Turinys
Kalendorius
Birželis 2024
Pr A T K P Š S
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Amarillo Slim Preston

Thomas Austin Preston Jr. (jaunesnysis), geriau žinomas Amarillo Slim vardu, gimė 1928 metų gruodžio 31d. Arkanzase.

Amarillo Slim yra viena iš pokerio legendų. Jis keliaudavo po šalį kaip lošėjas kartu su kitomis pokerio ikonomis Doyle Brunson ir Sailor Roberts.

Amarillo Slim laimėjo 1972-ųjų WSOP turnyrą. Finaliniame stale Amarillo Slim susitarė pasidalinti laimėjimą su Doyle Brunson ir Puggy Pearson, tačiau Slim laimėjo titulą.

Po pergalės Amarillo Slim nusifilmavo kai kuriose pokerio pokalbių laidose ir dalyvavo filmų scenose, įskaitant ir 2009-aisiais filmuotą "Amarillo Slim", kuriame vaidino kino žvaigždė Nicolas Cage.

Amarillo Slim laimėjo dar tris WSOP apyrankes, tad jo kolekcijoje keturi WSOP titulai. Dvi apyrankes Amarillo laimėjo žaisdamas Omaha turnyrus.

Amarillo Slim nugyveno įdomų gyvenimą ir labiausiai garsėjo dėl keistų nutikimų. Vieną kartą jis buvo per klaidą pagrobtas, kai bandė įkurti kazino.

Kita istorija nutiko WSOP turnyre, kai viena moteris turnyro pradžioje išsiveržė į priekį ir paklausė Amarillo, ar jis tiki, kad ji gali laimėti. Tada Amarillo atsakė, kad galėtų persipjauti gerklę, jeigu taip atsitiktų.

Amarillo Slim nebuvo itin populiarus tarp daugelio žmonių. Kartą į jį buvo šauta gatvėje, taip pat buvo apvogti jo namai.

Amarillo Slim reputacija labai nukentėjo, kai teisėjas jį apkaltino tris kartus padarius nešvankumus su savo anūke. Šis įvykis Amarillo Slim smarkiai sukrėtė, ir jis prarado norą domėtis pokeriu. Tad nenuostabu, kad beveik visiškai dingo iš viešumos.

Amarillo garsėjo savo sparnuotomis frazėmis:
"Jeigu nesugebi pastebėti žuvies prie stalo per pirmą pusvalandį, žuvis esi tu."
"Nė vienas žmogus nėra nuolatinis laimėtojas. Jeigu toks atsirastų, tai jis būtų melagis arba nežaistų pokerio."
"Pokeris yra žmonių žaidimas. Ne viską lemia laikoma kortų kombinacija. Tai lemia žmonės, su kuriais žaidžiu."
"Aš niekada neieškau pralaimėtojo. Aš ieškau čempiono ir padarau iš jo pralaimėtoją."


Pagal Amarillo Slim gyvenimą yra sukurtas dokumentinis filmas.
 

aaa