalyvausite trijuose nemokomuose (freeroll) turnyruose, kuriuose galėsite laimėti nemažai pinigų ir pereiti į sekantį etapą. Trečiąjį iššūkį sudarys 9 žaidėjai, 4 SnG turnyrai ir vienas tikslas – tapti laiminguoju, kuris susikaus su Tom "durrrr" Dwan.
Pagrindinis iššūkis vyks dvikovų formate (HU SNG) ir laimėjimai bus išmokami tokia tvarka: už vieną laimėtą dvikovą dalyvis gaus $10000, už dvi – $25000, už tris – $100000. O už visus keturis laimėjimus laimingasis susižertų įspūdingą 1,5 milijono dolerių prizą. Taigi, kelias nelengvas ir vargu ar kažkam pavyks įveikti patį "durrr" visose dvikovose. Bet viena yra aišku, kad tai pasiekti turi viltį kiekvienas.


Lietuvoje populiariausias pokerio kambarys "Pokerstars" neatsilieka nuo iššūkių mados, ir taip pat pasiūlė kiekvienam paprastam pokerio žaidėjui pabandyti laimėti vietą prie vieno stalo su įžymiuoju Viktor "Isildur1" Blom. Pokerstars pasiūlė kvalifikacinį 11$ įpirkos turnyrą, kurį sudarė 124 žaidėjai ir finalinį turnyrą, kuriame sudalyvavo 140 laimingųjų.

Vienas žaidėjas prasibrovė į finalą ir susikovė su Isildur1. Tiesa, ne prie įprastų 50/100 dolerių stalų, o prie mažesnių (5/10). Veiksmas vyko prie keturis NL Hold'em stalų. Laiminguoju tapo vengras Attila "DodgyFish72" Gulcsik. Jam "Pokerstars" suteikė  $15000 su teise viską pasilikti po iššūkio, kuris truko 2500 partijų. Taip pat buvo pridėtas papildomas prizas ($10000) žaidėjui, kuris laimės visus varžovo $15000. Iššūkis baigėsi gana netikėtai, nes laimėjo Isildur1, tačiau tik vieno didžiojo privalomojo statymo skirtumu.
Taigi vengras turėtų džiaugtis laimėjęs beveik $15000 už 11$ satelitą.

Šiuo metu "Pokerstars" kambaryje jau vyksta kiti kvalifikaciniai turnyrai į naują Superstar Showdown, kuriame laimę galite išbandyti ir Jūs!

aaa