Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui
Zilvisv
2015-04-19 19:59:00
Laikas:
2015-04-20 00:30:00
Sporto šaka:
Krepšinis
Lyga:
Įvykis:
Hawks - Nets
Baigtis:
2 under 97.5
Koeficientas:
1.85
Bendrovė:
Statymas:
10/10
Rezultatas:
92
Balansas:
8.5
Aprašymas:
Na ką, pagaliau pamatysim Hawks žaidimą. Ilgą laiką ši komanda buvo prapuolus, neaišku ar tai išėjo į naudą, viską pamatysim artimiausiu metu. Komanda labai anksti užsitikrino vietą pirmoje vietoje ir pradėjo ilsinti žaidėjus, leido išsigydyti traumas. Prasidėjo kalbos, kad žaidimas išsiderinęs, pasipylė pralaimėjimai. Tačiau tikrai suprantama, kai žaidi be motyvacijos prieš komandas, kurioms reikia pergalės būna labai sunku. Hawks komanda sezono viduryje pasižymėjo labai gerai gynyba ir sezoną užbaigė namie praleisdama po 95 taškus (3 rezultatas NBA). Komanda žaidžia labai komandiškai ir žaidimu primena Spurs komandą. Ne kartą mačiau, Hawks gynybą, kai jos reikia. Pirmos Playoffų varžybos yra tos varžybos, kada reikia laimėti, o norint laimėti Hawks ginsis. Klausimas, kiek ilgai reikės gintis, bet tikiuosi, kad greitai nepabėgs nuo Nets komandos ir gynyboje labai neatsipalaiduos. Mano spėjimas būtų, kad per pirmus du kėlinius išspręs reikalus ir likusių dviejų kėlinių nepakaks permesti. Galima būtų imti pirmų dviejų kėlinių underį, tačiau vis tik šį kartą einu su visų varžybų.
Nets komanda šiaip ne taip įšoko į Playoffus ir gavo labai neparankią komandą. Reguliariam sezone Hawks laimėjo visas varžybas, (namie:113-102 ; 131-99). Tikiu, kad komanda bus išsiilgusi rimtų varžybų ir šiandien bus proga atsiskleisti visu gražumu. Remiuosi playoffų faktorium, kuriame gynyba vaidina didesnį vaidmenį.
Trumpai apie Nets puolimą: 21 vieta pagal pelnomus taškus išvykose (po 97 taško pelno. Šiandien tiek taškų gali sumesti :) ) Komandoje yra puikių žaidėjų, tačiau žaidimas nelabai klijuojasi. Nors sezono gale rinko pergales, tačiau varžovai pasitaikydavo nelabai stiprūs. Prieš gynybinio pobūdžio komandas, Nets paskutinėse varžybose metė: 86 - Bulls ; 73 - Bucks. Tikiu, kad ir šiandien bus sunku rasti kelių link krepšio, ypač išvykoje.

Komentarai

aaa