Turinys
Kalendorius
Rugsėjis 2022
Pr A T K P Š S
2930311 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

PKR

Aprašymas
Privalumai:
* daug lengvai įveikiamų varžovų visuose PKR pokerio kambario lygiuose;
* PKR turi įspūdingiausią programinę įrangą. Čia suteikiama galimybė susikurti savo personažą, žaisti su žetonais, reaguoti į varžovų ėjimus bei reikšti asmenines emocijas;
* greitai ir informatyviai aptarnaujami klientai. 

Trūkumai:
* žaidimas ant kelių stalų vienu metu šiek tiek komplikuotas, bet nėra neįmanomas.

 


Trumpas aprašymas
PKR yra vienintelis 3D internetinis pokerio kambarys. Nėra nieko kita panašaus kaip PKR. Tai geriausias atitikmuo pokeriui realybėje, kurį Jūs galite gauti žaisdami kompiuteriu.
Puiki 3D grafika, silpni žaidėjai ir kitoks pokerio pateikimas tiesiog verčia išbandyti šį kambarį.

Žaidėjų skaičius
Per praėjusius metus PKR progresavo taip, jog bet kas galėtų pavydėti. Tai vieno kambario tinklas. Pradėta nuo nulio. Tačiau dabar jis laikomas vienu progresyviausiu, kadangi vis dar auga. Nepaisant to, kad PKR nepriima lošėjų iš Amerikos, kambarys gali pasigirti svariu žaidėjų skaičiumi piko valandomis. Tokiu būdu užtikrinama, kad Jūs visada rasite sau oponentų bet kokio dydžio įpirkų žaidimuose.

Savitumas
Turbūt visiems aišku, kad 3D programinė įranga traukia daug žalių žaidėjų, kurių kitos svetainės nesužavi. Taip pat čia lankosi lošėjai iš gyvų kazino ir X-Box bei Playstation mylėtojai. Visa ši azartiška bendruomenė bando žaisti pokerį. Programinė įranga siūlo ir žaidimą visai šeimai "TAIP arba NE", kuris pritraukia visiškai skirtingą publiką į pokerio kambarį. Tai gali būti žaidimas dėl pinigų arba  poilsio valandėlė dėmesio nukreipimui.
Jūs dažnai sėdėsite prie stalo ir stebėsitės, kadangi kai kurie žaidėjai sėdi ten ir reiškia emocijas, žaidžia su žetonais, nesirūpindami, kad tuo pat metu pralošinėja pinigus Jums.

Unikalios ypatybės
PKR leidžia Jums elgtis taip, kaip Jūs žaistumėte prie gyvo pokerio stalo. Ir galimybės padidinti tą patirtį yra beveik beribės. Jūs galite suprojektuoti savo žaidėją, kad atrodytumėte panašus į save ar bet kokią įžymybę, galite keisti savo nuotaiką sėdėdami prie stalo, galite išmokti naujų triukų su žetonais. 
Gavę kortas turite rankomis tikrinti jas, ir kiekvienas mato, kad Jūs tai darote. Visa tai ir suteikia daug malonumo žaidžiant PKR, kuris laikomas ateities pokerio kambariu. Kodėl tas žaidėjas tikrino savo kortas tada? Kodėl žaidėjas leidžia visą savo laiką, darydamas pralaimėtojo ženklą? Jei Jūs būsite dėmesingas, tai gali tikrai papildyti Jūsų sąskaitą.

Programinė įranga
Programinė įranga yra nepaprastai patikima, daugiau net negu dauguma įprastų pokerio kambarių. Visos standartinės ypatybės kurių Jūs tikitės yra ten, nors žaidimo pasirinkimas yra apribotas iki Holdem ir Omaha. Žaidimas yra linkęs būti šiek tiek lėtesnis negu ant kituose kambariuose, bet iki 4 stalų galima žaisti be didesnių sunkumų.


Papildomai
Jei Jūs pokerį lošiate retai, ar Jūs labiau mėgstate žaisti pokerį mažomis sumomis, nesijaudinkite - mes turime papildomų pinigų kodą ir Jums
Įveskite kodą catch50 papildomų pinigų (BONUS) langelyje atlikdami savo pirmą įmoką (DEPOSIT), ir surinkę 7500 PKR taškų (kuriuos galimą surinkti per 50 raked hands!) Gauti šiuos papildomus pinigus galite per tris mėnesius. Tai tikrai pakankamai ilgas laiko tarpas surinkti tokiam taškų kiekiui.Terminai ir sąlygos:

1) Šis pasiūlymas galioja tik naujiems PKR tikrų pinigų klientams, atliekant jų pirmą įmoką (DEPOSIT). Pirmas indėlis turi būti 50$ ar daugiau.
2) 50$ yra maksimali suma, kuri gali būti išmokėta kaip papildomi pinigai už surinktus taškus.
3) Jūs turite panaudoti catch50 papildomų pinigų (BONUS) kodą, norėdamas pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
4) Tiktai vienas šeimos narys gali pasinaudot šiuo pasiūlymu gyvenantis tuose pačiuose namuose.
5) Norėdami gauti papildomų pinigų (50$), Jūs turite sukaupti 7500 PKR taškų. PKR taškai kaupiami žaidžiant raked hands ir turnyrus iš tikrų pinigų.
6) Jūs turite uždirbti reikalingus PKR taškus per 90 dienų po pirmos įmokos (DEPOSIT).
7) Pasiekus reikalingą PKR taškų skaičių, papildomi pinigai (BONUS) automatiškai bus kredituotas į Jūsų PKR sąskaitą.
8) Dalinis papildomų pinigų gavimas neįmanomas. 


 

PKR ir Moneybookers Jums turi labai ypatingą pasiūlymą. Gaukite 100% iki 300$ atlikdami savo pirmą indėlį, naudojant Moneybookers elektroninę piniginę.
Viskas, ką reikia padaryti yra atlikti mažiausiai 50$ įmoką į PKR sąskaitą naudojantis Moneybookers įrašant papildomų pinigų (BONUS) kodą: MB_azartas.

 

Terminai ir sąlygos:
1) Šis pasiūlymas galioja tik naujiems PKR tikrų pinigų klientams, atliekant jų pirmą įmoką (DEPOSIT).
2) Pirmas indėlis turi būti 50$ ar daugiau, naudojant moneybookers sąskaitą. Indėlis atlikti kitu metodu neleis gauti papildomų pinigų pagal šį pasiūlymą.
3) 300$ yra maksimali suma, kurią galima gauti pagal šią programą.
4) Jūs atsidaryti sąskaitą spausdami ant aukščiau esančio reklaminio skydelio ir privalote naudoti MB_azartas kodą, atlikdamas savo pirmą įmoką.
5) Tiktai vienas šeimos narys gali pasinaudot šiuo pasiūlymu gyvenantis tuose pačiuose namuose.
6) Norėdami gauti papildomų pinigų, turite surinkti 175 PKR taškus kiekvienam papildomam 1$ gauti. PKR taškai kaupiami žaidžiant raked hands ir turnyrus iš tikrų pinigų.
7) Jūs turite uždirbti reikalingus PKR taškus per 90 dienų nuo Jūsų pirmos įmokos (DEPOSIT).
8) Pasiekus reikalingą PKR taškų skaičių, papildomi pinigai (BONUS) automatiškai bus kredituotas į Jūsų PKR sąskaitą.
9) Dalinis papildomų pinigų gavimas neįmanomas.
10) Bet kokio ginčio atveju, PKR vadybos sprendimas yra galutinis, ir į jokį susirašinėjimą nebus įsitraukiama.


 

100% papildomai iki 600$ atliekant pirmą įmoką su kodu AZARTAS


Terminai ir sąlygos 
1) Šis pasiūlymas galioja tik naujiems PKR tikrų pinigų klientams, atliekant jų pirmą įmoką 250$ ar daugiau.
2) 600$ yra maksimali suma, kurią galima gauti pasinaudojus pasiūlymu.
3) Privalote įrašyti BONUS kodą (AZARTAS) atlikdami pirmą įmoką.
4) Tiktai vienas šeimos narys gali pasinaudot šiuo pasiūlymu gyvenantis tuose pačiuose namuose.
5) To qualify foNorėdami gauti papildomų pinigų, turite surinkti 225 PKR taškus kiekvienam papildomam 1$ gauti. PKR taškai kaupiami žaidžiant raked hands ir turnyrus iš tikrų pinigų.
6) Jūs turite uždirbti reikalingus PKR taškus per 60 dienų nuo Jūsų pirmos įmokos.
7) Pasiekus reikalingą PKR taškų skaičių, papildomi pinigai (BONUS) automatiškai bus kredituotas į Jūsų PKR sąskaitą.
8) Dalinis papildomų pinigų gavimas neįmanomas.

aaa