Turinys
Kalendorius
Vasaris 2023
Pr A T K P Š S
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Lietuvos ryto televizija rodys laidą apie pokerį

Nesuvaidintos emocijos, pergalės džiaugsmas ir nusivylimo kartėlis, aukščiausiu lygiu nufilmuoti finaliniai varžybų etapai ir įdomūs interviu su žymiausiais Lietuvos ir pasaulio pokerio žaidėjais – visa tai naujojoje "Lietuvos ryto televizijos" laidoje apie sportinį pokerį – "Du karaliai".

Lygiai prieš metus sportinis pokeris Lietuvoje buvo oficialiai pripažintas sporto šaka, ir šio žaidimo populiarumas auga geometrine progresija.

Didžiausiuose Lietuvos sportinio pokerio federacijos turnyruose susirenka daugiau kaip trys šimtai žmonių, sportinio pokerio klubai jau veikia dešimtyse Lietuvos miestų ir miestelių, mūsų šalyje netgi vyksta tarptautinės varžybos. Dabar sportinis pokeris debiutuoja ir televizijoje.


"Mūsų turnyrų finaliniai stalai filmuojami keturiolika kamerų prie specialiai tam pagaminto stalo, tad tikimės, kad televizijos žiūrovų laukia tikrai kokybiškas reginys", – tikina Lietuvos sportinio pokerio federacijos generalinis sekretorius Skirmantas Tomkevičius.

Prie pokerio stalo dažniausiai įprasta matyti vyrus, tačiau tai paneigs laidą "Du Karaliai" vesianti Asta Žukaitė.

Buvusi "Sport1" televizijos žinių vedėja sako pati žaidžianti sportinį pokerį ir aktyviai dalyvaujanti federacijos veikloje, todėl pasiūlymą tapti naujos laidos vedėja priėmė net nesvarstydama.

"Pirmą kartą teko dalyvauti Lietuvos sportinio pokerio čempionate pernai spalį ir tie šimtai susirinkusių žaidėjų padarė milžinišką įspūdį, – dalijosi mintimis laidos vedėja. – Tikiuosi, mums pavyks tą įspūdį perteikti ir televizijos žiūrovams".

Pirmojoje "Dviejų Karalių" laidoje žiūrovų laukia pirmoji 2010 metų Lietuvos sportinio pokerio čempionato finalinio stalo dalis, Lietuvos ir Lenkijos nacionalinių sportinio pokerio rinktinių dvikovos apžvalga ir interviu su vienu žymiausiu pasaulio pokerio žaidėju Antanu "TonyG" Guoga.

aaa