Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui
Turinys
Statistika
fanazz 522.52 5.74% baubazzz 131.80 10.23% AmZaR 91.56 4.65% Macola 36.29 1.01% unknown 34.10 26.03% juodukas -158.02 -4.95% ex nariai 590.47 1.16% iš viso: 1248.72 1.78%
Dubleriai
Zilvisv 74.45 14.74% Maklerys 5.96 1.35% Rimve -4.73 -1.64% Federico -6.39 -6.66% rimvis -42.41 -6.82% Glitz -57.88 -4.03% pjovejas -157.66 -6.75% ex dubleriai 226.30 1.33%
Draugai
Pagalba

TRIOBET

TRIOBET yra viena iš labiausiai į Lietuvos rinką orientuotų lažybų bendrovių.

Čia visa Jums reikalinga pateikta informacija pateikta lietuviškai ir rušiskai. Tiek registracija, tiek Jūsų sąskaitos vidiniai puslapiai, tiek pasiūla. Klientų aptarnavimas čia taip pat Jums priimtiniausia kalba.

Bendrovė didžiąją dalį pasiūlos ir koeficientus gauna iš Skandinavijos partnerių, todėl Jums TRIOBET pasiūlys galybę įvykių ir jų baigčių, dėl kurių galėsite lažintis.

Nuolat tobulinamas live-betting bei neblogi koeficentai kelia daug simpatijų šiai bendrovei.

 


1) sąskaitos susikūrimas
Sąskaitos susikūrimas yra paprastas ir nesudėtingas. Užsienio kalbų žinojimas čia visiškai nereikalingas, nes viskas pateikta lietuviškai. Tereikia užpildyti standartinę formą, įsinešti pinigų ir Jūs jau pasiruošę lažyboms.
Įvertinimas: 10/10

2) pervedimai (galimybės bei greičiai, įskaitant laimėjimus)
Įnešti pinigus į sąskaitą paprasta. Čia priimami standartiniai mokėjimo būdai – moneybookers, Neteller, kreditinės kortelės ar sąskaitos papildymas per Citadel banką.
Laimėti ir pralaimėti statymai patvirtinami faktiškai iškart po įvykio pabaigos. Taip pat, atlikę statymą, galite pažymėti jog norite gauti elektroninį laišką su įvykio rezultatu po jo baigties.
Prieš išsiimant pinigus iš sąskaitos, TRIOBET gali paprašyti patvirtinti savo tapatybę, bet tai daroma ne visada. Išmokos dažniausiai atliekamos tą pačią dieną.
Įvertinimas: 10/10

3) navigacija (aiškumas, patogumas)
Navigacija paprasta ir nesukels jokių nepatogumų. Visos sporto šakos ir lygos išdėstytos viename lange, tad lengva orientuotis.
Paieškos modulis taip pat puikiai atlieka savo darbą, ir padės greitai surasti Jūsų ieškomą įvykį.
Įvertinimas: 10/10

4) dizainas (grafiniai elementai, akių nevarginimas)
TRIOBET svetainė atrodo labai tvarkinga ir be didesnių grafinių elementų ar nuotraukų (neskaitant pagrindiniame puslapyje esančių reklaminių skydelių). Puikiai išnaudojamas visas Jūsų monitoriaus plotas. Svetainė veikia greitai ir be jokių trikdžių. Vyraujanti raudona spalva gali atrodyti iššaukianti iš pirmo žvilgsnio, bet ji tikrai nesudaro problemų ir akių nevargina.
Live-betting skiltis taip pat veikia labai greitai ir neapkrauna Jūsų naršyklės. Tačiau, dažnai pasitaiko, kad pasirinkus įvykį, išmetama klaidos pranešimas, jog negalima prisijungti prie serverio ir reikia bandyti iš naujo.
Įvertinimas: 9/10

5) pasiūla (plotis, gylis)
TRIOBET didžiąją dalį pasiūlos ima iš NordicBet. Pasiūla įkeliama labai anksti. Įvykių koeficientai nėra kopijuojami nuo rinkos lyderių, todėl čia galima rasti ir ryškių skirtumų lyginant su kitomis bendrovėmis. Taip pat, TRIOBET pasiūlys lažintis ne tik už pagrindines baigtis, bet ir daugelį kitų (įdomių) baigčių. Be to, bendrovė stipriai orientuojasi į Baltijos šalis ir siūlo nemažai įvykių būtent iš šių šalių įvykių, kuriuos gali pasiūlyti nebent vietiniai bukmekeriai.
Įvertinimas: 9/10

6) live-betting
Trumpai tariant, TRIOBET siūlo solidžią futbolo, teniso ir ledo ritulio live-betting pasiūlą. Beveik visą dieną šioje skiltyje kažkas siūloma, o vakare, kai prasideda dauguma sporto įvykių, tikrai rasite, už ką lažintis gyvai. Tačiau, kaip jau minėta anksčiau, pasitaiko nesklandumų su serveriu bandant prisijungti.
Įvertinimas: 8/10

7) koeficientai (marža)
Be kitų savo privalumų, TRIOBET gali pasiūlyti ir aukštesnius nei vidutinius koeficientus. Ant didesnių lygų imama nedidelė 8% marža. Mažesnėms lygoms marža didesnė, bet vis dar aukštesnė nei rinkos vidurkis.
Įvertinimas: 9/10

8) klientų aptarnavimas
Klientų aptarnavimas anglų kalba veikia visą parą. Įprastu darbo metu veikia ir lietuviškas live-chat (bei elektroniniu paštu) klientų aptarnavimas, kuris padės išspręsti visas iškilusias problemas.
Įvertinimas: 9/10

9) marketingo akcijos (premijos, lojalumo programa, spec. pasiūlumai)
Šiuo metu TRIOBET siūlo pirmos įmokos 100% premiją iki 200 litų, kurią gali imti kiekvienas naujas klientas. Tačiau, papildomų pinigų išgryninimas gali sudaryti problemų, nes prašoma atlikti kombinuotus statymus.
Įvertinimas: 8/10

10) patikimumas (probleminių situacijų sprendimas ir saugumas)
TRIOBET kildinama iš Skandinavų kapitalo ir yra glaudžiai siejama su NordicBet. Taigi bendrovė laikoma pakankamai saugia ir neturetų kilti jokių problemų, norint išsiimti pinigus.
Įvertinimas: 9/10

Bendras įvertinimas: 91/100

Susiję straipsniai

aaa