Turinys
Kalendorius
Gruodis 2023
Pr A T K P Š S
272829301 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Randy "nanonoko" Lew

Randy Lew - profesionalus pokerio žaidėjas, geriau atpažįstamas slapyvardžiu "nanonoko".

Žaidėjas jau tapo legenda internetinio pokerio erdvėje dėl savo stabilių rezultatų ir nuolat augančio pelno. Randy Lew žaidimo stilius primena roboto techniką, kai visa pokerio strategija paremta gryna matematika. Jokių emocijų, šoko būsenų ar lošimų. Gryna disciplina ir nuolat augantis teigiamas rezultatas.

 


Pokerio profesionalas yra labai gerbiamas pasaulinėje pokerio bendruomenėje dėl sužaidžiamų partijų skaičiaus ir draugiško santykio su aplinka.

Randy Lew nėra tik puikus pokerio žaidėjas, tačiau jis yra vienas iš tų žmonių, kuris moka save reklamuoti ir pritraukti kitų žaidėjų dėmesį. "Nanonoko" tuo pačiu nėra ir tas "moksliukas", sėdintis valandų valandas prie kompiuterio ekrano ir neišeinantis iš namų.

Randy Lew yra baigęs vadovavimo ekonomiką UC Davis universitete ir yra puikiai pažįstamas video žaidimų bendruomenėje. Randy žaisdavo "Marvel vs Capcom 2" kompiuterinį žaidimą ir dalyvaudavo įvairiose turnyruose gyvai, kol studijavo ekonomiką.

 

Kompiuterinių žaidimų lygos buvo ta vieta, kur žaidėjai perėjo į internetinį pokerį. Randy atsidarė Pokerstars sąskaitą ir pastebėjo, kad įgūdžiai iš kompiuterinių žaidimų dvikovų, kur reikėjo geros reakcijos ir staigių sprendimų, puikiai pritaikomi žaisti pokerį per milžinišką kiekį stalų. "Nanonoko" pradėjo žaisti didžiulius kiekius partijų ir greitai įsiliejo į pokerio grynųjų pinigų žaidimo elitą.

2009-ųjų lapkričio mėnesį Randy Lew atsidūrė dėmesio centre, kai pokerio bendruomenę apskriejo žinia, kad jaunasis žaidėjas viršijo milijono dolerių pelną. Tuo metu Randy daugiaisiais žaisdavo 5/10 dolerių limite, todėl rezultatai atrodė įspūdingi.

Randy nesustojo ir toliau sėkmingai augino savo kapitalą, pasiekdamas Supernova Elite keturis metus iš eilės (2007-2010).

Pokerio virtuozas žaisdavo per 24 stalus grynųjų pinigų žaidimus prie šešiaviečių stalų ir dabar tikisi, kad savo įgūdžius galės sėkmingai pritaikyti daugiastaliams turnyrams.

"Nanonoko" galima sutikti ir prie grynųjų pinigų dvikovų žaidimo, kurie yra laikomi didžiausiu išbandymu pokerio žaidėjų įgūdžiams.

 Randy Lew statistika kalba už jį patį, kai pokerio duomenų bazės fiksuoja stulbinamą, daugiau nei dviejų milijonų dolerių, pelną. Randy daugiausiai žaidžia nuo 2/4 iki 25/50 dolerių limituose. Žaidėjas nebando didinti apsukų aukštesniuose lygiuose dėl rezultato pastovumo. Kol jaunasis robotas nežaidžia pokerio, jis vis dar mėgaujasi kompiuteriniais žaidimais.

Randy Lew yra aktyvus pokerio bendruomenėje ir visada išlieka draugiškas su savo gerbėjais.

Žemiau pateikiame žaidėją pristatantį filmuką.Randy Lew turi asmeninį tinklaraštį, kuriame dažnai įdeda savo žaidimo video.

aaa