Mano pirmas azartas.net puslapis yra:
Lažybos
Pokeris
Kazino
Reklama

RSS

Kas yra RSS?
RSS (Really Simple Syndication) yra technologija, skirta iš įvairių interneto informacijos šaltinių surinkti ir susisteminti naujausią įvairiapusišką informaciją. azartas.net savo skaitytojams pateikia keletą RSS failų, vadinamų kanalais, kuriuose publikuojama periodiškai atnaujinama informacija: straipsnio pavadinimas, jo trumpas aprašymas, nuoroda į straipsnį internete bei publikavimo data. Atitinkamos programos pagalba galima automatiškai sekti naujų straipsnių norimose rubrikose publikavimą neužeinant į interneto puslapį.

RSS failų peržiūra
RSS sąsaja pateikiamos informacijos peržiūros programos paprastai vadinamos agregatoriais. Jos surenka medžiagą iš dominančių šaltinių, susistemina ir pateikia ją vartotojui. Visų programų veikimo principas daugmaž vienodas: pirmiausia įvedamas kanalo adresas, agregatorius periodiškai atsisiunčia naujienas į kompiuterį,- belieka jas perskaityti. Gaunamą informaciją galima grupuoti į kategorijas, perskaitytas ar nedominančias žinutes - paslėpti ar panaikinti.

Mes rekomenduojame kelias programas, kurių užtenka naujienų peržiūrai: FeedDemon, RSS Reader, Sharp Reader, Newz Crawler, Awasu.
Taip pat galima naudoti kitų programų (Opera, Firefox, Thunderbird) galimybes atvaizduoti RSS informaciją.

Naudojimo sąlygos
azartas.net siūlo pagrindinių rubrikų RSS kanalus. Turiniui, pateikiamam RSS formatu, galioja tos pačios sąlygos kaip ir visam turiniui, pateikiamam azartas.net portale.

RSS - nemokama paslauga, teikiama privačiam nekomerciniam naudojimui.

azartas.net RSS kanalai:
 naujienos
 prognozės
 tinklaraščiai

 


Liv BoereeOlivia Liv Boereee yra profesionali pokerio žaidėja, televizijos vedėja ir modelis, 2010 m. pasirašiusi sutartį su Pokerstars.
Forumo temos:
klubinis pokeris | UNIBET pokeris 

REKLAMA

 

 

   
Forumo temos:
viskas apie lošimo namus | rusiškas pokeris 

 

aaa