Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui
Peržiūrėta: 444
Pritaria: 0
Nepritaria: 0
Susilaiko: 1
juodukas
2014-07-01 09:26:29
Laikas:
2014-07-01 23:00:00
Sporto šaka:
Futbolas
Lyga:
FIFA World Cup
Įvykis:
Belgija - JAV
Baigtis:
1 (-1)
Koeficientas:
3.14
Bendrovė:
Statymas:
7/10
Rezultatas:
0:0
Balansas:
-7
Aprašymas:
Belgija tai komanda pilna žvaigždžių. Tiesa komandos žaidimas to visiškai neparodo, bet atėjo lemiamų kovų metas ir laikas parodyt ką gali. Labai gaila, kad komandoje nėra traumuoto Benteke, kuris turėjo puikų sezoną Aston Villoje, tačiau turint tokius atakuojančius saugus-puolėjus kaip Hazard arba Mertens, užtenka ir vieno Lukaku atakos smaigalyje. Kad ir kaip belgai žaistų, jie laimėjo visas tris varžybas, nei karto nelaimėjo daugiau negu vienu įvarčiu, bet bandysiu tai pateisinti. Visų pirma jai teko kovoti su Alžyru, kurio net vokiečiai per pagrindini laiką nesugebėjo pramušti. Mačas su rusais klostėsi labai sunkiai, ir tai sakyčiau buvo geriausias rusų mačas čempionate, bet net ir prieš komandą, kuriai varžybos gerai susiklostė, pavyko laimėti varžybų gale. Paskutinis mačas buvo tik formalumas, kuriame belgai gavo raudoną kortelę, bet vistiek sugebėjo laimėti. Komandai yra kur tobulėti ir manau ji parodys daugiau negu rodė grupės etape.
JAV sužaidė geras pirmas varžybas, galima sakyti jai pasisekė, bet sekasi tik geriausiems. Gana atrodė geriau, sukūrė daugiau progų, bet JAV geriau jas išnaudojo. Portugalams, taip pat pavyko pasipriešinti, bet deja ši komanda buvo viena prasčiausių savo grupėje. Rungtynėse su vokiečiais, JAV išvis nieko nebeparodė.
Belgija turi problemų su traumomis. Vermaelen turėtų nežaist, Kompany ant klaustuko, visgi juos yra kuo pakeist.
Belgus vertinu geriau, negu amerikiečius ir manau jie turėtų bent vienu įvarčiu daugiau įrident, kas leis kaip minimum susigrąžint pinigus.

Komentarai

juodukas, 2014-07-02 00:54:29
Va ka as vadinu ziauru :) Kai sukuri tiek progu ir nesugebi pelnyt ivarcio pries tragiskai zaidziancia komanda. Net gynyba JAV nebuvo kazkuo ypatinga.

gorro, 2014-07-01 21:14:45
Truksta kartais kurybiskumo belgams, gan sunkiai sunkiai randa keliu progoms kurti. Atsizvelgiant, kad motyvacija is JAV puses didziule, tai sunku prognozuot, na nebent pergale minimale persvara.

Cheetah, 2014-07-01 14:29:36
As rinkausi JAV pergale. Pastarieji irgi neprastai atrode grupes varzybose, o koeficientas gan juicy. Plius kolkas mateme, kad favoritai astuntfinaliuose nelabai ziba ir visi macai pretty close buna.

Maklerys, 2014-07-01 09:38:23
Na nelabai norėčiau sutikti su Tavo pasakymu, jog JAV rungtynėse su vokiečiais iš viso nieko neparodė. ;) Bet aš prijaučiu Belgijai, taip jie atrodo stipresni, bet čia drąsus pasirinkimas. Palinkėsiu sėkmės!

aaa