Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui
Turinys
Statistika
fanazz 522.52 5.74% baubazzz 131.80 10.23% AmZaR 91.56 4.65% Macola 36.29 1.01% unknown 34.10 26.03% juodukas -158.02 -4.95% ex nariai 590.47 1.16% iš viso: 1248.72 1.78%
Dubleriai
Zilvisv 74.45 14.74% Maklerys 5.96 1.35% Rimve -4.73 -1.64% Federico -6.39 -6.66% rimvis -42.41 -6.82% Glitz -57.88 -4.03% pjovejas -157.66 -6.75% ex dubleriai 226.30 1.33%
Draugai
Pagalba

ProBasketPicks.com

 ProBasket Picks – naujas vardas lažybų prognozių pasaulyje 

Kokia asmeninė patirtis? Kiek laiko domiesi lažybomis?

Krepšiniu domiuosi virš 15 metų. Kažkaip natūraliai susiklostė, kad kasdieninis rungtynių stebėjimas, naujienų sekimas, trenerių ir krepšininkų charakteristikų išmanymas privedė prie domėjimosi lažybomis, kur panaudojant žinias galima gauti pajamų. Lažybomis užsiimu aštuonis metus, paskutinius keturis ši veikla užima didžiąją gyvenimo dalį.

 

Kada pastebėjai, jog tai gali tapti pajamų šaltiniu?
Tai, jog tai gali būti pelninga veikla pastebėjau beveik nuo pirmųjų apsilankymų lažybų punkte. Galbūt buvau pakankamai subrendęs, kad nesivaikyčiau laimės paukštės bandamas iš lito laimėt tūkstančių. Laimėjimas po laimėjimo kėlė vis didesnį norą gilinti žinias bei domėtis lažybomis. Taip palengva, mano pomėgis peraugo į rimtą veiklą. Šiandien drąsiai tai galiu vadinti darbu, kadangi tai pagrindinis pajamų šaltinis.

 

Kaip supratai, jog gali dalintis pelningomis prognozėmis?
Natūraliai toks mąstymas susiformavo, kai mano rezultatai tapo stabilūs, išmokau valdyti savo emocijas per patirtį atėjo supratimas, kada į kokius niuansus reikia labiausiai atsižvelgti. Apie galimybes dalintis prognozėmis pagalvojau, kai savo pasiektus rezultatus pradėjau lyginti su analizes pardavinėjančiais projektais. Pamatęs, kad mano skaičiai neretai juos net lenkia, nutariau pabandyti ir aš.

 

Koks buvo geriausias mėnuo? Koks buvo prasčiausias?
Mane daugiausiai nudžiuginęs ir labiausiai paturtinęs mėnuo per paskutinius ketverius metus buvo, kuomet iš 49 prognozių pasiteisino 38 (pralaimėjo   11) su vidutiniu koeficientu 1.91. Prasčiausias mėnuo per tą patį periodą buvo, kuomet laimėjo 18 prognozių iš (44) su vidutiniu koeficientu 1.89.

 

ProBasketPicks.com

 

Bankroll management – vienas svarbiausių elementų, norint tapti sėkmingu lošėju. Kada pirmą kartą supratai šią tiesą?

Bankroll management svarbą supratau gana anksti, kuomet nuo vadinamų "tapetų" perėjau prie vienetinių (singles) statymų. Supratau, kad nereikia skirstyti pasirinkimų į "gerus" ir "labai gerus". Mano nuomone, "užtikrintas pasirinkimas" dažniausiai egzistuoja tik mūsų vaizduotėje. Dažnu atveju bukmeikeriai teisingai sustato linijas, ir reikia ieškoti tos ribos, kur pranašumas pereina į lošėjo pusę. Asmeniškai neskirstau statymų pagal gerumą skirdamas jiems skirtingą sumą, t.y. visada naudoju identišką statymą. Kuomet bendras bankas padidėja, tuomet pakeliu statomą sumą. O procentaliai visada naudoju tokią pačią bendro banko dalį.

 

Ar teko "sudeginti" lošimams skirtą banką ir viską pradėti nuo nulio?
Pradžioje pralaimėdavau visas santaupas, bet tie pinigai buvo labai maži. Kuomet, pradėjau rimtai tuo užsiimti ir "turėti atskirą banką lošimams" bei statyti proporcingai, man niekada neteko visko sudeginti.

 

Ką galėtum pasakyti tiems, kurie propaguoja "all-in" metodą?

Manau, “all in” metodą, naudoja, tie, kurie neturi didelio banko ir nori vienadienės laimės. Deja anksčiau ar vėliau jie lieka su nuliu. Pelnas lažybose yra ilgas procesas, reikalaujantis daug kantrybės ir protingo pajamų valdymo.

 

Kodėl krepšinio šalies gyventojai turėtų mokėti už krepšinio prognozes, juk čia visi trys milijonai ekspertų?

Manau, daug žmonių lažybomis užsiima mėgėjiškai, neskirdami tam daug savo laiko ir atitinkamo pažiūrio. Norint pelnytis, kaip ir kiekvienoje srityje, reikia daug įdirbio bei žinių. Besipelnančių iš lažybų procentas yra tikrai mažas. Naudodamiesi mano paslaugomis klientai, gali žiūrėti krepšinio rungtynes ne tik savo malonumui, bet su galimybe užsidirbti. Namų darbus už juos atlieku aš, jiems belieka atlikti statymus pagal galimybes. Noriu pabrėžti, jog taikau pelno garantiją, t.y. jeigu laikotarpis, kuriuo naudojosi mano patarimais nebūtų pelningas, narystė bus pratęsiama iki tol, kol užsidirbsite.

 

ProBasketPicks misija, vizija ir tikslai. Kas toliau?

Džiugu dažnai iš viso pasaulio sulaukti padėkų, skatinimų ir pagyrimų dėl aptarnavimo! Noriu ir toliau pateikti tik geriausius pasiūlymus, išplėsti patenkintų pelnu vartotojų ratą. Stengsiuosi padėti žmonėms užsidirbti daugiau, išmintingai naudojant jų pinigus ir mano patarimus. Kviečiu apsilankyti svetainėje ir susisiekti asmeniškai.

Komentarai

aaa