Turinys
Kalendorius
Balandis 2024
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Sit'n Go Strategy

Pokerio literatūros galime surasti nemažai šiais laikais, bet niekada nežinosime, ar konkrečios knygos tikrai pagerins mūsų žaidimą ir pakels uždirbamą pelną.

Collin Moshman "Sit'n Go Strategy" tapo kultine tarp SnG žaidėjų, ir yra puikus pradžiamokslis visiems pradedantiesiems.

Collin Moshman baigė mokslus su pagyrimu 2003 metais, ir įgijo teorinės matematikos laipsnį.

Vėliau, tais pačiais metais, jis pradėjo žaisti NL25 grynųjų pinigų žaidimus ir 6 dolerių įpirkos SnG.

Po kiek laiko jis jau triuškino 215 dolerių įpirkos SnG ir net nukėlė savo tolimesnes studijas ekonomikoje, kad galėtų susikoncentruoti į SnG pokerį ir paversti tai nuolatiniu darbu.

Collin Moshman laisvalaikiu žaidžia tenisą, žaidžia namų pokerį, domisi laisvosios rinkos ekonomika ir klauso 19 amžiaus muziką.

Galiausiai, Collin Moshman turi Stu Ungar ypatybę statyti pinigus už bet ką. Jo paskutinis susilažinimas buvo, kad jis gali išmokyti savo draugę, menininkę, geriau žaisti pokerį, nei ji jį išmokys dainuoti. Tokias lažybas įkvėpė Frank Sinatra muzika.

Įžanga į SnG pokerį
SnG yra vieno stalo turnyras, kuriame dalyvauja 9 arba 10 žaidėjų. Prizinės vietos yra trys pirmosios pozicijos. SnG nieko nemoka už didelius žetonų kiekius arba už atitrūkimus ankstyvoje turnyro fazėje. Vienintelis svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, jeigu svarbiausia prizai, yra kiek žaidėjų iškrito Jums žaidžiant.

Pavyzdžiui, su 10 žaidėjų:
jeigu 0-6 žaidėjai iškrito ir Jūs sekantis, Jūs nieko nelaimite.
jeigu 7 žaidėjai iškrito ir Jūs sekantis, laimite 20 procentų prizinio fondo.
jeigu 8 žaidėjai iškrito ir Jūs sekantis, laimite 30 procentų prizinio fondo.
jeigu liekate paskutinis ir laimite turnyrą, gaunate net 50 procentų prizinio fondo.

Strategiją, kurią mes naudosime, reiškia atsargų žaidimą, kai privalomieji statymai žemi, nes bet koks žaidžiamas bankas Jūs įstums į rizikingą ankstų iškritimą. Kai privalomieji statymai bus dideli, reikės žaisti agresyviai, nes Jūsų tikslas yra surinkti visus žetonus. Tai labai paprasta ir lengvai pasiekiama.

Bendrine prasme, Jums reikės:
1. kai privalomieji statymai žemi, žaiskite tik su tomis kortomis, kurios Jums atrodo pelningos ir venkite didelių bankų, nebent esate užtikrintas savo laimėjimu.
2. kai privalomieji statymai yra vidutinio dydžio, pradėkite juos vogti arba pervogti su stipriomis kortomis iš vėlyvosios pozicijos.
3. kai privalomieji statymai aukšti, kelkite daug, kad juos laimėtumėte. Jeigu įmanoma, darykite tai su marginaliomis kortomis, kurių visais kitais atvejais reikėtų vengti.

Kiekviena iš šios knygų dalių aprašys kiekvieną žaidimo techniką skirtingose turnyro fazėse.

Kiti knygos skyriai yra apie rimtus SnG žaidėjus, kurie žaidžia pokerį per daug stalų, naudoja tam tikrą programinę įrangą ir atsirenka stalus.

Kaip žaidžiama, kai privalomieji statymai yra žemi?

Kuo daugiau žetonų turėsite, tuo mažiau kiekvienas žetonas bus vertas. Plačiau

Turnyrų vertė

Turnyro vertė yra Jūsų teisingoji turnyro dalis. Plačiau

Pot Odds

Vienas ir pats svarbiausias faktorius yra teisingai nuspręsti ar atsakyti į statymą yra apsimoka pagal banko dydį. Plačiau

Žetonų vertė ir Agresijos principas

Nustatant, kiek žetonų žadate laimėti (arba pralaimėti) žaisdami tam tikrą žaidimą yra pagrindinis raktas nustatant žaidimo tikrąją vertę. Plačiau

Kaip ir kokiomis kortomis žaisti?

Yra trijų tipų kortos, su kuriomis turėtų žaist SnG žaidėjas esant mažiesiems privalomiesiems statymams Plačiau

AQ, AJs, JJ-99

Tai solidžios kortos, tačiau ne premium. Paprastai nedalyvaukite žaidime su AQo ar bet kokiu AJ iš ankstyvosios pozicijos. Įraišuokite arba atlikite standartinį pakėlimą su AQs, 99, TT, ir kelkite statymus su JJ. Plačiau

Post-Flop žaidimas žemų privalomųjų statymų metu

Jeigu keliate statymus prieš flopą su premium kortomis ir flope surenkate aukščiausią porą su geriausia antrąja korta, arba turite porą, kuri aukštesnė už flop esančias kortas, Jūs turėtumėte nustatyti savo varžovų atvirumo laipsnį ir statyti dėl vertės atitinkamai. Statykite daugiau prieš pavojingesnius varžovus ir prieš labiau pavojingesnes kortas. Jūs norite priversti varžovus pasirinkti tarp nepelningo atsakymo arba pasidavimo dėl banko be tolesnės kovos. Plačiau

Vidutinių privalomųjų statymų žaidimas

Mūsų diskusijoje apie žemųjų privalomųjų statymų žaidimą, mes pabrėžiame, kad laisvesnis žaidimo stilius gali būti naudojamas tik labiau patyrusių beribio pokerio žaidėjų. Plačiau

aaa