Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui
Peržiūrėta: 547
Pritaria: 0
Nepritaria: 2
Susilaiko: 0
juodukas
2014-07-01 09:53:41
Laikas:
2014-07-01 19:00:00
Sporto šaka:
Futbolas
Lyga:
FIFA World Cup
Įvykis:
Argentina - Šveicarija
Baigtis:
2 (+0.75)
Koeficientas:
2.29
Bendrovė:
188bet
Statymas:
7/10
Rezultatas:
0:0
Balansas:
9.03
Aprašymas:
Kaip matėme, visos aštuntfinalio varžybos buvo sunkios, net ir Kolumbijai iki puikaus James Rodriguez smūgio nelabai sekėsi įveikti Urugvajaus gynybos, bet kadangi Urugvajaus puolimas be Suarez buvo bedantis, jie gavo dar viena įvartį ir išvažiavo namo. Brazilijai buvo sunku, Vokietijai dar sunkiau. Prancūzija tik varžybų gale pradėjo dominuoti ir tai leido jiems laimėti, iki tol abi komandos žaidė apylygiai. Olandai apskritai per stebuklą išsigelbėjo. Dabar atėjo sunkūs laikai ir Argentinai. Futbolas tobulėja neapsakomai greitai ir net individualiai žymiai silpnesnės komandos gali drąsiai kovoti su favoritais. Žiūrint į vakar dienos varžybas aiškiai matėsi, kad dominuoti ir pulti prieš 10 gynėjų, kurie apsigynę labai greitai pereina į puolimą yra neapsakomai sunku. Ir tik tikrai prastų Alžyro vartininko momentų dėka, vokiečiai turėjo progų įvarčiui. Nesakau, kad vartininkas žaidė blogai, jis buvo puikus, bet atmušinėt ganėtinai nepavojiingus smūgius prieš save yra didelė klaida, kurių patyrę vartininkai daro retai.
Šveicarai šiuose varžybose ginsis ir kontraatakuos, jiems daugiau nieko nelieka. Jie išėjo iš vienos lengviausių grupių atrankoje į čempionatą, ir iš ganėtinai nesunkios grupės pačiame čempionate, kur tik Prancūzija atrodė labai gerai. Šveicarai pelnytai laimėjo ir prieš Ekvadorą ir prieš Hondūra, taip pat pelnytai pralaimėjo prancūzams 2-5. Iš tų varžybų labiausiai reiks pasimokyti, nes pasaulio čempionate tiek įvarčių praleist tiesiog negalima. Shaqiri pademonstravo, kad jis top žaidėjas ir bus didelė paspirtis žaidžiant prieš Argentina. Norėčiau išskirti ir Behrami, kuris puikiai atliko savo pareigas.
Argentina pripažinkime nespindi, visos varžybos laimėtos vos 12 įvarčiu ir dažnai Messi individualaus žaidimo dėka. Kaip as jau minėjau, Argentinos puolamasis arsenalas labai didelis, bet jis niekaip netelpa į startinį vienuoliktuką. Saugų grandis nėra tokia įspūdinga, o gynejų grandis apskritai smarkiai kliba. Mano manymu Messi reikia saugot atidžiai ir su padidinamu stiklu, tada problemų bus mažiau. Tokia taktika ne kartą gelbėjo Barcelonos varžovams, todėl tikiuosi šveicarai irgi ją taikys. Laukiu atkaklių varžybų ir tikiu, kad šveicarai šiandien nepralaimės.

Komentarai

aaa