Forumas: viskas apie lošimo namus

Turinys
Draugai
Pagalba
Vartotojo vardas:*
Slaptažodis:*
Pakartoti slaptažodį:*
El. paštas:*
Vardas, pavardė:*
Vieta:
Užsiėmimas:
Papildoma info:
Įkelti/pakeisti avatarą:
 
* pažymėti laukai turi būti užpildyti.
Slaptažodžiai - tik registracijos arba slaptažodžio keitimo metu.
 

Naudojimo taisyklės

Privatumo politika

azartas.net  svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninės informacijos bei demografinių duomenų (pavyzdžiui, nurodyti vardą, el.pašto adresą, amžių bei lytį). Pateikdami asmeninę informaciją ir duomenis azartas.net svetainėje Jūs sutinkate ir leidžiate azartas.net administratoriams ją naudoti siekiant suteikti Jums informacijos, esant reikalui su Jumis susisiekti, taip pat azartas.net vidaus statistikai tvarkyti.

Teisėtumas

Bet kokia azartas.net svetainėje pateikta informacija, įskaitant bet kokią finansinę informaciją, naudojama tik informaciniams tikslams. azartas.net neužtikrina pateiktos informacijos visapusiškumo, patikimumo ar tikrumo, taip pat įstatymiškai ar sutartimis nėra įsipareigojusi ir neatsako už galimas pateiktos informacijos klaidas, trūkumus ar neatitikimus. azartas.net administratoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu reklamuoti, keisti ar pašalinti tinklavietėje esančią informaciją. azartas.net svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų tinklalapius. azartas.net administratoriai neatsako už jų turinį ar jose naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Atsakomybė

Šioje svetainėje pateikiama informacija, įskaitant forumo diskusijas, nuorodas, komentarus ir pan. yra skirta tik asmenims, užsiregistravusiems projekte azartas.net ir ja nesiekiama skatinti lažintis.

azartas.net kolektyvas atsiriboja nuo bet kokios atsakomybės dėl poveikio, kurį gali sukelti projekto informacijos panaudojimas. Nei vieno iš Jūsų neraginame dalyvauti azartiniuose žaidimuose. Panaudoti, paviešinti ar kopijuoti svetainėje esančią informaciją yra draudžiama.

 

Čia pateikiama informacija yra tik informacinio pobūdžio, nėra susijusi su komercine veikla ir skirta vyresniems nei 18 metų asmenims.


Draudžiama naudotis svetaine Lietuvos Respublikos teritorijoje.

 

Už taisyklių nesilaikymą vartotojai gali būti šalinami.
 

Registruojantis, siūlome nenaudoti one.lt pašto, nes dažniausiai vartotojai negauna patvirtinimo laiško.

 

aaa