Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui
fanazz 522.52 5.74% baubazzz 131.80 10.23% AmZaR 91.56 4.65% Macola 36.29 1.01% unknown 34.10 26.03% juodukas -158.02 -4.95% ex nariai 590.47 1.16% iš viso: 1248.72 1.78%
Zilvisv 74.45 14.74% Maklerys 5.96 1.35% Rimve -4.73 -1.64% Federico -6.39 -6.66% rimvis -42.41 -6.82% Glitz -57.88 -4.03% pjovejas -157.66 -6.75% ex dubleriai 226.30 1.33%
Draugai
Pagalba

Ar įmanoma atspėti, kad rungtynės baigsis 7:0?

Šių metų kovo 21 dieną vyko FA taurės rungtynės. Susitiko Birmingham ir Liverpool ekipos. Kuo ypatingos tos rungtynės? Tuo, kad jos baigėsi rezultatu 7:0! Ir dar... tuo, kad prieš rungtynes vienas futbolu besidomintis asmuo BBC 606 forume pateikė savo prognozę...

Paslaptingas asmuo pasivadinęs "Messi better than cesc" savo prognozę pateikę antradienį (2006-03-21) 19:05 GMT - 40 minučių iki rungtynių pradžios.

Analitiko spėjimas nebuvo visiškai tikslus, bet keli faktai sutapo...

• pirmas įvartis buvo pelnytas pirmą susitikimo minutę
  • pirmajame kėlinyje buvo pelnyti 3 įvarčiai
  • antrajame kėlinyje buvo pelnyti 4 įvarčiai
  • šeštasis rungtynių įvartis buvo įmuštas į savo vartus
  • Djibril Cisse pelnė įvartį paskutinėmis susitikimo minutėmis

Buvo prognozuota, kad rungtynių pirmą įvartį įmuš Xabi ALONSO. Tai turėjo padaryt smūgių iš ~37 metrų atstumo 38 sekundę.
    Realybėje pasižymėjo Sami HYYPIA. Pelnydamas įvartį galva 17 sekundžių vėliau nei buvo prognozuota.

Spėjimas, kad Birmingham atsilikinės 0:2 jau po 10 žaidimo minučių taip pat pasitvirtino. Lygiai taip pat, kaip ir paskutinėmis CISSE įmuštas įvartis. Tiesą sakant, atrodė, kad prancūzo pasiųstas kamuolys nesuspurdės Birmingham vartų tinkle, tačiau Maik TAYLOR (namų komandos vartininkas) praleido įvartį. Kamuolys pralėkė pro vartų sargo pažastim. Reiktų pastebėt, kad Messi better than cesc šiek  tiek apsiriko su įvarčiu į savus vartus. Apsirikta 2 minutėmis...

Oliver TEBILY į savo vartus kamuolį pasiuntė 77 minutę, kai paslaptingas asmuo spėjo, jog tai 79 minutę padarys Emile HESKEY. Jei Messi better than cesc būtų "geriau paanalizavęs", būtų atradęs, kad Emile tuo metu nebegalės žaisti dėl patirtos traumos. Juokas juokais, bet viena lažybų bendrovė apie tai negali kalbėti su šypsena.

WH prieš rungtynes ties Liverpool pergale rezultatu 7:0 parašė įspūdingą koeficientą. 100!
    "Prieš rungtynes buvo atlikti tik smulkūs statymai. Didžiausias statymas - 5 svarų sterlingų. Tačiau prasidėjus rungtynėms buvo priimti ir stambesni statymai. Tiesa, internetu besilažinantiems koeficientas nebebuvo triženklis," sakė WH atstovas spaudai Graham SHARPE.

"Vienas mūsų klientas iš Mančesterio pastatęs 25 svarus, esant rezultatui 3:0, ir koeficientui 66, laimėjo 1650 svarų sterlingų, kitas - lošėjas iš Klyvlendo investavęs 20 svarų, savo sąskaitoje po rungtynių rado 1320 svarų sterlingų. Viską susumavus bendrovė išmokėjo penkiaženklę sumą".