Forumas: krepšinis, futbolas, lažybininkui
Federico
2011-11-16 12:26:59
Laikas:
2011-11-16 15:00:00
Sporto šaka:
Tenisas
Lyga:
Įvykis:
D.Istomin - M.Jaziri
Baigtis:
1
Koeficientas:
1.62
Bendrovė:
Statymas:
8/10
Rezultatas:
1:2
Balansas:
-8
Aprašymas:
Salė, Bratislava
Susitinka 25 metu uzbekistanietis Denis Istomin ir 27 metų Tuniso atstovas.
Renkuosi čia Istomino pergalę, nes jis yra aukštesnės klasės žaidėjas, nors tikėjau geresnio sezono iš jo, tačiau gavosi pakankamai pakenčiamas - 4 chalengeriai laimėti.

Istominas turi stipru serva, kas jam dažnai padeda laimėti lengvus taškus. Dažnai jis lošia prie tinklo, ir tai daro tikrai gerai, prie galo pakankamai neblogai atrodo paskutiniu metu. Denisas turi galingą forhandą. 3 pralaimejimai is eiles salėj, tačiau tikrai ne lavonams: Lajovičiui, kuris tada Maskvoje siautė kaip tik norejo, Chiudinelli, kuris yra tikrai padorus indoors zaidejas, Paire, kuris mėgsta salę ir turi gerą servą.
Istomin visą šį sezoną išlaikė padorią formą. sis zaidejas yra visiskas universalas, jam nera skirtumo ant kokios dangos losti, bet jeigu jam susisuka sharai, jis gali stipriai laimeti pries claycourtery ant clay, ir gauti nuo to pacio ant hard.

Jaziri šiemet sužaidė puikų sezoną - sausio mėnesį į kortus jis išbego 343 reitingą turedamas, sezona uzbaigs 120. Nepastebėjau nieko stebuklingo Maleko žaidime šiemet, tačiau jis lošia pakankamai neagresyvų tenisą, stengiasi išlaikyti kamuoliuką žaidime ir laukia zaideju klaidos. Dažnai mėgsta slice. Puiki praeita savaitė Ženevoje - reikėjo padirbėti iš peties Malekui, ilgai truko mačas ir finale, turejo problemu su ranka.

Praeitą savaitę Malekas, mace su Darcicium ėmė medical time out, o prieš tai turnyre Eckentalyje prieš Brands, 3 sete pasitraukė, dėl tos pačios rankos. Malekas turi 9/3 balansa indoors, tačiau jis tikrai yra claycourteris pagal žaidimo stiliu, nes servas jo neįspūdingas, salėje jis šiemet nugalėjo tikrai ne galingus žaidejus: Dasnieres de Veigy J. , Brown, Evans, Darcis, Zeballos, Reister, Klizan, Gremelmayr, Zverev. Nei vienas iš šių žaideju net nėra 100-uko žaidejas ir paskutinu metu nedemonstravo įspūdingo žaidimo. Na gal tik Zverevas kažkiek padoriau atrodė praeitą savaitę, bet čia atvažiavo ir gavo nuo Gojowczyko.

Taigi Malekas jau pakankamai padarė šį sezoną, manau gali eiti atostogu ir ruoštis kitam sezonui, susitvarkyti su ranka. Istominas yra aukstesnio meistriskumo žaidėjas, turintis geresnį servą. Geresnis jis yra ir prie galo ir prie tinklo, be to renkuosi bendrovę kurioje statymas nebūtų atšauktas, nes neatmetu galimybės, kad Jaziri šiandien gali pasitraukt.

Sėkmės!

Komentarai

aaa