Turinys
Kalendorius
Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

A.Tapinas "Unibet Open Prague" laimėjo 52 tūkst. eurų

Vakar paaiškėjo pirmąkart Prahoje vykusio "Unibet Open" turnyro laimėtojas ir prizininkai. Džiugu, kad ketvirtą vietą šiame prestižiniame turnyre užėmė lietuvis Andrius Tapinas, kuris susižėrė 52 tūkstančių eurų laimėjimą.

Turnyre dalyvavo 451 žaidėjas iš 24 valstybių. Lietuvos delegacijoje buvo penki žaidėjai, tarp kurių ir Antanas Guoga (pokerio pasaulyje geriau žinomas TonyG slapyvardžiu). Tačiau šįsyk favoritu laikytas dosnusis A.Guoga turnyrą paliko labai greitai...
 


Tačiau A.Tapinas laikėsi turnyre kur kas geriau. Ko gero, jam padėjo... knygos skaitymas. Tikrai taip. Knygos skaitymas gali padėti sėkmingai pasirodyti pokerio turnyre.
 


 

Taigi A.Tapinas gavo skaitytojo (The Reader) pravardę ir keletą Fortūnos šypsnių bei atsidūrė prie finalinio stalo.
 


 

Tiesą sakant, pats A.Tapinas prisipažino, kad turnyro metu jam sekėsi ir jautėsi it katė turinti devynias gyvybes. Nesileidžiant į pirmos dienos išgyvenimus, užteks paminėti, kad prie finalinio stalo Andrius su A9 laimėjo prieš 33 ant River pagavęs 9. Su K4 laimėjo prieš AQ, kai Flop rado vieną keturakę, o Turn atnešė dar vieną. Tačiau tokie jau tie turnyrai. Norint juose laimėti reikia sėkmės. O derinant Fortūnos šypsnius su įgūdžiais pasiekiami šaunūs rezultatai.

Nuoširdžiausi sveikinimai Andriui!


Susižavėjote? Patekite į Unibet Open turnyrą Varšuvoje.
Atrankiniai turnyrai jau vyksta!


* 4 nakvynės viešbutyje
* įpirka į pagrindinį turnyrą €1500 +150
*  €350 kelionės išlaidoms
* maitinimas kiekvieną turnyro dieną

Unibet Open sugrįžta ten, kur viskas prasidėjo!

Unibet Open turnyrų serija prasidėjo Varšuvoje, o gruodžio mėnesį, po dviejų metų pertraukos, veiksmas sugrįžta į Hyatt Regency Warsaw.

Šiame 5-ių žvaigždučių viešbutyje įvyks turnyras ir apsigyvens visi žaidėjai. Unibet Open kaimyninėje šalyje vyks pirmojo žiemos mėnesio pirmosiomis dienomis.


Žaiskite mūsų atrankiniuose turnyruose ir laimėkite vietą vienoje populiariausių pokerio turnyrų serijų Europoje


Unibet Open Warsaw vyks gruodžio 3-6 dienomis.
 


Satelitų struktūrą rasite čia.

Susiję straipsniai

Komentarai

aaa